همان طور که می دانید امروزه ارزهای دیجیتال مختلفی وجود دارند که می توان آن ها را از راه های مختلفی مانند استخراج کردن بدست آورد. ارزهای دیجیتال به صورت غیر گسترده کار می کنند به این معنا که در دنیای واقعی به وصرت کاغذی وجود ندارند و معاملاتی که با آن ها انجام می شود در فضایی به نام ابر ذخیره می شود. در این مقاله بعد از اینکه با ارز دیجیتال زی کش، کیف پول زی کش و هم چنین نحوه بدست آوردن زی کش آشنا شدیم، زمان آن است که ببینیم چگونه آن را می توان استخراج کرد. پس در این مقاله با آموزش استخراج زی کش همراه ما باشید.

استخراج زی کش :

قبل از این که من روش استخراج این ارز را به شما توضیح دهم، تعریفی از استخراج ارز دیجیتال در اختیار شما قرار می دهم.

استخراج یعنی چی؟

ارز دیجیتال زی کش مانند بیت کوین از فناوری بلاک چین برای تضمین امنیت خود استفاده می کند. استخراج به این معناست که شما برای بدست آوردن ارز یک سری از معادلات و در واقع پازل های ریاضی را حل کنید که در ازای آن می توانید ارز دریافت کنید. در این حالت داشتن شانس بسیار به شما کمک خواهد کرد. چرا که این کاری زمان بر و پیچیده است که توسط کاکپیوترها انجام می شود. بنابراین این روش بدست آوردن ارزف به طور کلی برای هیچ کدام از ارزها پیشنهاد نمی شود.

حال که تعریف استخراج را یاد گرفتیم به ارز زی کش بر می گردیم. برای انجام این کار و آموزشی که ما برای شما قرار می دهیم از کامپیوتر معمولی استفاده می کنیم ولی اگر شما می خواهید این کار را بهتر انجام دهید می توانید از مشاین هایی که مخصوص این کار هستند استفاده کنید.

مراحل استخراج زی کش :

1. برای استخراج شما باید در ابتدا سخت افزار را تعیین کنید. توجه کنید که از لپتاپ و گوشی نیز می توان استفاده کرد ولی همان طور که بیان شد برای این کار شما باید توان زیادی استفاده کنید که ممکن است در نهایت هم جواب دلخواه شما را ندهد.

2. سپس باید به سایت miningpoolhub.com بروید و در آن جا ثبت نام کنید. بعد از اینکه مراحل ثبت نام شما تمام شد و آن را تایید کردید باید از منوی سمت چپ ارز زی کش را انتخاب کنید و بعد از آن ادرس کیف پول خود را وارد کنید.

استخراج زی کش

استخراج زی کش

3. سپس باید نرم افزاری که با سیستم شما سازگار است را دانلود و نصب کنید. از لینک زیر می توانید استفاده کنید :

https://github.com/nicehash/nheqminer/releases

4. در بسته ای که دانلود می کنید باید فایل زیر وجود داشته باشد :

exe -cd 0 -t 4 -l us-east1.zcash.miningpoolhub.com:20570-u USER.rig9 -p x

در این قسمت باید به جای USER نام اکانتی که برای خود ساختید را قرار دهید.

5. بعد از انجام موارد بالا شما باید ماینینگ را فعال کنید. برای این کار روی workers کلیلک کنید. سپس فایل mine.bat که دانلود کردید را اجرا کنید. توجه داشته باشید که در طول انجام این مراحل نباید اروری دریافت کنید. بنابراین در صورتی که شما ارور دریافت نکنید، می بینید که ماینرها به قسمت workers اضافه می شوند. برای این که چک کنید این کار به درستی انجام یم شود یا نه می توانید روی Dashboard کلیلک کنید تا نتیجه استخراج برای شما نمایش داده شود.

6. بعد از آن که مقداری جمع آوری کردید می توانید با استفاده از گزینه wallet کیف پول را انتخاب کنید و در نهایت با زدن cash out ارز استخراج شده را به کیف پول خود انتقال دهید. در کمتر از چند دقیقه این پول به کیف پول شما انتقال داده می شود.

7. همان طور که گفته شد این فرآیند نیاز به توان زیادی دارد. بنابراین سیستم شما دمایی تا حدود 70 الی 80 درجه سانتی گراد پیدا خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید از برنامه MSI Afterburner استفاده کنید تا میزان گرما را تا 60 درجه کاهش دهید. بنابراین جزء این روش، به فکر سایر روش ها برای خنک کردن سیستم خود باشید.

 

بنابراین با طی کردن مراحل بالا شما می توانید استخراج زی کش را انجام دهید. امیدوارم در این مورد اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورده باشید. در صورتی که در این مورد سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 08 اسفند 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
استخراج
استخراج زی کش

زی کش انجام کاری است که به سختی انجام می شود ولی ساده ترین روش انجام...

کیف پول زی کش
خرید زی کش
ارز دیجیتال زی کش
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر