شارژ سیم کارت بین المللی چگونه است؟  
همراهان عزیز در سری مقالاتی که تراپی برای شما در رابطه با سیم کارت بین المللی آماده کرده بود، توضیحات کاملی در رابطه با انواع این سیم کارت ها را در اختیار شما قرار دادیم. حال که با نحوه خرید این سیم کارت های بین المللی آشنایی کافی را پیدا کرده اید، بد نیست با نحوه شارژ سیم کارت بین المللی نیز آشنا شوید. البته قبل از هر چیز اگر قصد خرید هر کدام از این سیم کارت ها را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید : 

تماس با ما

در این مقاله همان طور که گفته شد تنها به بیان روش شارژ سیم کارت بین المللی می پردازیم. بنابراین اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما مقالات زیر را مطالعه فرمایید :

بیشتر بخوانید : 

شارژ سیم کارت بین المللی

نحوه شارژ انواع سیم کارت بین المللی : 

اکثر سیم کارت هایی که ما قبلا به معرفی آن ها پرداختیم دارای یک برنامه تلفن همراه هستند که شما می توانید با استفاده از آن برنامه سیم کارت خود را شارژ نمایید. هر کدام از این سیم کارت ها طرح های مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند که شماغ متناسب با نیزا خود می توانید یکی را انتخاب کنید. تقریبا در تمامی انواع این سیم کارت ها شما می توانید پرداخت خود را از طریق کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت انجام دهید. بنابراین اگر این کارت ها را ندارید و یا دارای اعتبار کافی نیستند می توانید از طریق لینک زیر درخواست های خود را برای متخصصان تراپی ارسال نمایید : 

خرید فوری کارت قابل شارژ                                                                                پرداخت با ویزا / مستر

اما برخی از عزیزان تمایل دارند که این کار را یک شرکت خدمات ارزی برای آن ها انجام دهد. بنابریا تنها نییاز است که شما درخواست خود را ارسال کرده، معادل ریال شارژ مورد نظر را به شرکت مورد نظر پرداخت نمایید، و منتظر شارژ سیم کارت خود در کمتر از دو ساعت کاری باشید. 

توجه : 
1- شارژ سیم کارت بین المللی که انجام می دهید غیر قابل بازگشت است. حتی اگر اعتبار سیم کارت شما تمام شده باشد و یا به زودی تمام شود اعتبار مثبت سیم کارت شما از بین خواهد رفت. 
2- بعد از شارژ سیم کارت بین المللی، کد رهگیری در اختیار شما قرار داده می شود که شما باید از آن نگهداری کنید تا اگر شارژ شما انجام نشد، درخواست شما از این طریق قابل پیگیری باشد. 

شارژ سیم کارت بین المللی

همراهان عزیز تقریبا می توان گفت تمامی انواع این سیم کارت ها در سایتی مانند آمازون وجود دارند بنابراین نگران نحوه خرید آن ها نباشید. در صورتی که در رابطه با پرداخت در سایت های خارجی سوالی دارید می توانید از سری مقالات زیر استفاده نمایید :

امیدواریم با نحوه شارژ سیم کارت بین المللی آشنایی کافی را بدست آورده باشید. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

1397/03/06
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

لطفا کمی صبر کنید ...

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان