طریقه کار با وب مانی | آموزش چگونگی و نحوه استفاده از آنوب مانی مانند پی پال به عنوان یک سیستم خدمات پول اینترنتی ایجاد شده است، که در سایت هایی که برای پرداخت، حساب وب مانی را می پذیرند قابل استفاده می باشد. برای شروع طریقه کار با وب مانی ، خرید مورد نیاز خود (کالا یا خدمات) را انتخاب کنید؛ سپس فرم سفارش را پر کنید و در نهایت وب مانی را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید. در گام آخر ، با کلیک بر روی دکمه های "Pay" یا "Confirm Order" و یا "Next" سفارش خود را تایید کنید.

چگونگی و طریقه کار با وب مانی

کاربران گرامی! قبل از آنکه با طریقه کار با وب مانی آشنا شوید، لازم است بدانید که به طور کلی، برای کار با وب‌مانی در ابتدا کاربران باید نرم افزار (Webmoney Keeper) را نصب نمایید و یا با استفاده از روش های آنلاین وارد حساب وب مانی خود شوید. برای هر حساب وب‌مانی، یک شناسه وب‌مانی (WMID) وجود دارد. برای هر صاحب حساب وب مانی در درگاه پرداخت الکترونیکی وب‌مانی یک گواهینامه الکترونیکی وجود دارد که مطابق با اطلاعاتی که کاربر هنگام افتتاح حساب وارد نموده است، برای آن ها انواع گواهینامه الکترونیکی صادر می‌گردد. اگر کاربر حین افتتاح حساب مشخصات شخصی خود را وارد نکند، برای آن شخص گواهینامه ناشناس صادر می شود ولی اگر صاحب حساب، مشخصات خود را وارد نماید، گواهینامه تشریفاتی برای او صادر می شود. 

نحوه خرید از سایت علی اکسپرس

در این مقاله، نحوه خرید از سایت علی اکسپرس را به شما آموزش می دهیم؛ البته روش کار در تمام سایت ها مشابه می باشد. هنگامی که سفارش خود را پیدا کردید؛ برای پرداخت، وب مانی را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید ؛ سپس بر روی دکمه " Pay My Order" کلیک فرمایید.

طریقه کار با وب مانی

 

مطابق تصویر زیر، پرداخت شما تایید شده است. پس از اینکه شما پرداخت خود را انجام دادید، روی “Back to Order Details” برای دیدن جزئیات سفارش خود کلیک کنید.

 

کار با وب مانی

 

دوستان همراه، تیم تراپی مطابق تصویر بالا،  خرید بوسیله وب مانی در aliexpress را انجام داده است. با استفاده از این آموزش شما می توانید از تمام سایت های مورد استفاده خود توسط وب مانی خرید خود را انجام دهید. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ارسال سفارشات از طریق فرم "تماس باما" با ما در ارتباط باشید. "هرگز" شما را تنها نمی گذاریم.

خرید با وب مانی 

 

تیم تراپی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید هر گونه سوال یا مشکلی در خصوص مطالب عنوان شده را با مشاوران ما در میان بگذارید. ما به سوالات شما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.
1396/02/07
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان