برنامه های کرکر پی پال | ابزارهای هک پی پالپی پال سیستم پرداختی بین المللی است که عملیات نقل و انتقال پول را به صورت اینترنتی تسریع می‌بخشد. همانطور که احتمالا می‌دانید، این سیستم پرداخت در سراسر جهان محبوب واقع شده است، و از این رو، افراد زیادی درصدد هک این بستر محبوب بر می‌آیند. استفاده از برنامه های کرکر پی پال و یا ابزارها و وب سایت‌هایی برای هک پی پال، ترفندی است که متاسفانه‌ای عده ای به آن برای هک پی پال و به دست آوردن پول روی آورده‌اند.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

مسلما می‌دانید که افتتاح یک حساب پی پال فرایندی است که با هزینه‌ای همراه است. بنابراین، افراد گاها دست به هک می‌زنند و یا با پیشنهادهایی به سایر کاربران پی پال، پول‌هایی به جیب می‌زنند. درباره این که چطور این اتفاق رخ می‌دهد و این برنامه های کرکر پی پال کدامند و چگونه باعث هک پی پال می‌شوند، در این مقاله تراپی برای کاربران گرامی شرح خواهیم داد. لطفا با ما همراه شوید.

برنامه های کرکر پی پال

برنامه های کرکر پی پال

برنامه‌های هک و کرک پی پال، اغلب با ترفندهایی بسیار قانع کرده به شما پیشنهاداتی منطقی ارائه می‌دهند و به شما وعده‌های پول می‌دهند. به عنوان مثال، آن‌ها به شما وعده می‌دهند که با وارد کردن مشخصات محدودی از حساب پی پال خود، می‌توانید مبلغ قابل توجهی را در حساب پی پال خود دریافت کنید. آن‌ها از شما هزینه‌ای نمی‌خواهند، اما آیا می‌توان به این گفته آن‌ها اعتماد کرد؟ آیا واقعا راهی وجود دارد که به همین سادگی حساب پی پال خود را شارژ کنید و بدون اندکی تلاش و بی زحمت پول دریافت کنید؟ نحوه کارکرد این برنامه های کرکر پی پال دقیقا چطور است؟ این‌ها سوالاتی است که در ادامه با معرفی این برنامه‌ها به آن خواهیم پرداخت.

برنامه Paypal Money Maker

یک وب سایت تجاری، نرم افزاری با عنوان "Paypal Money Maker" برای دریافت پول در پی پال ارائه می‌دهد. این وب سایت ادعا می‌کند موتوری را به کاربران ارائه می‌دهد که به مجرمان سایبری امکان تولید پول آنلاین را می‌دهد. این نرم افزار هک پول پی پال، یک برنامه غیرقانونی است که توسط مجرمان سایبری برای کسب درآمد آنلاین استفاده می‌شود.

بسیاری از نرم افزارهای هک پی پال به صورت آنلاین وجود دارند و بیشتر آن‌ها از حملات بی رحمانه‌ای  به حساب کربران استفاده می‌کنند. آن‌ها از اتصال به سرورهای Trojan استفاده کرده و به نصب keyloger ها می‌پردازند.

با توجه به این وب سایت، برنامه "Paypal Money Maker" به مجرمان سایبری اجازه می‌دهد تا در این چند مرحله اقدام به تهیه پول آنلاین کنند:

  • PayPal Money Adder را دانلود کرده و نرم افزار را اجرا می‌کنند.
  • ارزش پولی را که می‌خواهند (10 $ / 25 $ / 50 $ / 100 $) انتخاب می‌کنند.
  • پروکسی را فعال کرده،
  • آدرس‌های حساب Paypal شما را می‌نویسند.
  • سپس روند هک را شروع کرده و منتظر می‌مانند.

بیشتر بدانید:

مراقب سورس های نامعتبر پی پال و دلار های هک شده باشید

برنامه های کرکر پی پال

ابزار Paypal Money Adder

Paypal Money Adder که قبلا Paypal Money Generator نام داشت، ابزاری است که ادعا می‌کند می‌تواند برای شما پول رایگان ایجاد کند؛ به این صورت که می‌توانید با چند کلیک به حساب پی پال خود پول اضافه کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس ایمیل را در جایی که می‌خواهید پول دریافت کنید وارد کنید، یا می‌توانید یک نرم افزار رایگان را در رایانه خود یا حتی در تلفن هوشمند اندرویدی خود دانلود کرده و از این طرایق به هک پی پال و دریافت پول بپردازید.

اما قبل از دریافت پول خود لازم است پیشنهاداتی برای تکمیل نظرسنجی که به شما می‌دهد را انجام دهید. در صورت تکمیل نظرسنجی، مبلغ درخواستی رایگان به پی پال شما ارسال می‌شود. این در واقع چیزی است که این برنامه ادعا می‌کند.

اما سوال اینجاست که آیا واقعا این ابزار و برنامه کار می‌کند؟ خیر. متأسفانه Paypal Money Adder کار نمی‌کند و یک کلاهبرداری است. آن‌ها قرار نیست پولی برای شما ارسال کنند. با استفاده از این ابزار، خود را در معرض خطر بزرگی قرار خواهید داد، زیرا هویت شما با این ابزار در معرض خطر است.

همراهان گرامی! بهتر است آگاه باشید که مجرمان سایبری برنامه‌های خود را از طریق بدافزارهای دانلود شده ارائه می دهند. بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار هک کردن پول پی پال هستید، به شدت توصیه می‌کنیم که جستجوی خود را متوقف کنید. در انجام اقدامات هک و جرایم سایبری، پایان خوش وجود ندارد.

1398/08/29
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان