همان طور که می دانید امروزه میزان استفاده افراد از تلفن های همراه در حال افزایش است. پس خیلی خوب می شود اگر بتوانند تمام پرداخت های خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. به طور کلی شما می توانید از از طریق ویژگی پرداخت با گوگل و یا Google Pay به دو صورت پرداخت های خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. هر دو روش رایگان هستند و نیازی نیست که شما هزینه ای برای استفاده از آن ها پرداخت نمایید. یکی از این سیستم ها به شما اجازه می دهد تا خرید اینترنتی انجام دهید و دیگری این امکان را برای شما فراهم می کند که انتقال پول انجام دهید.

معرفی پرداخت با گوگل :

پرداخت با گوگل به نوعی یکی از انواع کیف پول های دیجیتال در نظر گرفته می شود که به شما این امکان را می دهد که تمام کارت های بانکی خود را در تلفن همراه خود نگهداری کنید.

پرداخت با گوگل

چگونه می توان از پرداخت با گوگل استفاده کرد؟

برای استفاده از این ویژگی تنها نیاز است که اطلاعات خود را از طریق برنامه پرداخت با گوگل در سیستم عامل اندروید وارد نمایید و هر آنچه را که می خواهید خریداری نمایید. این امکان تنها برای سیستم عامل های اندورید قابل استفاده است اما اگر شما می خواهید برای آیفون نیز از آن استفاده کنید باید از برنامه Wear OS استفاده نمایید. بعد از آن شما می توانید از طریق ساعت هوشمند اپل پرداخت را انجام دهید. در گذشته این ویژگی تنها برای افراد ساکن امریکا و انگلیس فعال بوده است ولی اخیرا برای کشورهای استرالیا، اسپانیاو کانادا نیز قابل استفاده است.

انواع روش های پرداخت با گوگل و یا Google Pay چیست؟

برنامه اولی، یعنی پرداخت با گوگل که برای سیستم عامل های اندروید است، به شما اجازه می دهد که پرداخت آنلاین در فروشگاه ها، برنامه ها و سایر جاهایی که مورد تایید و پشتیبانی پرداخت با گوگل و یا Google Pay هستند انجام دهید. نام دیگری که برای این روش در نظر گرفته شده است، پرداخت با اندروید است.

برنامه دوم، برای سیستم عامل های iOS و اندورید در نظر گرفته شده است. به همین دلیل با نام پرداخت با گوگل در آیفون و پرداخت با گوگل در اندروید نیز شناخته می شود. در این برنامه شما تنها مجوز انجام انتقالات مالی را دارید. یعنی پولی را برای کسی بفرستید و یا دریافت کنید. استفاده از این روش 100 درصد رایگان است و برای کامپیوترها، تلفن ها و تبلت ها نیز قابل استفاده است. یکی دیگر از نام هایی که برای این سیستم پرداخت در نظر گرفته شده است، کیف پول گوگل است.

پرداخت با گوگل

پرداخت با گوگل از طریق پی پال :

همان طور که می دانید پی پال نیز یکی از درگاه هایی است که به شما اجازه می دهد بدون نیاز به واسطه از هر جای دنیا خرید انجام دهید. یکی از امکاناتی که اخیرا به پرداخت با گوگل اضافه شده است، این است که به حساب پی پال شما لینک می شود. برای اینک شما از این ویژگی استفاده کنید باید اندروید 4.4 به بالا داشته باشید.

بیشتر بخوانید : 

پرداخت با پی پال در سامسونگ

خرید دلار پی پال بدون احراز هویت

پس کاربران عزیزی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنید، می توانید به جای استفاده از دو برنامه کیف پول گوگل و پرداخت با اندروید تنها برنامه پرداخت با گوگل و یا Google Pay را نصب نمایید تا تجربه جدیدی از خرید اینترنتی داشته باشید.

تاریخ انتشار 06 مهر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر