شما دوستان عزیز با رسانه‌های اجتماعی بسیاری آشنا هستید و با اهداف مختلفی از آ ن‌ها استفاده می‌کنید، برخی افراد از این شبکه‌های اجتماعی تنها به عنوان یک سرگرمی استفاده می‌کنند، اما در حقیقت این رسانه‌ها، ابزارهایی هستند بسیار سودمند برای صاحبان کسب و کار که با استفاده از آن‌ها می‌توانند به راحتی به تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بپردازند. به طور مثال شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام را در نظر بگیرید، چنانچه شما با انواع تبلیغات در اینستاگرام آشنا شوید و نحوه انجام تبلیغات را بیاموزید، می‌توانید با اطلاع رسانی به کاربران این شبکه‌ی اجتماعی از طریق تبلیغات، به رشد کسب و کار خود کمک نمائید تا بتوانید پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری بپیمائید. شما با کدامیک از اپلیکیشن‌های دیگر آشنا هستید؟ آیا اپلیکیشن Vero را می‌شناسید؟ آیا این اپلیکیشن در آینده جایگزین اینستاگرام خواهد شد؟ در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با جرئیات بیشتری در این زمینه آشنا نمائیم.

vero

آیا اپلیکیشن ویرو می‌تواند جایگزین اینستاگرام شود؟

در حال حاضر رسانه‌های اجتماعی نظیر Myspace که مدت زمان زیادی‌ست از ظهور آن می‌گذرد، توئیتر که دیگر در حال زوال است و فیسبوک که تحت نظارت دولت‌ها می‌باشد، دیگر طرفداران چندانی ندارند، شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام نیز ممکن است به زودی جای خود را به دیگر رسانه‌های اجتماعی بدهد.

به عنوان یکی از صاحبان کسب و کار، این بر عهده‌ی شماست که از اتفاقات دنیای دیجیتال با خبر باشید و بدانید سایر رقبای شما از چه طریق به فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغ محصولات خود می‌پردازند. همچنین باید بدانید که چگونه می‌توان از ابزارهای موجود نهایت استفاده را بکنید و تکنولوژی که در دسترس شما است برای پیشرفت کسب و کار خود و نیل به اهدافتان به کار گیرید.

اپلیکیشن Vero چیست؟

اپلیکیشن ویرو می‌تواند یک رقیب سرسخت برای سایر رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام باشد. با استفاده از Vero شما به آسانی می‌توانید فیلم، آهنگ، کتاب الکترونیکی، عکس و لینک‌های مختلف را به با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین این پلتفرم امکان ایجاد یک مجموعه یا کلکسیون را برای شما ایجاد می‌کند تا بیشتر از امکانات موجود در آن بهره‌مند شوید. Vero یک ابزار بسیار عالی است برای هنرمندان که قصد دارند آثار هنری خود را منتشر نموده یا با دیگران به اشتراک بگذارند.

یکی از مزیت‌های Vero این است که هیچ‌گونه تبلیغی در آن وجود ندارد و هر آنچه در آن پیدا می‌کنید، همگی محتواهای ارزشمند هستند. شما می‌توانید با استفاده از امکاناتی که در پلتفرم ویرو وجود دارد، مشخص کنید که محتوای مورد نظر شما برای چه کسی به اشتراک گذاشته شود؛ که می‌تواند شامل 4 گزینه باشد : دوستان نزدیک، دیگر دوستان، آشنایان و فالورهای شما باشد.

vero
در واقع Vero فضای اجتماعی مجازی را در پیش روی شما می‌گشاید که انعکاسی از زندگی واقعی شماست  و با امنیت بسیار بالا.

آشنایی با محیط اپلیکیشن Vero

هنگامی که برای استفاده از Vero وارد این اپلیکیشن می‌شوید، با تعداد بسیاری پست که در داخل این پلتفرم وجود دارد مواجه خواهید شد. در بخش بالا دو قسمت وجود دارد، یک بخش شامل گزینه‌ی “search” است که می‌توانید دیگر کاربران و مخاطبان خود را در این بخش جستجو کنید و بخش دیگر “dashboard” است که شما عکس خود، اتصالات ، فالوورها و دیگر لینک‌های مربوط به پست‌ها، درخواست‌ها و تنظیمات را در آن‌جا خواهید دید.

تفاوت اصلی Vero با اینستاگرام چیست؟

گزینه‌ی بسیار مطلوبی که در Vero وجود دارد اما در اینستاگرام و جود ندارد، گزینه‌ی collections یا مجموعه‌ها می‌باشد. با استفاده از این گزینه شما می‌توانید عکس‌ها/ ویدئوها، لینک‌ها، موسیقی‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها و... را از یکدیگر جدا کنید.

گزینه‌ی بعدی، تب notifications است و بعد از آن بخشی وجود دارد که مخصوص چت کردن است. ویژگی که وجود دارد این است که شما می‌توانید مشخص کنید که چه کسی پست‌های شما را ببیند. در کل امکان ایجاد و اشتراک‌گذاری به روش منحصر به فرد در این پلتفرم، می‌تواند آن را به شبکه‌ی اجتماعی بسیار محبوبی در آینده تبدیل کند.

بیشتر بدانید : روشهای تبلیغات بهینه و ارتقا کسب و کار در اینستاگرام

دوستان همیشه همراه تراپی در این مقاله سعی کردیم شما را با یکی دیگر از رسانه‌های اجتماعی به نام Vero آشنا نمائیم. امید است آنچه گفته شد مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. چنانچه شما دوست عزیز نیز تجربه‌ی استفاده از اپلیکیشن ویرو را داشته‌اید، از طریق کامنت تجربیات خود را با دیگر دوستان در میان بگذارید.

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم. لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 16 تیر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر