در مقالات قبلی در مورد آزمون GRE برای شما مطالبی را عنوان کردیم و گفتیم که این آزمون جهت ارزیابی توانایی‌های شما برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی برگزار می‌شود. همچنین شما را با نحوه‌ی ارزیابی مدارک تحصیلی توسط وس (Wes) آشنا کردیم. انجمن EA نیز یکی دیگر از وبسایت‌های ارزیابی مدارک مهندسین در استرالیا می‌باشد که مهندسان داوطلب مهاجرت به استرالیا و افرادی که دارای مدرک مهندسی هستند و مایلند که در این انجمن عضو شوند می‌بایست مدرک تحصیلی و مهارت‌های آن‌ها مورد تائید EA قرار بگیرد. در ادامه با تراپی همراه باشید تا مطالب بیشتری را در مورد انجمن مهندسین استرالیا (EA) برای شما بیان کنیم.

آشنایی با انجمن مهندسین استرالیا EA (Engineers Australia)

گروه مهندسین استرالیا EA (Engineers Australia) یکی از بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین انجمن‌های کشور استرالیا می‌باشد و در واقع صدای اعتماد گروهی حرفه‌ای است که به صورت جهانی مشغول به کار هستند. این گروه از مهندسین به عنوان جامعه‌ای از افراد کاردان به بیش از ۱۰۰۰۰۰ متخصص حرفه‌ای در سراسر جهان با مهارت‌های مختلف خدمت رسانی می‌کند. در حقیقت انجمن مهندسین استرالیا (EA) ، پیشرفت و ارتقا سطح توانایی‌ها و مهارت‌های اعضا را تضمین کرده است. موسسات و ارگان‌های بسیاری هستند که برای به کارگیری نیروهای متخصص خود، روی کمک انجمن مهندسین استرالیا حساب می‌کنند و نتیجه‌ی ارزیابی این انجمن را ملاک به کارگیری نیروهای متخصص خود قرار داده اند. گروه EA دارای تاریخچه‌ای بسیار قوی و معتبر است و تاکنون موفق به کسب جوایز بسیاری برای دستاوردهای ارزشمند خود شده است.

انجمن مهندسین استرالیا (EA)

همانطور که گفته شد برای مهاجرت به استرالیا و نیز عضویت در گروه مهندسین استرالیا باید مدارک و مهارت‌های شما مورد ارزیابی توسط این سازمان قرار گیرد. آیا می‌دانید نحوه‌ی ارزیابی مهارت‌ها توسط EA چگونه است؟ در ادامه با ما همراه شوید تا در این مورد نکات بیشتری را برای شما بیان کنیم.

چگونگی ارزیابی مدرک تحصیلی و مهارت‌های مهندسین توسط انجمن مهندسین استرالیا (EA)   

مهندسین داوطلب عضویت در این انجمن که تمایل دارند نام آن‌ها به صورت ملی در این انجمن به ثبت برسد، نیاز به ارزیابی صلاحیت خود در دو مرحله دارند :

  1. ارزیابی صلاحیت مرحله ۱
  2.  ارزیابی صلاحیت مرحله ۲

ارزیابی صلاحیت مرحله ۱ : در مرحله ی اول صلاحیت شما از لحاظ واجد شرایط بودن برای عضویت در جامعه‌ی مهندسین و یا مهاجرت به استرالیا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

ارزیابی صلاحیت مرحله ۲ : پس از اینکه طی فرایند مرحله‌ی اول، صلاحیت شما برای عضویت در این انجمن مورد تائید قرار گرفت، می‌توانید برای عضویت درخواست دهید، البته قبل از آن باید صلاحیت شما در این مرحله نیز به تائید این انجمن برسد.

نکته‌ای که وجود دارد این است که برای ارزیابی مدارک و مهارت‌ها باید هزینه‌ای را بپردازید که در ادامه هزینه این ارزیابی را ذکر خواهیم کرد.

انجمن مهندسین استرالیا (EA)

هزینه‌ی ارزیابی صلاحت برای عضویت در انجمن مهندسین استرالیا (EA)

هزینه‌ی ارزیابی مرحله اول در کشور استرالیا

  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) هزینه ارزیابی:  ۷۴۸.۰۰ دلار
  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) بررسی مجدد : ۳۰۸.۰۰ دلار
  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) درخواست تجدید نظر : ۵۸۳.۰۰ دلار

هزینه‌ی ارزیابی مرحله اول در خارج از کشور استرالیا

  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) هزینه ارزیابی:  ۶۸۰.۰۰ دلار
  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) بررسی مجدد : ۲۸۰.۰۰ دلار
  • صلاحیت برای عضویت (مرحله اول) درخواست تجدید نظر : ۵۳۰.۰۰ دلار

به این ترتیب برای درخواست تائید صلاحیت مهارت شما دوست عزیزی که دارای مدرک مهندسی در رشته‌ی تحصیلی خاصی می‌باشید، باید قابلیت‌ها و توانایی‌های شما طی دو مرحله به تائید انجمن مهندسین استرالیا (EA) برسد که به این منظور شما باید طبق هزینه‌های گفته شده، مبلغ مورد نظر را پرداخت نمائید تا فرایند بررسی مهارت‌های شما آغاز شود.

برای پرداخت هزینه‌ی ارزیابی مهارت‌های مهندسین توسط جامعه مهندسین استرالیا باید از طریق انواع کارت‌های اعتباری، دبیت کارت و ... اقدام نمائید. اما در صورتی که هیچ نوع کارت اعتباری در اختیار ندارید و یا به هر دلیل قادر به پرداخت هزینه نیستید، می‌توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید.

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه ارزیابی مدرک توسط مهندسین استرالیا

دوستان عزیز برای پرداخت هزینه ‌ی ارزیابی مدرک خود توسط انجمن مهندسین استرالیا (EA) کافیست لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهیم داد.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا تجربیات مفید خود ذیل مطالب ارائه شده در این مقاله را از طریق کامنت‌ها با دیگر دوستان در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 27 اسفند 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر