اگر شما برای تبلیغات کسب و کار و آگاهی از برند خود شبکه های اجتماعی را انتخاب کرده اید، قطعا متوجه شده اید که تنها از طریق مدیریت درست آن شبکه اجتماعی می توانید به اهداف کسب و کار خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست پیدا کنید. آیا با ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی آشنا هستید؟ HootSuite را می شناسید؟ چقدر در مورد این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی اطلاعات دارید؟ ایا مایلید تا مطالب بیشتری در مورد HootSuite بیاموزید؟ پس با تراپی همراه شوید.

بیشتر بدانید : آشنایی با ایده های خلاقانه و جالب در شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری

HootSuite ، یکی از بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

HootSuite ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی است که برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا هر صفحه یا نمایه ای را برای Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Instagram ، WordPress و سایر پلتفرم های موجود از یک محل داشبورد HootSuite ، برنامه ریزی و ارسال کنند.

برای استفاده از HootSuite  بایستی ابتدا یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. پس از ثبت نام در HootSuite، یک داشبورد با زبانه هایی مختلف برای شما ایجاد می شود که تمام پروفایل های شبکه های اجتماعی شما را به HootSuite وصل می کند.

HootSuite

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، مدیریت رسانه های اجتماعی کسب و کارهای مختلف و حضور پررنگ ان ها می تواند به راحتی به یک شغل تمام وقت تبدیل شود؛ و حتی ممکن است بیش از یک کار تمام وقت برای شما سوددهی داشته باشد.

 بسیاری از شرکت ها از پروفایل های شبکه های اجتماعی خود برای ارائه معاملات ویژه به مشتریان وفادار خود ، ارائه پشتیبانی به سایر مشتریان و ... استفاده می کنند. بنابراین ، وقتی می توان چندین پروفایل را به طور همزمان مدیریت کرد ، پس چه چیزی بتر از HootSuite برای صاحبان کسب و کار که بتوانند در بیزینس خود موفق عمل کنند.

حال می توانی به این سوال پاسخ دهیم که، چرا از HootSuite استفاده کنیم؟

چرا از HootSuite استفاده کنیم؟

اگرچه HootSuite تا حد زیادی به عنوان یک ابزار تجاری شناخته می شود ، بسیاری از افراد نیز از آن برای اهداف شخصی استفاده می کنند.

اگر شما دوست عزیز زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانید و پروفایل های زیادی را در هر کدام از شبکه های اجتماعی ایجاد کرده باشید، مدیریت همه ی آن ها کار ساده ای نیست و اگر بتوانید به درستی پروفایل های خود را مدیریت کنید در زمان خود نیز صرفه جوئی کرده اید و سریع تر به هدف خود دست خواهید یافت.

به طور مثال اگر قرار باشد 5 بار و هر بار یکی از پروفایل های خود را مدیریت کنید، همین کار را می توانید یک بار از طریق HootSuite انجام دهید.

آشنایی با HootSuite و استفاده ی بهینه از آن اندکی نیاز به زمان دارد. ولی در پایان باعث افزایش بهره وری کسب و کار شما می شود و شما می توانید زمان خود را صرف ارتقا جنبه های دیگر بیزینس خود کنید.

آشنایی با مهم ترین ویژگی های HootSuite

شما می توانید کارهای فوق العاده مفیدی را با HootSuite انجام دهید ، اما در این بخش از مقاله ما مهم ترین امکاناتی که در یک پروفایل معمولی HootSuite  وجود دارد که شما می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید را برای شما معرفی می کنیم.

HootSuite
  • ارسال مستقیم به پروفایل های رسانه های اجتماعی : برجسته ترین ویژگی HootSuite  ، امکان ارسال متن ، پیوندها ، عکس ها ، فیلم ها و سایر رسانه ها به صورت مستقیم در پروفایل های شبکه های اجتماعی شما از طریق داشبورد HootSuite است.
  • ارسال محتواها به صورت برنامه ریزی شده : از دیگر ویژگی های ایم ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی این است که، هیچ وقت معینی برای ارسال در طول روز وجود ندارد و زمان می تواند توسط خود شما مدیریت شود. شما می توانید انتشار آن پست ها را طوری برنامه ریزی کنید که به طور خودکار در زمان های خاص ارسال شوند و نیاز به تنظیم دستی نباشد.
  • امکان مدیریت پروفایل چندگانه : با داشتن یک حساب کاربری رایگان ، شما می توانید تا سه پروفایل رسانه های اجتماعی را با HootSuite مدیریت کنید.
  • امکان پیام رسانی هدفمند : شما می توانید پیام های خصوصی را از طریق داشبورد HootSuite به گروههای مخاطبان خود به صورت کاملا هدفمند در پروفایل های منتخب اجتماعی آن ها ارسال کنید.
  • امکان تجزیه و تحلیل : HootSuite یک بخش اختصاصی برای ایجاد گزارش های تحلیلی دارد. این برنامه با Google Analytics و همچنین Facebook Insights کار می کند.

این موارد، از مهم ترین ویژگی ها و امکاناتی بود که HootSuite برای کاربران خود ارائه داده است.

دوستان همیشه همراه، امید است که از مطالعه ی این مقاله نیز نهایت استفاده را برده باشید. در صورتی که با سوال یا مشکلی مواجه شدید، حتما از طریق تماس تلفنی سوالات و م شکلات خود را با ما مطرح نمائید.

از توجه و همراهی شما تا پایان این مقاله بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

تاریخ انتشار 01 شهریور 1399
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر