شما دوستان عزیز قطعا با درگاه پرداخت پی پال آشنا هستید و می‌دانید که برای انجام پرداخت‌های آنلاین می‌بایست ابتدا اقدام به ساخت پی پال نمائید و سپس وریفای پی پال خود را انجام دهید. پس از  آن با استفاده از روش‌های مختلف پرداخت می‌توانید پرداخت های خود را انجام دهید. امروزه استفاده از تلفن‌های همراه جز لاینفک زندگی افراد شده است و آن ها بسیاری از امورات روزمره خود را از طریق تلفن‌های همراه انجام می‌دهند. انجام پرداخت‌های اینترنتی از طریق تلفن‌های همراه نه تنها کار را برای بسیاری از صاحبان کسب و کار، بلکه برای سایرین بسیار آسان نموده است. در این رابطه گزارشی از سود کلان پی پال نیز اعلام شده است که حاکی از آن است که دلیل آن افزایش پرداخت‌ها از طریق تلفن همراه با پی پال بوده است. در ادامه با تراپی همراه شوید تا مطالب بیشتری را برای شما عزیزان بیان کنیم.

سود کلان پی پال

سود کلان پی پال در سه ماهه سوم سال

افزایش بسیار چشم گیر پرداخت‌ها از طریق موبایل باعث شد تا پی پال طبق گزارشی اعلام نماید که  سود کلانی در سه ماه سوم سال به دست آورده است که ور از انتظار بوده است و این به آن ها کمک کرده است تا بتوانند در باقی مانده سال، بهتر و هدفمندتر عمل کنند.

یک شرک پرداختی در کالیفرنیا به نام سن خوزه، اعلام کرده است که اخیرا در حال تلاش بسیار زیاد برای جذب مشتریان جدید و گسترش میزان پرداخت‌ها از طریق تلفن همراه است و این می‌تواند یک شروع خوبی باشد که مثمر ثمر نیز هست.

در این میان پی پال توانست از این طریق به سود بسیاری دست یابد که این میزان به بیشتر از 3.9 درصد در 69.89 دلار می‌رسد.

از زمانی که پی پال از بازار eBay در سال 2015 جدا شد، خود را از یک شرکت که عمدتا به انجام تراکنش‌ها برای معاملات مشغول بود تغییر داده و به یک غول پردازشی مبدل شد که انتقال پول بین شرکت‌ها و مشتریان، دوستان، دانشجویان، افراد در خارج از کشور، شرکت‌های کوچک و..را انجام می‌دهد. در واقع پی پال با شرکت‌هایی از قبیل : Mastercard، Visa،  JPMorgan Chase، Google Alphabet، Apple، Facebook و Skype و مایکروسافت شروع به همکاری کرد و فعالیت های خود را با شرکت مالی از قبیل : Swift Finance و Xoom آغاز نمود. همچنین پی پال دارای پلتفرم Venmo، که یک برنامه پرداختی تلفن همراه است می‌باشد که بسیار هم محبوب جوانان است و همچنان معاملات eBay از طریق آن انجام می‌گیرد. که این منجر به کسب سود کلان پی پال در این مدت زمان شد.

Dan Schulman، مدیر اجرایی پی پال در یک تماس با تحلیلگران، به این نکته اشاه کرد که سه ماهه سوم سال بهترین زمان برای سود کلان پی پال، به علت جدایی آن ازeBay می‌باشد. او همچنین معتقد است که PayPal در موقعیت خوبی برای به دست آوردن سود بیشتر نیز می‌باشد.

وی گفت: "ما دارای ترازنامه بسیار قوی هستیم و این یک سلاح بالقوه برای ما محسوب می‌شود، زیرا ما به پیشی گرفتن از رقبا فکر می‌کنیم."

طبق گزارش تامسون رویتر، سود تعدیل شده این شرکت در سه ماهه سوم سال به میزان 560 میلیون دلار یا 46 سنت به ازای هر سهم افزایش یافت و به طور متوسط برآورد تحلیلگران 43 سنت بوده است.

سود کلان پی پال

پی پال پیش بینی‌های سود سالیانه خود را با قیمت 1.86 تا 1.88 دلار یعنی، از 1.80 دلار به ازای هر سهم تا 1.84 دلار به ازای هر سهم انجام داده است. در سه ماهه چهارم نیز انتظار می‌رود درآمد پی پال از 50 سنت به 52 سنت در هر سهم افزایش یابد.

بخش عمده‌ای از این سود، حاصل از تلاش بسیار شدید PayPal برای به دست آوردن سهم بازار در فضایی می‌باشد که پرداخت‌ها از طریق موبایل با رشد بسیار شدید روبرو است. حجم پرداخت‌ها از طریق تلفن همراه در سه ماهه سوم سال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 54 درصد افزایش داشت است و به 40 میلیارد دلار رسیده است. حجم کل پرداخت 31 درصد رشد داشته و به 114 میلیارد دلار رسیده است.

از طریق پلتفرم Venmo ، امکان انتقال پول paypal برای افراد در ایالات متحده فراهم شده است که این کار از طریق نسب یک برنامه روی تلفن همراه برای آن ها امکان پذیر شده است. پیش از این، PayPal اعلام کرد که به زودی به بیش از 2 میلیون مشتری تجاری اجازه خواهد داد تا پرداخت‌های خود را از طریق این پلت فرم انجام دهند.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

همراهان همیشگی تراپی، از این که تا پایان این مقاله نیز ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. امید است مطالب ارائه شده در مورد سود کلان پی پال برای شما جذاب و مفید بوده باشد. در صورتی که تجربه ی مفیدی از انجام پرداخت‌های خود از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال داشته اید، آن را از طریق کامنت با دیگر دوستان در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 16 فروردین 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر