همراهان گرامی همان طور که به شما قول داده بودم، امروز می خواهم  نرم افزار کیف پول اتریوم را به شما معرفی کنم.  در صورتی که در مورد این ارز دیجیتال سوالی دارید می توانید از مقاله های اتریوم چیست و  تفاوت بیت کوین و اتریوم استفاده کنید. همچنین اگر تمایل دارید از کیف پول هایی که برای اترویم به صورت سخت افزار هستند استفاده کنید می توانید از مقاله سخت افزار کیف پول اتریوم استفاده کنید.

برای خرید اتریوم از تراپی، کلیک کنید!

نرم افزار کیف پول اتریوم یا نسخه دسکتاپ کیف پول اتریوم :

Exodus : این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از انواع ارزهای دییجتال را دارد و همچنین برای استفاده رایگان است. کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و همچنین محیط جالبی دارد. زمانی که شما این نرم افزار را باز می کنید نموداری را مشاهده می کنید که نمایانگر میزان ارز مختلفی است که شما در کیف پول خود دارید. مسئله ای که در مورد این کیف پول مطرح است این است که همواره باید به اینترنت متصل باشد. ای نرم افزار با استفاده از ایمیلی که خودتان تعیین می کنید امکان بازیابی رمز را در صورت فراموشی برای شما فراهم می کند.

نرم افزار کیف پول اتریوم

Jaxx : این کیف پول در واقع برای کاربرانی است که می خواهند کیف پول خود را از طریق تلفن همراه خود چک کنند. این کیف پول از 13 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و همچنین دارای امنیت بالایی است. این نرم افزار برای اندروید، IOS ، لینوکس و ویندوز وجود دارد. همچنین با استفاده از ایمیل خود می توانید در صورتی که رمز خود را فراموش کردید بازیابی کنید.

نرم افزار کیف پول اتریوم

Mist : کیف پول رسمی اتریوم این کیف پول است. زمانی که شما از آن می خواهید استفاده کنید تقریبا زمان زیادی طول می کشد چرا که باید با تمام نودهای اتریوم همگام شود. بعد از این مرحله شما باید برای آن رمزی تعریف کنید. توجه داشته باشید که همواره باید رمز خود را به یاد داشته باشید چرا که هیچ راهی برای بازیابی رمز شما وجود ندارد اگر آن را فرموش کنید.

نرم افزار کیف پول اتریوم

MetaMask : این نرم افزار دارای کاربری ساده است و همچنین خیلی راحت شما را به شبکه ارز دیجیتال اتریوم متصل می کند. با استفاده از این کیف پول می توانید اتریوم را ردیافت و یا انتقال دهید.

نرم افزار کیف پول اتریوم

دوستان عزیز امیدوارم که اطلاعات کافی در مورد نرم افزار کیف پول اتریوم بدست آورده باشید. در صورتی که می خواهید از سایر انواع کیف پول اتریوم اطلاع یابید در ادامه همراه ما باشید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال و پیشنهاد می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 27 بهمن 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
Copay
خرید لجر نانو ایکس
معرفی کیف پول لجر نانو ایکس
لجر نانو ایکس و لجر نانو اس
کیف پول بیت کوین برای ios
مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری
خرید کیف پول سخت افزاری
لجر نانو اس
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر