نحوه احراز هویت در سایت تراپی

برای شما هم پیش آمده است زمانی که می خواهید از خدمات یک سایت استفاده کنید باید هر بار اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید؟ این کار به شدت کسل کننده است و در برخی موارد به علت عجله ای که داریم اطلاعات را به اشتباه وارد می کنیم و همین موضوع زمان دو چندانی را از ما خواهد گرفت. بنابراین تراپی برای این که مخاطبان خود را در گیر این مسئله نکند، از خدمتی به نام احراز هویت استفاده می کند. در این آموزش به شما استفاده از خدمت احراز هویت در سایت تراپی را آموزش می دهیم تا برای یک بار و همیشه اطلاعات خود را در تراپی ثبت نمایید و در دفعات بعدی تنها سفارش های خود را برای ما ارسال نمایید. در صورتی که در مورد نحوه ثبت نام در سایت و ارسال سفارش خود سوالی دارید می توانید از مقاله مربوط به آن استفاده نمایید.

نحوه احراز هویت در سایت تراپی : 

برای این که شما این کار را انجام دهید باید مراحل زیر را طی کنید. 

1- ابتدا وارد پروفایل کاربری خود می شوید. 

احراز هویت در سایت تراپی

2- سپس از منوی سمت راست، ابتدا آپلود مدارک را انتخاب می کنید. 

احراز هویت در سایت تراپی

3- در تصویر زیر نحوه ارسال مدارک توضیح داده شده است. 

4- سپس از طریق فرم زیر مدارک خود را آپلود می کنید.

احراز هویت در سایت تراپی

5- بعد از ارسال مدارک خود باید، کارت های بانکی خود را وارد نمایید. برای انجام این کار از منوی سمت راست پروفایل کاربری خود باید گزینه کارت های بانکی را انتخاب کنید. 

احراز هویت در سایت تراپی

6- سپس ثبت کارت را انتخاب کرده و مراحل احراز هویت شما در سایت تراپی انجام خواهد شد. 

احراز هویت در سایت تراپی

توجه : مزیت استفاده از احراز هویت در سایت تراپی این است که، سفارش های شما به صورت خودکار انجام خواهند شد.
توجه : همراهان گرامی به دلیل مشکلات زیاد هنگام انجام شارژ حساب بدون احراز هویت، این خدمت از این به بعد تنها با احراز هویت برای شما عزیزان با سرعت بیشتری نسبت به گذشته انجام خواهد.

با استفاده از خدمت احراز هویت در سایت تراپی به راحتی می توانید از خدمات ارزی تراپی استفاده کنید. در صورتی که می خواهید از خدمات اکسچنجینگ تراپی بیشتر آگاهی داشته باشید می توانید از مقاله انواع خدمات تبدیل ارزی توسط تراپی استفاده کنید.

 

1397/01/08
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

    سوالات خود را از ما بپرسید

    مشاوره رایگان