۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

افتتاح حساب در وسترن یونیون کاری بسیار راحت است. برای افتتاح حساب ابتدا به وبسایت www.westernunion.com وارد شوید و در بالا، گوشه ی سمت راست صفحه با انتخاب register صفحه ی ثبت نام برای شما باز می شود و شما می توانید با وارد کردن مشخصات به ایجاد حساب کاربری برای خود اقدام نمایید.

برای افتتاح حساب وسترن یونیون ، کلیک کنید!

دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات باید صحیح باشد تا مشکلی در روند نقل و انتقالات خود در وسترن یونیون بوجود نیاید. برای افتتاح حساب در کمپانی وسترن یونیون شما مدت زمان بسیار کمی را نیاز دارد و شاید بتوان با صرف 10 دقیقه یک حساب وسترن یونیون را افتتاح کرد اما چرا این آموزش در فضای مجازی منتشر نشده تا هموطنان عزیزمان بتوانند به راحتی افتتاح حساب وسترن یونیون داشته باشند؟؟؟

افتتاح حساب در وسترن یونیون

در سرفصل های دیگر نیز اشاره کردیم که ایران در شرایطی به سر میبرد که بسیاری از کمپانی های بزرگ دست به تحریم این کشور عزیز زده و انجام معاملات برای ایرانیان را سخت کرده اند تا بتوانند به اهداف خود که همان فشار بر روی ملت غیور ایران می باشد برسند.

در این میان وسترن یونیون نیز امکان ایجاد حساب را فراهم آورده است، اما متاسفانه جلوی نقل و انتقالات را به کل بسته و این امکان را به هموطنان ایرانی نمی دهد، فلذا برای اینکه بتوانیم این تبادلات مالی را در وسترن یونیون برای ایرانیان انجام دهیم باید از کشوری ثالث این روند را پیش ببریم.

حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله آورده ایم که ایشان میفرماید: (اَلكَذِبُ يَنقُصُ الرِّزقَ؛ دروغ، روزى را كم مى كند) متاسفانه برخی از همکاران عزیز برای رسیدن به درآمد، شایعاتی را از قبیل امکان ایجاد حساب برای ایرانیان و نمایندگی های رسمی وسترن یونیون در خاک ایران اسلامی را منتشر می کنند تا بتوانند به هر طریق کسب و کار خود را گسترش دهند اما در حقیقت نقل و انتقال مستقیم برای ایرانیان عزیز تا به امروز امکان پذیر نمیباشد و صادقانه و خالصانه امید داریم که این محدودیت ها به زودی برداشته شود تا هموطنان عزیز و مشتریان ما بتوانند به راحتی خود نسبت به خدمات وسترن یونیون اقدام کنند.

در این میان تراپی با کمک کشورهای ترکیه و عراق این امکان را بوجود آورده است که تا حدودی تحریم ها را دور بزند و این نقل و انتقال از طریق وسترن یونیون را برای هموطنان عزیز فراهم آورد.

شاید این سوال برای شما بوجود بیاید که تفاوت انتقال مستقیم در زمان برداشتن تحریم ها از ایران و یا در زمان فعلی که در تحریم به سر میبریم از کشور ثالث چیست؟

زمانی که نقل و انتقال وسترن یونیون از طریق خود ایران انجام شود مدت زمان این انتقال به چند دقیقه می رسد در صورتی که نقل و انتقال وسترن یونیون از طریق کشور ثالث انجام شود، انجام حواله وسترن یونیون یک تا دو ساعتی زمان نیاز دارد و همینطور کارمزد این نقل و انتقال کمی بیشتر خواهد بود.

تراپی ، به این موضوع اعتقاد دارد که مشتریان خود باید به تمامی موضوعات اشراف اطلاعاتی کامل داشته باشند تا درآمد حاصل از خدمات خود، برکتی بیشتر برای صاحبان تراپی به ارمغان بیاورد.

تاریخ انتشار 27 اسفند 1395
نویسنده  مهدی قاسمی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نمایندگی وسترن یونیون در ایران
دریافت حواله وسترن یونیون در ایران
انتقال پول به بلاروس
دستیابی وسترن یونیون به Accelerator
حواله ارزی
حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون
کارمزد در وسترن یونیون
انتقال وجه با وسترن یونیون
انتقال پول از طریق وسترن یونیون به ایران
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر