اسکریل ، یک شرکت تبادل ارز اینترنتی است که در سال 2001، به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های سهامی خاص در انگلستان شناخته شده است و امروزه، بیش از36 میلیون نفر در سراسر دنیا از این سرویس انتقال پول  آنلاین استفاده می کنند. برای شروع کار با اسکریل، به سادگی یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ثبت نام شما قادر خواهید بود از میان 40 نوع ارز موجود، به انتخاب واحد ارزی خود بپردازید. با استفاده از اسکریل، پرداخت ها بسیار امن انجام می شود و اطلاعات بانکی کاربران نیز محفوظ خواهد ماند. در این مقاله قصد داریم نحوه شارژ حساب اسکریل را برای شما عزیزان آموزش دهیم.

حسابتو شارژ کن!

شارژ حساب اسکریل  

اسکریل تلاش دارد تا هزینه ها را تا حد ممکن برای کاربران، کاهش دهد. هر نوع تجارت الکترونیک، که با استفاده از حساب اسکریل صورت می پذیرد، کاملا رایگان می باشد. همچنین دریافت وجه از طریق حساب اسکریل نیز، رایگان می باشد. کاربرانی که از طریق Skrill به دیگر کیف پول های Skrill یا آدرس ایمیل وجهی را ارسال می کنند، مبلغی برابر با 1.9٪ از مبلغ ارسال شده با هزینه حداکثر 20 € را می بایست پرداخت کنند.  این شرکت مطابق با سخت ترین قوانین خدمات پرداخت در جهان کار می کند. تمام اطلاعات مربوط به حساب کاربران و تمام اطلاعات شخصی با استفاده از تکنولوژی SSL با پروتکل های رمزگذاری 128 بیتی ایمن می شود. تمام اقدامات با VeriSign گواهی شده است.

شارژ حساب اسکریل هزینه های پرداخت با اسکریل skrill

 بسته به گزینه های پرداختی مورد استفاده، هزینه های متنوعی وجود خواهد داشت. در اسکریل، برنامه پرداخت هزینه های مربوط به هر متد مشخص شده است. برای مثال، برای هرگونه انتقال پول به آدرس های ایمیل یا به حساب سایر صاحبان حساب Skrill ، هزینه 1.9٪ از مبلغی که در حال انتقال است کسر خواهد شد.

از ویژگی های اصلی اسکریل این است که دارای هزینه های پایینی می باشد. Skrill به راحتی انتقال پول را با سرعت بسیار زیاد و با امنیت کامل و حفظ اطلاعات شخصی و مالی شما انجام می دهد. پس بابت مسائل امنیتی اسکریل به هیچ عنوان نگران نباشید، هنگامی که پرداخت از طریق Skrill انجام می شود، هیچ اطلاعات شخصی مانند شماره های حساب بانکی و یا کارت های اعتباری به گیرنده منتقل نمی شود.

شارژ حساب اسکریلشارژ حساب اسکریل

نکاتی که برای شارژ حساب اسکریل لازم است بدانید!

  • استفاده از کیف پول Skrill برای پرداخت آنلاین در فروشگاه های آنلاین که Skrill را قبول می کند رایگان است.
  • انتقال پول به حساب Skrill شما رایگان است.
  • ارسال وجه به حساب کاربری Skrill معمولا رایگان است - برخی از گزینه ها نیز شامل هزینه ای اندک می شود
  • ارسال پول به یک آدرس ایمیل و یا یک کیف پول Skrill هزینه 1.9٪ از مبلغ ارسال شده، با هزینه محدود شده در $ 20 انجام می شود.

حسابتو شارژ کن!

عزیزان! چنانچه در زمینه انجام پرداخت های اینترنتی خود، دچار مشکل شده اید، این کار را به ما بسپارید. همکاران ما در تیم تراپی، آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی هستند. چنانچه با مشکلی مواجه شده اید یا سوالی به ذهنتان خطور کرده، آن را از طریق چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر