۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

آزمون‌های بین المللی  GRE، PET، ACCA، CFA و... انواع آزمون‌های بین المللی هستند که هر ساله در سراسر جهان برگزار می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای اهداف آموزشی خاصی هستند و به دانشگاه ها و دیگر مراکز ارائه می‌شوند. به طور مثال دوستانی که قصد دارند در خارج از کشور ادامه تحصیل بدهند، بایستی مدرک آیلتس یا تاقل دریافت نمایند. به این منظور باید در این آزمون‌ها ثبت نام نموده و شرکت کنند و پس از کسب نمره‌ی قابل قبول، مدرک خود را به دانشگاه یا مرکز آموزشی مورد نظر ارائه دهد. در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با یکی دیگر از آزمون‌های بین المللی به نام SAT آشنا نمائیم و چگونگی ثبت نام آزمون SAT را برای شما عزیزان بیان کنیم.

آزمون SAT چیست؟ 

آزمون SAT یا به عبارتی Scholastic Assesssment Test  ، نیز یکی از آزمون‌های ارزیابی تحصیلی است که برای ورود به مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه‌های معتبر سراسر دنیا باید سطح علمی دانش آموز از طریق این آزمون مورد بررسی و سنجش قرار گیرد.

آزمون SAT

به طور کلی این آزمون بین المللی به دو صورت برگزرار می‌شود که عبارتند از : آزمون General و آزمون Subject.

برای ارزیابی تحصیلی چه زمان باید در آژمون SAT شرکت کنیم؟

داوطلبان شرکت در این آزمون می‌بایست در سال آخر مقطع دبیرستان که همان سال یازدهم یا دوازدهم تحصیلشان می‌شود در آزمون SAT General شرکت کنند و پس از آن برای ورود به دانشگاه های برتر دنیا نیز نیازمندند که در آزمون SAT Subject نیز شرکت کنند.

آزمون SAT در چه رشته‌هایی برگزار می‌شود؟

آزمون SAT Subject در رشته‌های ادبیات انگلیسی، زیست شناسی، زبان های خارجی، ریاضیات و تاریخ آمریکا و جهان برگزار می‌شود.

نحوه‌ی ثبت نام در آزمون SAT

این آزمون نیز مانند برخی ازآزمون‌های بین المللی دیگر چند بار در سال برگزار می‌شود و دارای یک تاریخ اعتبار نیز می‌باشد. آزمون SAT، 6 بار در سال برگزار می‌شود و به مدت 5 سال اعتبار دارد. پس از گذشت 5 سال از دریافت نتایج آزمون، مدرک مربوطه دیگر مورد تائید نخواهد بود و داوطلب بایستی مجددا در آزمون شرکت نماید.  

آزمون SAT در کشور ایران برگزار نمی شود، بنابراین متقاضیان می‌بایست به یکی از کشورهایی که آزمون در آن ها برگزار می‌شود سفر کنند.

برای ثبت نام آزمون می‌بایست از طریق وب سایت collegeboard.org اقدام نمائید و مراحل ثبت نام آزمون را به وطر کامل طی نمائید. البته ثبت نام در این آزمون نیز دارای هزینه‌ای می‌باشد که باید آن را پرداخت نمائید. پرداخت هزینه از طریق کارت‌های اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت و... می‌باشد.

عزیزان چنانچه برای ثبت نام در این آزمون، جهت پرداخت هزینه به هر دلیل با مشکل مواجه شده‌اید، اصلا نگران نباشید. تراپی پرداخت هزینه‌ی بت نام آزمون SAT را برای شما انجام خواهد داد.

آزمون SAT

پرداخت هزینه‌ی ثبت نام آزمون SAT توسط تراپی

دوستان و همراهان همیشگی تراپی، چنانچه مایل به شرکت در آزمون SAT هستید اما هیچ نوع کارت اعتباری در اختیار ندارید و برای پرداخت هزینه آن به هر دلیل با مشکل مواجه شده‌اید، می‌توانید روی کمک ما حساب. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهند داد. برای این منظور کافیست لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید تا با پرداخت هزینه‌ی آزمون، فرایند ثبت نام شما تکمیل گردد.

دوستان در این مقاله سعی کردیم تا شما را با یکی دیگر از آزمون‌های بین المللی که به منظور سنجش سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان برگزار می‌گردد، یعنی آزمون SAT آشنا نمائیم. امید است آنچه در قالب این مقاله ارائه شد توانسته باشد مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

چنانچه شما دوست عزیز تجربه‌ی شرکت در آزمون‌های بین المللی را دارید و در این رابطه به نکات مهمی برخورده‌اید، در صورت تمایل آن نکات را از طریق کامنت با دیگر دوستان در میان بگذارید تا آن‌ها نیز از تجربیات مفید و ارزنده‌ی شما در این زمینه بهره‌مند شوند.

دوستان از اینکه همواره با ما همراه و همگام هستید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. چنانچه پس از مطالعه‌ی مقالات ما با سوال یا مشکلی مواجه شده‌اید، حتما با ما تماس گرفته و سوال و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. همکاارن ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگوئی به کلیه‌ی سوالات شما عزیزان هستند.

لطفا با ما در تماس باشید، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 30 خرداد 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر