۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

قطعا شما عزیزان مطلع هستید که این روزها بازار ارزهای دیجیتال بسیار داغ تر شده است و حتما ارز دیجیتال بیت کوین را هم به خوبی می شناسید. آیا به فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال علاقه مندید؟ آیا می دانید فعالان ارز دیجیتال و سرمایه گذاران چگونه بیت کوین استخراج می کنند؟ آیا از هزینه استخراج ارز دیجیتال در ایران آگاهی دارید؟ آیا می دانید رابطه هوش مصنوعی و بیت کوین چیست؟ در این مقاله می خواهیم به پاسخ سوال آخر بپردازیم و درباره ارتباط ارز دیجیتال بیت کوین و هوش مصنوعی مطالبی را عنوان کنیم. لطفا با تراپی همراه شوید.

هوش مصنوعی و بیت کوین

رابطه هوش مصنوعی و بیت کوین چیست؟

بین هوش مصنوعی و بیت کوین موارد مشابه و مطابقت هایی مشابه سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد. به طور کلی می توان گفت بلاک چین خود فرمی اولیه یک هوش مصنوعی است که می تواند بر اساس قوانین یادگیری ماشین برخیاز متصمیم گیری های مهم را انجام دهد وپیش بینی می شود که در آینده بلاک چین بیشتر با هوش مصنوعی، شبکه های عصبی، یادگیری ماشین و.. تلفیق و یکپارچه سازی شود و نتایج بهتری از این ترکیب به دست آید.

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی (AI) به عنوان انقلاب تکنولوژیکی بعدی ترجمه شده است، به این معنا که ابتدا ما انقلاب داده را داشته ایم و حالا کامپیوترها قادر خواهند بودداده ها را خودشان دستکاری و مدیریت کنند و این همان انقلاب تکنولوژیکی است. بنابراین می توان گفت مهندسی دانش، هسته ی هوش مصنوعی است و ماشین ها می توانند مانند یک انسان کنش و واکنش داشته باشند با این تفاوت که آن ها دانش کمتری نسبت به جهان پیرامون خود دارند. هوش مصنوعی باید بتوانند به اشیا ، دسته ها و ویژگی های آن ها دسترسی پیدا کند تا بتواند مهندسی دانش را پیاده سازی کند. در واقع به وجود آوردن یک عقل سلیم که توانایی حل مسئله را داشته باشد، کاری بسیار دشوار و پیچیده است و حقیقت این است که یادگیریماشین هسته ی هوش مصنوعی است.

در حال حاضر ارزهای دیجیتال و بلاک چین به دنبال این موضوع هستند که چگونه هوش مصنوعی می تواند به آن ها کمک کند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را ارتقا بخشیده و گسترده تر کنند. بنابراین پیشرفت بلاک چین یک پیچیدگی بزرگی همراه با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین خواهد داشت، به خصوص زمانی که ما ذخیره سازی و دسترسی سریع به داده ها مد نظرمان است.

بلاک چین امکان ذخیره حجم بسیار زیادی از داده ها را به صورت امن فراهم می کند و همچنین آن ها را با دیگر موجودیت ها در شبکه به اشتراک می گذارد. این موجودیته ا می تواند کامپیوترها یا برنامه های دیگر باشد که ایجاد شده اند تا از بلاک چین آموزش ببینند و بنابراین ما حجم بسیار زیادی از داده ها خواهیم داشت که این برنامه ها می توانند ازآن ها مطالب را آموزش ببینند و هوش مصنوعی را بهتر نموده و باعث ارتقا عملکرد آن شوند.

بر اساس وب سایت Bitcoin.com و گفته ی دنیل مایاکین موسس شرکت Squilla Capital ، سرویس تحلیل گر ارز دیجیتال، یک موج عظیمی در تعداد برنامه های کاربردی که تکنولوژی بلاک چین، ارز دیجیتال و هوش مصنوعی را به اشتراک گذاشته اند، وجود دارد که عبارتست از این مسئله که :

تعصبات انسانی را نمی توان نادیده گرفت. افراد اغلب بر اساس احساساتشان داد و ستد و تجارت می کنند و تصمیم گیری بر اساس داده ها می تواند بر قضاوت انسانی سایه افکنده و متمرکز شود بر تصمیم گیری بر اساس سیگنال ها.

هوش مصنوعی و بیت کوین

به علاوه در این میان کامپیوترهایی وجود دارد که با استفاده از یادگیری ماشین آموزش دیده اند و می توانند نتایجی ارائه دهند که بسیار دقیق تر از محاسبات انسانی است. در سال های اخیر این تئوری در هر بازار مالی و اقتصادی به اثبات رسیده است و در حال حاضر بازار ارز دیجیتال با ان درگیر شده است با نتایجی تقریبا مشابه.

در کل این دو تکنولوژی یعنی بلاک چین و هوش مصنوعی، دو تکنولوژی هستند که به سرعت در حال پیشرفت هستند و زمانی که این دو تکنولوژی به کامل با یکدیگر تلفیق شوند، محصولات بزرگ و جدید و فوق العاده ای ایجاد خواهد شد که این می تواند اتفاق فوق العاده ای در حوزه ی ارز دیجیتال و بیت کوین باشد که برای سایر تکنولوژی ها مثل تلفن های همراه هوشمند و..نیز می تواند اتفاق مهمی محسوب شود.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی از توجه و همراهیتان تا پااین این مقاله بسیار ممنون و سپاسگزاریم. امید است مطالب ارائه شده در زمینه رابطه هوش مصنوعی و بیت کوین مورد رضایت شما واقع شده باشد و توانسته باشد به اطلاعات مفید شما در زمینه ارزهایرمزنگاری شده افزوده باشد. چنانچه سوالی در ذهن دارید  یا در این زمینه با مشکلی مواجه شده اید، آن را از طریق تماس تلفنی با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده ی پاسخکوئی به سوالات شما عزیزان هستند. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 04 فروردین 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
هاست و دامنه
زبان های برنامه نویسی بلاک چین
ساخت پورتفولیو در Behance
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر