Paymer Checks یا همان کارت شارژ وب مانی (ووچر پیمر)، یک سرویس محبوب می باشد که امکان خرید آنلاین و پرداخت آنلاین فوری را فراهم می کند. نام "Paymer" به معنای "پرداخت سفارش" است. این سرویس، توانسته شهرت خوبی بین افرادی که کسب و کار اینترنتی دارند یا اغلب از فروشگاه های آنلاین خرید می کنند، پیدا کند. هم خریداران و هم فروشندگان اغلب ترجیح می دهند از کارت شارژ وب مانی استفاده کنند؛ چرا که این سرویس پیشرفته، ترکیبی از امنیت بالا و سادگی را برای کاربران به ارمغان آورده است. 

شما می توانید از کارت شارژهای وب مانی (Paymer Checks)، برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات در صورتی که سایت موردنظر، پذیرنده این کارت ها باشد، استفاده نمائید. کارت شارژ وب مانی، یک کد منحصر به فرد و پسورد دارد که می توانید توسط ایمیل، فکس یا تلفن، برای دوستانتان ارسال نمائید.

فروش کارت شارژ وب مانی

پیمر چک (Paymer Checks) چگونه کار می کند؟

هر Paymer Checks یا ووچر پیمر ، یک ابزار پرداخت دیجیتال است که دارای یک سریال و پسورد می باشد. سریال آن، می تواند شامل 8 تا 30 حرف باشد در حالی که پسورد آن تا 99 کاراکتر نیز می تواند در نظر گرفته شود. کارت شارژ های وب مانی می تواند برای عملیات مختلف مالی مانند خرید، فروش، مبادله، پرداخت و ... مورد استفاده قرار گیرد. همه این عملیات تنها برای صاحب چک، که سریال و پسورد را می داند، در دسترس است. قبل از استفاده از این کارت ها در سایت های معتبر، در ابتدا باید مطمئن شوید که می توانید از این چک های Paymer ، استفاده نمائید.

مزایای چک های Paymer

  تعدادی از این مزایا عبارتند از:

  • مزیت اصلی سرویس Paymer Checks ، این است که مهم نیست چند بار این چک ها از یک نفر به نفر دیگر منتقل شود. چرا که مقدار آن بدون تغییر باقی می ماند و هیچ کس نیاز نیست کارمزد یا هزینه ای برای این انتقال، پرداخت کند. این یک مزیت بزرگ، برای پرداخت آنلاین محسوب می شود.
  • یکی دیگر از موارد خوب، در مورد کارت شارژ وب مانی ، این است که می توان سرویس را از طریق اس ام اس و بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد. با وجود اینکه امروزه اینترنت، جهان را احاطه کرده و به سختی می توان یک روز بدون اینترنت صرف کرد، شرایط زندگی متفاوت دیگری وجود دارد که ممکن است دسترسی به وب نداشته باشیم و نیاز به پول اضافی داریم. 
  • کارت شارژ وب مانی ، خدمتی است که نیاز به دانش، مهارت و تجربه خاصی ندارد. این کارت ها، در دسترس بودن برای همه کاربران، راحتی و اطمینان را فراهم می کنند و اطلاعات خصوصی شما را برای اشخاص ثالث ، امن نگه می دارند.
  • یکی دیگر از مزایای کارت شارژ وب مانی ، این است که امکان پرداخت آنلاین را بدون ثبت نام، فراهم می کند. دوستان همراه، اگر می خواهید در زمان صرفه جویی کنید و فقط پرداخت آنلاین انجام دهید؛ به شما توصیه می کنم از  چک های Paymer استفاده نمائید!
  • ووچر پیمر به یک کیف پول خاص Webmoney محدود نمی شوند. این بدان معنی است که هیچ خطری وجود ندارد که مبلغ چک مسدود شود. این موضوع باعث می شود تا امکان هر گونه تقلب از بین برود.
  • تمام عملیات با چک های Paymer، کاملا رایگان است.
تاریخ انتشار 23 مهر 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
وب مانی کیپر
وب مانی رایگان
خرید وب مانی بدون احراز هویت
بازیابی رمز وب مانی
تغییر رمز وب مانی
کد حفاظتی در وب مانی
پشتیبانی وب مانی
مشکل وب مانی
وام وب مانی
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر