پرداخت با پی پال در سامسونگ
امروزه بسیاری از افراد برای انجام کارهای روزانه خود از تلفن همراه خود استفاده می کنند. ممکن است بسیاری از خرید های خود را به صورت اینترنتی و از طریق تلفن همراه انجام دهند. این کار هرچه برای شما راحت تر باشد تجربه کاربری بهتری خواهید داشت و در زمان خود صرفه جویی بیشتری خواهید کرد. در این مقاله می خواهیم در مورد پرداخت با پی پال در سامسونگ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. همراه ما باشید. 

پرداخت با پی پال

همراهان عزیز همان طور که حتما می دانید پی پال مشابه با یک درگاه بانک اینترنتی است که می توان از طریق آن پرداخت را انواع سایت ها انجام داد. در واقع چیزی مشابه با کارت های اعتباری است. بسیاری از سایت های خارجی یکی از روش های پرداخت خود را پی پال قرار داده اند. در صورتی که در مورد پی پال نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

بیشتر بدانید : 

بنابراین در صورتی که شما دارای حساب پی پال باشید به راحتی می توانید خرید خود را از سایت های خارجی انجام دهید و دیگر این کار مانند گذشته غیر ممکن به نظر نمی رسد. در صورتی که قصد شارژ حساب پی پال خود را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال کنید : 

 

شارژ کردن حساب پی پال

 

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال در سامسونگ : 

در ماه های گذشته شما قادر نبودی که از حساب پی پال خود در سامسونگ استفاده کنید. این مسئله بسیار آزار دهنده بود چرا که مجبور بودید هر بار اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کرده و سپس پرداخت خود را انجام دهید. اما اکنون سامسونگ این مسئله را حل کرده است و شما می توانید اطلاعات کیف پول پی پال خود را وارد کنید و پرداخت های خود را به سادگی از این طریق انجام دهید. حتی به ازای هر بار که شما از این روش پرداخت استفاده کنید می توانید جایزه دریافت نمایید. 

 

برای پرداخت با پی پال در سامسونگ، کلیک کنید!

 

بنابراین اگر هنوز نیز حساب پی پال افتتاح نکرده اید همین الان اقدام کنید. پرداخت از پی پال می تواند تجربه خوش آیندی برای شما باشد زمانی که برای خرید خود با هیچ گونه محدودیت مرزی مواجه نیستید. 

1397/02/12
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان