تنظیمات پرداخت با پی پال در سامسونگ
همراهان عزیز در مقاله پرداخت با پی پال در سامسونگ به این موضوع پرداختیم که بعد از 1 سال سامسونگ این امکان را به کاربران خود داد تا بتوانند از طریق کیف پول پی پال خود، پرداخت خود را در انواع سایت ها انجام دهند. در نتیجه دیگر نیاز نیست که شما هر بار اطلاعات کارت های اعتباری خود را وارد نمایید. در این مقاله می خواهیم به بررسی تنظیمات پرداخت با پی پال در سامسونگ بپردازیم. از همراهی شما ممنونیم ... 

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

همراهان عزیز پی پال یکی از اولین سرویس های خدمات پرداخت دیجیتال است که در این زمینه شروع به فعالیت کرده است. بسیاری از سایت های معتبر مانند علی بابا، آمازون و ... یکی از روش های پرداختی خود را استفاده از حساب پی پال قرار داده اند. بنابراین در صورتی که شما دارای حساب پی پال باشید می توانید در بسیاری از سایت های خارجی بدون نگرانی پرداخت انجام دهید. بنابراین در این صورت دیگر نیاز به دنبال یک واسطه باشید تا بتوانید از خدمات سایت های خارجی استفاده کنید. پس شما با استفاده از حساب پی پال می توانید تمام محدودیت های مرزی را از بین ببرید.

پرداخت با پی پال در سامسونگ

در صورتی که در مورد پی پال نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقالات زیر که تراپی برای شما آماده کرده است استفاده کنید : 

بیشتر بدانید : 

پس چه بهتر که شما بتوانید از این کیف پول در گوشی سامسونگ خود استفاده کنید!

تنظیمات پرداخت با پی پال در سامسونگ : 

1- ابتدا شما باید به گوگل پلی بروید، و سامسونگ پی را به روز رسانی کنید. سپس وارد این برنامه شده و گزینه اضافه کردن پی پال را مشابه زیر انتخاب کنید. 

پرداخت با پی پال در سامسونگ

2- سپس باید اطلاعات کیف پول پی پال خود را وارد کنید.

پرداخت با پی پال در سامسونگ

بعد از اینکه اطلاعات خود را وارد کردید باید یک رمز وارد کنید که همیشه باید آن را به خاطر داشته باشید. به همین سادگی می توانید از پی پال برای برداخت با سامسونگ استفاده کنید. 

همراهان عزیز در صورتی وجود هر گونه سوال در مورد پرداخت با پی پال در سامسونگ می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید. 

 

 

1397/02/11
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان