به طور کلی اساتید دانشگاه‌ها نقش اصلی و کلیدی در کیفیت آموزشی و ارتقا سطح دانش دانشجویان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دارند. بنابراین از ملزومات کار این اساتید این است که مرتبا اطلاعات خود را به روز رسانی کنند و با مطالعه و تحقیق سعی کنند دانش و آگاهی خود را در زمینه‌ی تخصص خود جهت آموزش صحیح و با کیفیت به دانشجویان افزایش دهند. به این منظور اساتید می‌توانند پس از انجام تحقیقات خود آن را در قالب مقاله ثبت نموده و در ژورنال های معتبر ثبت کنند. همچنین دانشجویان داوطلب برای پذیرش در مقطع دکترا باید به مطالعه و تحقیق پرداخته و مقالات ارزشمند و متعددی در رزومه خود داشته باشند. آیا مایلید تا با نحوه‌ی ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله اشنا شوید و اطلاعات مفیدی به دست آورید؟ پس تا پایان این مقاله با تراپی همراه شوید.

بیشتر بخوانید :

پرداخت هزینه ویرایش مقاله در Academic Proofreading

راهنمای انتشار مقاله و امتیاز آن 

isi چیست؟ چگونه مقاله آی اس آی بنویسیم؟

آشنایی با نحوه ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله

اساتید دانشگاه ها و دانشجویان می توانند دو نوع تحقیق انجام دهند و سپس نتایج تحقیقات خود را در قالب مقاله ثبت نمایند و در یک ژورنال خارجی چاپ نمایند. برای این کار لازم است که ابتدا در آم ژورنال ثبت نام نمایند و سپس مقالات خود را برای آن ها ارسال کنند. در ادامه شما را با نحوه ی ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله آشنا خواهیم کرد.

ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله

مرحله ی اول : ابتدا یک ژورنال را پیدا کنید

در ابتدا برای ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله شما باید در میان ژورنال های بین المللی موجود ژورنال یا ژورنال های مود نظر خود را پیدا کنید. برای این منظور می توانید از ابزاری به نام  JournalFinder استفاده کنید و ویژگی ها و شرایط پذیرش مقاله توسط آن ژورنال را با دقت مطالعه کنید تا معیارهایی که برای آن ژورنال حائز اهمیت است آشنا شوید.

مرحله ی دوم : مقاله ی خود را برای ارائه و ارسال به آن ژورنال آماده کنید

در مرحله ی دوم ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله شما باید اطلاعات کافی در مورد مراحل اصلی تهیه مقاله داشته باشید. همچنین اطلاعات کافی در مورد نویسندگان ژورنال ها و ناشران آن ها باید داشته باشید.

شما باید اطلاعات لازم را در مورد فرایند انتشار، حقوق نویسندگان، سرقت ادبی و ... به دست آورید. و همانطور که گفته شد معیارهای ژورنال برای پذیرش مقاله ی خود را با دقت مطالعه کنید.

مرحله سوم : ارسال و تجدید نظر

در این مرحله از مراحل ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله شما می توانید از طریق سیستم های مختلف، بسته به نوع ژورنالی که انتخاب کرده اید، مقاله ی خود را ارسال کنید تا توسط ویراستار آن مقاله مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد. اگر از نظر ویراستار مقاله ی شما برای چاپ در ژورنال آن ها مناسب نباشد، ادیتور از شما می خواهد تا در خواست خود را برای چاپ در یک ژورنال مناسب تری ارسال کنید. پس از ارسال مقاله یک شماره ی رهگیری برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله چهارم : مقاله خود را پیگیری کنید

شما پس ازاینکه مقاله برای ژورنال بین المللی مورد نظرتان ارسال کردید، می توانید به صورت آنلاین وضعیت مقاله خود را پیگیری کنید. شما بایداین کار را توسط سیستمی که با استفاده از آن مقاله ارسال کرده اید، انجام دهید. پیگیری مقاله را می توانید با استفاده از کد رهگیری انجام دهید.

توجه داشته باشید که گر مقاله ی شما مورد پذیرش قرار گرفته باشد که در آن ژورنال منتشر شود، یک شماره ی مرجع و یک لینک مستقیم برای شما ارسال می شود که برای شما این امکان را فراهم میکند تا وضعیت مقاله ی پذیرفته شده ی خد را پیگیری کنید.

ثبت نام در ژورنال بین المللی و چاپ مقاله

مرحله پنجم : پرداخت هزینه چاپ ژورنال

پس از آنکه مقاله ی شما کاملا مورد پذیرش آن ژورنال واقع شد، باید هزینه ی چاپ آن را پرداخت نمائید تا مقاله ی شما در آن ژورنال چاپ شود.

مرحله ششم : به اشتراک گذاری و تبلیغ

پس از اینکه مقاله ی شما پذیرفته و منشر شد می توانید تبلیغات را آغاز کنید. زمانی که با تبلیغات خود رابه دیگر محققان و اساتید معرفی می کنید این امکان برای شما فارهم می شود که در آینده شرایط بهرتی برای انجام تحقیقات در سطوح بالاتر و نیز ارتقا سطح دانش و آگاهی شما فراهم شود. به این ترتیب شما می توانید در حرفه ی خود پیشرفت کرده وبه درجات علمی بالاتری دست یابید.

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه چاپ مقاله ژورنال بین المللی

دوستان عزیزی که به هر دلیل قادر به پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال نیستند، می توانند با خیال راحت این کار را به ما بسپارند. کافیست لینک پرداخت را به همراه هزینه ی مشخص شده برای ما ارسال نمایند. ما در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای آن ها انجام خواهیم داد.

به این ترتیب بر اساس آنچه گفته شد شما می توانید پس از انجام تحقیقات بنیادی یا کاربردی مقالات خود را ثبت نموده و در مجلات ویا ژورنال های خارجی ثبت و منتشر نمائید.

تاریخ انتشار 27 شهریور 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر