رزرو هتل های خارجی با ویزاکارت و مستر کارت  

دانلود مطلب

برای برنامه ریزی یک مسافرت خیلی بهتر است که همه کارها را از قبل انجام دهید. به عنوان مثال رزرو آنلاین هتل، رزور بلیط قطار و ... از جمله کارهایی است که شما با انجام آنها می توانید سفری لذت بخش برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. در این مقاله روش پرداخت رزرو هتل های خارجی با ویزاکارت و مستر کارت را به شما آموزش می دهیم.

توجه:

مطمئنا زمانیکه اسم سفر می آید نام TripAdvisor نیز به گوشتان میخورد. توصیه می کنیم مقاله آموزش کار با بهترین اپلیکیشن برای سفر جهت انتخاب مکان های ارزان را نیز مطالعه فرمائید چرا که کمک شایانی به شما خواهد کرد.

برای رزرو هتل های خارجی شما باید به وب سایت های معتبر مانند Expedia، Hotwire، Orbitz، Travolineو  Kayakمراجعه نمایید. معمولا در این وب سایت ها تمامی انواع هتل ها و مسافرخانه ها با امکانات مختلفی که دارند معرفی شده اند و در نتیجه انتخاب را برای شما راحت می کنند. برای این که با نحوه رزرو هتل های خارجی را آشنا شوید می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

رزرو هتل های خارجی

نحوه رزرو هتل های خارجی :

- هتل ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

شما می توانید با سرچ کردن نام هتل و یا با استفاده از وب سایت هایی که به آنها اشاره شد، قیمت هتل ها را با یک دیگر مقایسه کنید. به دنبال هتلی باشید که در زمان مورد نظر شما اتاق خالی دارد و ببینید برای هر شب چه هزینه ای از شما دریافت می کند. شما می توانید از وب سایت های Travelweb و Hotels.com نیز که تنها برای معرفی و رزرو هتل های خارجی و نه رنت کردن کار و یا اطلاعات پروازها و ... استفاده کنید. هنگام رزرو هتل های خارجی به مالیاتی که می گیرند نیز توجه داشته باشید. این مقدار متغیر بین 1 تا 10 است و اگر شما رزرو خود را کنسل کنید دیگر این هزینه به شما بازگردانده نمی شود!

- رزرو هتل را انجام دهید.

رزرو هتل مورد نظر خود را با استفاده از وب سایت هتل یا سایت سفر آنلاین انجام دهید. اطلاعات تماس و تاریخ های ورود و خروج خود را ثبت کنید.

- مشخص کنید که چه زمانی هزینه رزرو را پرداخت می کنید.

برخی از وب سایت ها برای پرداخت تمام هزینه یک جا، به شما تخفیف می دهند. پس بهتر است که هزینه را آنلاین پرداخت کنید. برای پرداخت آنلاین رزرو هتل های خارجی معمولا روش های مختلفی وجود دارد. اما پرداخت با ویزا کارت و یا مستر کارت معمولا بسیار رایج است. در صورتی که شما با عملکرد این نوع کارت آشنایی ندارید می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : 

انواع پرداخت ارزی

پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

رزرو هتل های خارجی

در صورتی که قصد شارژ کارت خود را دارید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید :

شارژ کارت

در صورتی که خودتان قادر به انجام این کار نیستید می توانید از طریق لینک زیر درخواست پرداخت رزرو هتل های خارجی با ویزاکارت و مستر کارت را برای ما ارسال کنید. تا متخصصات تراپی در زمانی کمتر از 2 ساعت کاری پرداخت شما را انجام دهند :

پرداخت با ویزا کارت مستر کارت

توجه : قبل از این که سفارش خود را ثبت کنید از شرایط رزرو و کنسل کردن هتل به خوبی آگاه باشید. چرا که معمولا برای کنسل کردن باید خسارت زیادی پرداخت کنید.

- جستجو بر اساس قیمت هتل :

اگر هزینه هتل برای شما خیلی اهمیت دارد می توانید از طریق سایت های Priceline یا Hotwire ، قیمت مورد نظر را وارد کنید تا لیست هتل هایی با این رنج قیمت در اختیار شما قرار گیرد.

 

همراهان عزیز برای  این که در طول سفر خود نگرانی و استرس نداشته باشید بهتر است که رزرو هتل های خارجی با ویزاکارت و مستر کارت را انجام دهید. البته قبل از نهایی شدن انتخاب خود حتما قوانین هتل مورد نظر خود را به درستی و با دقت مطالعه کنید تا از بروز هر مشکلی جلوگیری کنید. در صورتی که در این مورد همچنان سوالی دارید با ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

 

1397/05/09
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

لطفا کمی صبر کنید ...

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان