کیف پول ارز دیجیتال اتریوم (ethereum) | سخت افزار کیف پول اتریوم

اتریوم دارای انواع کیف پول هاست. در این مقاله بهترین سخت افزار کیف پول اتریوم را به شما معرفی می کنم تا بتوانید بهراحتی از ارز خود محافظت کنید.

کیف پول ارز دیجیتال اتریوم (ethereum) | نرم افزار کیف پول اتریوم

اتریوم دارای کیف پول های مختلفی است. نرم افزار کیف پول اتریوم یا نسخه دسکتاپ آن می تواند برای افراد زیادی مفید باشد. تراپی آنها را معرفی میکند.

کیف پول اتریوم | انواع کیف پول ارز دیجیتال اتریوم

کیف پول اتریوم دارای ویژگی های زیادی باید باشد تا بتواند امنیت ارز شما را تضمین کند. تراپی انواع کیف پول اتریوم را که امنیت شما را تضمین میکند معرفی میکند.

انواع کیف پول ارز دیجیتال EOS

انواع کیف پول ارز دیجیتال EOS وجود دارد که ره کدام امکانات خاصی را در اختیار شما قرار می دهند. با استفاده از تراپی می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین کیف پول توکن ERC-20

توکن ERC-20 با توجه به ارتباش با اتریوم توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این مقاله بهترین کیف پول های این ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنیم.

ارز دیجیتال کوانتوم QTUM | کیف پول ارز دیجیتال کوانتوم | خرید ارز QTUM

همیشه گفته اند آهسته اما پیوسته باید حرکت کرد. شاید این چیزی باشد که بتوان در مورد ارز دیجیتال کوانتوم QTUM بیان کرد. همان طور که می دانید فناوری بلاک چین همچنان هم خیلی جای گسترش و پیشرفت دراد و ارز دیجیتالی برنده است که بتواند خیلی زودتر از این گسترش به نفع خود استفاده کند. در حال حاضر اتریوم خیلی خوب در این زمینه فعال است اما این موضوع به این معنا نیست که سایر ارزهای دیجیتال از این مسئله عقب مانده اند. در این مقاله ما در مورد ارز جدیدی به نام کوانتوم QTUM صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید....

کیف پول ارز دیجیتال مونرو

ارز دیجیتال مونرو، به دلیل امنیت خیلی بالایی که برای کاربران خود ایجاد می کند، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. و همزمان با این که ارزش این ارز بالا می رود افراد زیادی به دنبال کیف پولی هستند که بتوانند XMR را در آن نگهداری کنند. در مقاله معرفی ارز دیجیتال مونرو می توانید اطلاعاتی در مورد این ارز به فرم کلی بدست آورید ولی در این مقاله می خواهیم به صورت جزئی تر در مورد کیف پول ارز دیجیتال مونرو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، تا شما بتوانید به بهترین نحو نگهداری ارز دیجی...

خرید ارز دیجیتال متال MTL | کیف پول ارز متال

ارز دیجیتال متال MTL ارز جدیدی است که در بستر بلاک چین اتریوم کار می کند. نحوه خرید و نگهداری این ارز را تراپی به شما آموزش می دهد.

کیف پول سخت افزاری تریزور Trezor

کیف پول سخت افزاری تریزور Trezor می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در مورد مکان نگهداری ارز دیجیتال باشد. تراپی به شما می گوید چرا.

کیف پول زدکوین (zcoin) و انواع آن

آشنایی با انواع کیف پول زدکوین (zcoin) به همراه بیان منابع و ارائه راه هایی برای خرید کریپتوکارنسی یا به عبارتی پول دیجیتال زد کوین.

کیف پول سخت افزاری چیست؟ | hardware wallet چگونه کار می کند؟

کیف پول سخت افزاری یکی از مهمترین چیزهایی است که در زمینه بازار ارز دیجیتال دارای اهمیت زیادی است. تراپی مهمترین نکات در این مورد را به شما می گوید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری ارز دیجیتال است. تراپی مهمترین نکات در این مورد را به شما آموزش می دهد

راهنمای استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S یکی از بهترین انتخاب ها برای نگهداری از ارز دیجیتال است. تراپی استفاده از آنرا به شما آموزش می دهد

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری به شما این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین راه را برای نگهداری ارز دیجیتال خود انتخاب کنید.

خرید کیف پول سخت افزاری توسط تراپی

با خرید کیف پول سخت افزاری می توانید بهترین روش برای نگهداری ارز دیجیتال را انتخاب کنید. تراپی این کار را برای شما انجام می دهد.

کیف پول برای ios | نرم افزار کیف پول برای آی او اس

کیف پول برای ios می تواند خواسته بسیاری از سرمایه گذاران در ارز دیجیتال باشد. تراپی بهترین کیف پول ها را به شما معرفی می کند.

مقایسه لجر نانو ایکس و لجر نانو اس | کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال

معرفي كيف پول هاي ارزهاي ديجيتال لجر نانو ایکس و لجر نانو اس به همراه ارائه شباهت ها و تفاوت هاي آن ها.

معرفی کیف پول لجر نانو ایکس

کیف پول لجر نانو ایکس Ledger Nano X ورژن جدیدی از کیف پول لجر نانو است که قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث را دارای می باشد.

خرید لجر نانو ایکس

برای خرید لجر نانو ایکس می توانید از خدمات شرکت تراپی استفاده کنید. و یا از آمازون با ویزا کارت و یا مسترکارت خرید کنید.

معرفی کیف پول Copay : کیف پول ارز دیجیتال

معرفی یکی دیگر از انواع کیف پول های ارز دیجیتال به نام Copay به همراه امکانات آن و ویژگی های امنیتی این کیف پول برای کاربران