آیا تبدیل وب مانی به پرفکت مانی در سایت paybis ممکن است؟

 اگر انجام تراکنش‌های مالی بین المللی بخشی از کسب و کار شما باشد، قطعا درگاه‌های پرداخت بین المللی پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، اسکریل، نتلر و ... را می‌شناسید. اگر توجه کرده باشید، متاسفانه روز به روز تعداد کاربران وب مانی کاهش یافته و کاربران ناراضی از این سیستم پرداخت کم نیستند. بنابراین بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای تبدیل وب مانی به پرفکت مانی هستند. به این دسته کاربران مژد می‌دهیم که در وب سایت paybis این امکان برای شما فراهم شده است که کیف پول دیجیتال خود را از وب مانی به پرفکت مانی تبدیل کنیم . با تراپی همراه شوید تا نحوه‌ی تغییر از وب مانی به پرفکت مانی را به شما آموزش دهیم.

وب مانی به پرفکت مانی

چگونگی تبدیل وب مانی به پرفکت مانی

پیش‌تر گفتیم، از آنجایی که کاربران اخیرا از وی مانی شاکی هستند و تعداد نقل و انتقالات ارزی با وب مانی نیز رو به کاهش است، بسیاری از کاربران و صاحبان کیف پول‌های وب مانی تصمیم گرفته‌اند کیف پول دیجیتال وب مانی خود را به پرفکت مانی تبدیل کنند. ما در این مقاله به چگونگی تبدیل وب مانی به پرفکت مانی از طریق وب سایت paybis پرداخته‌ایم. برای این منظور مراحل زیر را گام به گام طی کنید.

مراحل تبدیل وب مانی به پرفکت مانی

مرحله اول : در سایت paybis یک حساب کاربری ایجاد نمائید و به حساب خود لاگین کنید.

مرحله دوم : در سایدبار سمت چپ، بر روی گزینه‌ی Neteller کلیک کنید.

مرحله سوم : در سایدبار سمت راست بر روی گزینه Perfect Money کلیک کنید.

توجه کنید : در صفحه ی فعلی شما می‌توانید مقادیر موجودی حساب و مبلغی که دریافت خواهید کرد را با کسر کارمز، ببینید. در صورتی که مقادیر نوشته شده از نظر شما مورد قبول است، دکمه‌ی START TRANSACTION را کلیک نمائید.

مرحله چهارم : در این مرحله پس از انتخاب دکمه‌ی START TRANSACTION شما به صفحه‌ی دیگری ارجاع داده می‌شوید که شبیه یک فرم است که اطلاعاتی را از شما دریافت می‌نماید برای تائید اعتبار شما. در این صفحه شما باید آدرس پرفکت مانی خود را وارد نمائید.

مرحله پنجم : پس از پر کردن فرم و کامل کردن اطلاعات لازم برای تائید اعتبارتان، دکمه‌ی CONTINUE را کلیک کنید.

به عبارت دیگر شما از طریق Neteller کیف پول پرفکت مانی خود را به جای کیف پول وب مانی، شارژ کرده‌اید.

مراحل شارژ پرفکت مانی با استفاده از Neteller

به طور خلاصه آنچه در مراحل قبلی انجام دادیم به این صورت است که :

مرحل اول : به وب سایت https://paybis.com وارد شوید و یک حساب کاربری یا اکانت برای خود ایجاد کنید.

مرحله دوم : Neteller را به عنوان متد پرداخت انتخاب نموده و دریافت پرفکت مانی را انتخاب کنید.

مرحله سوم : تراکنش را کامل کنید.

مرحله چهارم : کیف پول شما با پرفکت مانی شارژ می‌شود.

وب مانی به پرفکت مانی

پس دیدید که هنوز هم امکان تبدیل وب مانی به پرفکت وجود دارد و شما به آسانی با مراجعه به سایت paybis می‌توانید از طریق Nettller این کار را انجام دهید.

سخن آخر

بنابراین کاربران گرامی وب مانی که با مشکلاتی در استفاده از کیف پول دیجیتال وب مانی مواجه شده‌اند و همچنین با وجود کارمزد زیاد آن دیگر تمایلی به ادامه‌ی استفاده از این کیف پول دیجیتال ندارند، به سادگی می‌توانند وب مانی را به پرفکت مانی تبدیل کنند.

امکان تبدیل وب مانی به پرفکت مانی در سایت  paybis وجود دارد. برای این منظور شما می‌توانید از طریق Nettller ، به تبدیل وب مانی به پرفکت مانی بپردازید.در این مقاله سعی کردیم راه حلی به شما ارائه دهیم که از طریق آن بتوانید کیف پول دیجیتال وب مانی را به پرفکت مانی تبدیل کنید. امید است مطالبی که در این مقاله برای شما گفتیم مورد توجه و رضایت شما گرامیان قرار گرفته باشد.

بیشتر بخوانید : وب مانی بهتر است یا پرفکت مانی

اگر پس از مطالعه‌ی این مقاله یا دیگر مقالات ما به نکته‌ی مبهم، سوال و یا مشکلی برخورد کردید، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی به کلیه‌ی سوالات شما با کمال میل و در اسرع وقت پاسخگو هستند.

در صورتی که شما دوست عزیز در گذشته تجربه‌ی استفاده از کیف پول دیجیتال وب مانی را داشته‌اید و با مشکلاتی مواجه شده‌اید و تجربیات مفیدی کسب نموده‌اید، اطلاعات ارزشمند خود را از طریق کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

1398/07/12
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان