با توجه به این که انجام بسیاری از کارهای ارزی از طریق اینترنت قابل انجام است، ارائه خدماتی که موجب راحت تر شدن ارتباط شما با سایر جوامع است، بسیار اهمیت دارد. شرکت خدمات ارزی تراپی نیز با همین هدف ایجاد شده است تا شما بتوانید به راحتی یک ارتباط اقتصادی با هر نقطه ای از جهان داشته باشید. به همین دلیل است که تراپی در طول سالیان کار خود تلاش کرده است تا به شما در زمینه های مختلفی مانند افتتاح انواع حساب ارزی، انتقالات مالی و ... کمک کند.

از طرفی همواره به دنبال این بوده ایم تا راحت ترین روش های ارتباطی را برای شما سروران گرامی فراهم کنیم. اگر تمایل به برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی دارید می توانید از طریق آدرس تلگرام trapay_support@ با ما در ارتباط باشید. همچنین اگر علاقه مند هستید اخبار ما را دنبال کنید می توانید از طریق اینستاگرام به آدرس trapay_ir@ و تلگرام به آدرس trapay@ همراه ما باشید. خدمت رسانی به شما عزیزان افتخار مجموعه تراپی است.

تراپی

خدمات پرداخت های ارزی تراپی

همان طور که می دانید ارتباط با سایت های خارجی چیزی غیر قابل اجتناب است. شما ممکن است نیاز داشته باشید که پرداختی در یک سایت خارجی انجام دهید. به عنوان مثال خرید از سایت آمازون، علی بابا و ... یا پرداخت آزمون های مختلف مانند آیلتس، تافل و ... . یا ممکن است نیاز پیدا کنید پولی را از ایران به کشور دیگر و یا برعکس انتقال دهید. پس نیاز است که با دنیای بیرون یک رابطه اقتصادی برقرار کنید. در تمامی این زمینه ها شما می توانید با استفاده از حساب هایی نظیر پی پال، اسکریل، ویزا کارت و مستر کارت و ... این ارتباط را برقرار کنید. تراپی سعی دارد که به شما در داشتن انواع مختلف این حساب ها کمک کند و به عنوان مثال با وریفای کردن آنها امنیت سرمایه ای که در آنها قرار می دهید را تامین کند.

همچنین با استفاده از خرید و نقد کردن ارز شما و دریافت کمترین کارمزد سعی دارد اطمینان خاطر زیادی برای شما ایجاد کند. سایر خدمات ارزی تراپی عبارت هستند از :

  • پرداخت هزینه سفارت
  • پرداخت هزینه های دانشجوی و اپلای در دانشگاه های خارج از کشور
  • پرداخت هزینه خرید اینترنتی بلیط و رزرو هتل
  • پرداخت هزینه در وب سایت های آموزشی برای شرکت در دوره های غیر حضوری آموزش آنلاین بهترین کشورهای سطح جهان
  • کمک به فری لنسرهایی که در ارتباط با وب سایت های کاری خارجی هستند.

شبکه های اجتماعی خدمات پرداخت های ارزی تراپی

خوشبختانه در طول این سال ها افراد زیادی در این زمینه ها به ما اعتماد کرده اند و ما بسیار سپاسگزار و قدردانشان هستیم. همین مسئله باعث شده است که افراد زیادی از این اعتماد، سوء استفاده کنند و با استفاده از شبکه های جعلی اعتماد و سرمایه شما را از بین ببرند. شما برای برقرای ارتباط با ما می توانید تنها از آدرس های زیر استفاده کنید :

پشتیبانی : آدرس تلگرام trapay_support@

اطلاع رسانی : اینستاگرام به آدرس trapay_ir@ و تلگرام به آدرس trapay@

تراپی

از شما خواهشمندیم که به این موضوع خیلی دقت داشته باشید چرا که در غیر این صورت با افرادی غیر از متخصصان تراپی ارتباط برقرار کرده و ممکن است با اعتماد به آنها هزینه ای واریز کنید که بدون نتیجه برای شما خواهد بود. بنابراین اگر با آدرسی غیر از آدرس های بیان شده ارتباط برقرار کردید مورد تایید مجموعه تراپی نمی باشد.

تاریخ انتشار 15 شهریور 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر