اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید آیا می دانید بهترین شهرها برای مهاجرت کدام شهرها هستند؟ با گران ترین شهرهای کانادا آشنا هستید؟ اگر برای کار در کانادا سفر می کنید آیا می توانید میزان درآمد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکیدیگر متفاوت است و اصلا ارتباط مدرک تحصیلی و کسب درآمد در کانادا را می دانید؟ با توجه به اینکه شرایط مهاجرت برای برخی از متقاضیان بسیار سخت شده است، اغلب افراد به دنبال راهی آسان تر هستند که از آن طریق بتوانند به کشور کانادا مهاجرت کنند. این امر از طریق تحصیل در رشته های فنی حرفه ای کانادا میسر خواهد شد.  در این مقاله با تراپی همراه شوید تا مطالب بیشتری در مورد دوره های فنی حرفه ای در کانادا بیاموزید.

دوره های فنی حرفه ای در کانادا

تحصیل در دوره های فنی حرفه ای در کانادا چگونه است؟

همانطور که می دانید در بسیاری از کشورهای دنیا همین که فرد مقاطع تحصیلی دانشگاهی را پشت سر گذاشته باشد و مدرک تحصیلی را دریافت کرده باشد، کافیست و وی را واجد شرایط کار می دانند. اما در برخی از کشورهای از جمله کشور کانادا معیار سنجش توانایی های فرد تنها مدرک تحصیلی نیست و نیاز به مدرک دوره های فنی حرفه ای کانادا نیز می باشد. به این ترتیب با در دست داشتن هر دو مدرک فرد می تواند به کار در حرفه ی مربوطه مشغول شود.

آیا می دانید که یکی از روش های اقامت در کانادا شرکت در دوره های فنی حرفه ای در کانادا می باشد و داوطلبان برای مهاجرت میتوانند با اخذ ویزای تحصیلی دوره های فنی حرفه ای در کانادا به این کشور مهاجرت کنند. جالب است دانید این دوره ی آموزش در کانادا از محبوبیت خاصی برخوردار است، می دانید چرا؟ در ادامه به بیان دلایل محبوبیت ویزای تحصیلی دوره های فنی حرفه ای در کانادا خواهیم پرداخت. همچنان با ما همراه شوید.

چرا دوره های فنی حرفه ای در کانادا از محبوبیت خاصی برخوردار است؟

  • برنامه ی دوره های فنی حرفه ای در کانادا و اخذ ویزای مربوطه به یکی از برنامه های مهاجرتی به این کشور تبدیل شده است.
  • هزینه ی تحصیل در دوره های فنی حرفه ای در کانادا بسیار پایین است.
  • با در دست داشتن این مدرک امکان اخذ ویزای کار کانادا نیز امکان پذیر است.
  • دوره های فنی حرفه ای در بسیاری از مراکز آموزشی کانادا برگزار می شود و هم در حین آموزش و هم پس از تکمیل دوره ی آموزشی و اخذ مدرک فرد قادر به کار در کانادا می باشد. (البته در حین آموزش فقط ساعات خاصی را می توانند کار کنند.)

در ادامه به بیان برخی از ویژگیهای کلی دوره های فنی حرفه ای در کانادا خواهیم پرداخت. همچنان با ما باشید.

توجه داشته باشید که : از آنجا که این ویزای تحصیلی از نوع ویزای دانشجویی با استیودنت است، کلیه ی شرایط مربوط به ویزای دانشجویی برای این نوع ویزا نیز برقرار است.

دوره های فنی حرفه ای در کانادا

ویژگی ها و مزایای دوره های فنی حرفه ای در کانادا

  • شهریه این دوره ها درمقایسه با سایر دوره ها در کانادا بسیار کمتر و به دلار می باشد.
  • دوره ها در کشور کانادا برگزرا می شود.
  • فرد در حین آموزش مجوز کار به مدت 80 ساعت در یک ماه را دارد.
  • کل دوره به مدت 1800 ساعت و طی 15 ماه پی در پی برگزار می شود و فقط در دو هفته ابتدای سال نو میلادی تعطیل می باشد.
  • فرد پس از گذراندن دوره و تکمیل ساعات آموزشی، اجازه دارد تمام وقت کار کند.
  • دوره ها در روز و  ساعاتی که برای آنها مشخص شده است، به زبان انگلیسی برگزار می شود.

 نحوه ی پرداخت شهریه دوره های فنی حرفه ای در کانادا

پرداخت شهریه به این صورت است که قسمتی از آن را قبل از پذیرش باید پرداخت نمائید و بخشی از آن را بعد از حضور در کانادا، نقدا یا به صورت اقساطی می توانید پرداخت کنید.

دوستان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، حال که با مشخصات دوره های فنی حرفه ای در کانادا آشنا شدید، می توانید از این راه آسان تر برای اخذ ویزای مهاجرت و ویزای کار در کانادا اقدام نمائید.

گرامیان و همراهان همیشگی تراپی، از اینکه تا پایان این مقاله نیز همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. لطفا چنانچه پس از مطالعه ی مقالات با سوال یا مشکلی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح نمائید.

دوستان، در صورت تمایل تجربیات گرانبهای خود در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیالی و کار و ...را از طریق کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

لطفا با ما در تماس باشید، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 13 خرداد 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر