۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

ممکن است تا به حال برایتان این سوال پیش آمده باشد که با روی کار آمدن سیستم‌های پرداخت بین المللی آنلاین، گزینه گرفتن وام یک مورد ضروری و کاربردی باشد. از این رو، بسیاری از سیستم‌‌های پرداخت آنلاین، مثل وب مانی این خدمت را ارائه می‌دهد. اعضا و کاربران سیستم انتقال وب مانی با داشتن سطحی بالاتر از سطح رسمی و تجاری با امتیازی بای 15، امکان دریافت وام وب مانی را در در قسمت Debt service (خدمات وام) وب سایت وب مانی به صوت خودکار دارند. مقدار وام (بیش از 300 WMZ)، مدت و درصد آن، برای هر یک از اعضا به طور جداگانه محاسبه می‌شود. اگر خواستار اطلاع درباره نحوه گرفتن وام وب مانی هستید و مایل گرفتن وام در وب مانی هستید، در ادامه با تراپی همراه شوید تا در این باره بیشتر بدانید.

وام وب مانی

Debt service (سرویس یا خدمات وام وب مانی) با دور زدن واسطه‌ها، امکان صدور و گرفتن وام آنلاین را با شرایطی سودمند به کاربران وب مانی ارائه می‌دهد. کلیه عملیات موجود در سرویس Debt بصورت خودکار با گزینه‌های مناسب برای صدور و بازپرداخت وام‌ها انجام می‌شود. Debt service که رایگان است با ارزهای دلار آمریکا ، WMZ یا همان دلار وبمانی کار می‌کند.

برای استفاده از این سرویس، یک کاربر باید یک کیف پول Z ،U یا R و یک پاسپورت WebMoney از نوع رسمی یا فرمال یا بالاتر داشته باشد. برای انجام عملیات دریافت وام وب مانی که نیازمند تأیید با پیام کوتاه درون سرویس دارد، یک کاربر همچنین باید دارای شماره تلفن همراهی تأیید شده به همراه وب مانی پاسپورت باشد.

وام وب مانی

چگونه از وب مانی وام بگیریم؟

وام گیرنده با استفاده از Debt service می‌تواند به سرعت و آنلاین وام خود را در سه مرحله ساده اخذ کند:

  • تعهدات لازم برای اخذ وام خود را در وب سایت Paymer انجام دهید.
  • توافق نامه وام را امضا کنید.
  • اپلیکیشن یا فرم درخواست وام را ارسال کنید.

کاربرانی که به صورت مکرر از WebMoney وام می‌گیرند با TL 15 یا بالاتر گزینه دریافت وام آنلاین را بصورت خودکار دارند.

تبدیل به یک وام دهنده شوید

برای تبدیل شدن به یک وام دهنده در وب مانی، باید فردی را پیدا کنید که دوست دارد وام بگیرد. با چک کردن WebMoney Passport و برنامه وام در فهرست “Loan Offers” (پیشنهادات وام) می‌توانید وام گیرنده واجد شرایط را انتخاب کنید. برای هر وام گیرنده بطور جداگانه و به اختیار وام دهنده یک محدودیت اعتماد (Trust Limit) تعیین می‌شود. Trust Limit، مقدار وام، نرخ بهره و مدت وام را تعیین می‌کند. برای ورود به روابط قراردادی با وام دهنده، وام گیرنده واجد شرایط، بایستی شرایط مندرج در Trust Limit را بپذیرد.

بازپرداخت وام

یک وام را می‌توان در مدت زمان معین شده و تحت شرایط بازپرداخت Trust Limit و یا قبل از برنامه معین شده، پرداخت کرد.

در شرایطی که وام صادر شده بصورت آنلاین از کیف پول به وام برای آن صادر شده است تسویه نشده است، تفاوت برجسته در مورد وام یا از سایر کیف‌های متعلق به وام گیرنده خارج خواهد شد یا سایر محدودیت‌های اعتماد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

صدور و بازپرداخت وجوه صرفاً در WebMoney Debt انجام می‌شود. انتقال وجه به صورت آنلاین از یک Keeper به دیگری، به عنوان بازپرداخت وام در نظر گرفته نمی‌شود.

وام وب مانی

راه حل‌ها برای شرایط خاص در زمان پرداخت وام

هنگامی که وام گیرنده وام را در مدت زمان تعیین شده بازپرداخت نکند، گزینه‌های مختلفی برای حل و فصل این مشکل وجود دارد:

  • وجوه عقب افتاده را می‌توان از حساب جاری وام گیرنده یا سایر کیف پول‌های او برداشت کرد.
  • سایر محدودیت‌های طرح اعتناد یا همان Trust Limits وام گیرنده، برای بازپرداخت وام قابل استفاده است.
  • وام را می‌توان با یک Paymer تسویه کرد.
  • وام می‌تواند در WebMoney DebtMart Exchange (سرویسی خودکار برای معاملات سفته در وام‌های بدون بازپرداخت) قرار گیرد.

همراهان و دوستان گرامی! آیا شما نیز یک کاربر و دارنده حساب وبمانی هستید؟ آیا مایل به دریافت وام وب مانی هستید؟ امیدواریم مقاله بالا به شما در فرایند نحوه اخذ این وام کمکی کرده باشد.

کاربران عزیز تراپی! در این مقاله برای اطلاع از نحوه اخذ وام وب مانی در کنار ما بودید. اگر در روند دریافت وام وب مانی دچار مشکل شده و یا سوالی برایتان پیش آمد، با مجموعه تراپی در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 29 آبان 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
خرید بیت کوین با وب مانی
خرید ارز دیجیتال با وب مانی
ارتقا حساب وب مانی
وریفای وب مانی
درگاه وب مانی
نحوه شارژ کیف وب مانی
پاسپورت وب مانی
شماره کیف پول وب مانی
برداشت از وب مانی
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر