نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney

دانلود مطلب

همراهان عزیز به دلیل پرسش های شما در مورد نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney ، امروز تصمیم گرفتم مقاله آموزشی برای شما تهیه کنم که با استفاده از آن بتوانید به راحی شارژ حساب وب مانی خود را توسط تراپی انجام دهید. در صورتی که می خواهید در مورد حساب وب مانی اطلاعات بیشتری بدست آورید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید :

نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی:

با ما همراه باشید تا از نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب آگاه شوید. زمانی که شما می خواهید مبالغ زیادی را به حساب وب مانی خود بریزید برای امنیت بیشتر تراپی کدی را برای شما ارسال خواهد کرد که با استفاده از فعال کردن آن، پول به عبارتی به حساب شما می نشیند و از آن به بعد توسط شما قابل استفاده است. برای این که شما حساب خود را شارژ نمایید باید مراحل زیر را طی کنید و در نهایت redeem را انجام دهید.

 1. ابتدا از طریق لینک زیر وارد صفحه درخواست شارژ حساب می شوید :

خرید دلار وب مانی

سپس نوع کیف پول خود و معادل ریال مبلغی که می خواهید حساب خود را شارژ نمایید به تراپی پرداخت می کنید. متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما در زمانی کمتر از 2 ساعت پول را به حساب شما انتقال می دهند.

نحوه فعال کردن کد با استفاده از redeem کردن :

بعد از آن که معادل ریالی وجه را به حساب تراپی را انتقال دادید ، متخصصان ما کدی را در اختیار شما قرار می دهند که با فعال کردن آن پول به حساب شما می نشیند.

 • ابتدا باید به سایت زیر بروید و وارد حساب کاربری خود شوید.

www.wmtransfer.com

نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney

 • از سمت چپ می توانید تراکنش مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney

 • سپس در قسمت protection code، کد امنیتی که تراپی در اختیار شما قرار داده است را وارد می نمایید. به همین سادگی انتقال وجه شما انجام می شود.

نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney

 

!! توجه توجه!! کد امنیتی که در اختیار شما قرار داده می شود دارای تاریخ انقضا می باشد که توسط متخصصان تراپی، تعیین می گردد. بنابراین اگر بعد از آن، کد را فعال نکنید، پول به حساب تراپی بازخواهد گشت و بعد از آن فرآیند شارژ حساب دوباره باید انجام شود.

 

همراهان عزیز امیدوارم که در این مقاله با نحوه redeem کردن کد امنیتی در وب مانی جهت شارژ حساب webmoney آشنا شده باشید. با این حال اگر باز هم سوال و ابهامی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

1396/12/14
پریسا رضایی

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  میلاد شهبازی ۳۰ آذر ۱۳۹۹ پاسخ دادن
  سلام خسته نباشید تو پرداخت وب مانی که دادم کد حفاظتی داد ولی چندبار دادم اشتباهی شد دیگه پرداخت انجام نشد مسدود شد چجوری میتونم رفع مسدود کنم حسابمو

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۰۴ دی ۱۳۹۹ پاسخ دادن
   متاسفانه وبمانی اخیراً روی حسابهای ایرانی یک مقدار حساس شده است . به وب مانی ایمیل بزنید ممکن است مشکل تان را بررسی و رفع نمایند.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان