خرید انواع قالب وردپرس | پرداخت در سایت های خارجی | پرداخت با پی پال
امروزه حرفه طراحی سایت کی از جالب ترین کارهای روز دنیا محسوب می شود. از نظر من این کار یکی از کارهای چالشی است چرا که هر روز شما با معماهای جدیدی رو به رو می شوید که اگر آن ها را به درستی حل کنید می توانید یک طراحی موفق انجام دهید. خرید هاست و قالب وردپرس را می توان اولین قدم ها برای طراحی سایت در نظر گرفت. هاست باید به خوبی انتخاب شود چرا که داده های سایت شما روی هاست قرار داده می شود. همچنین قالب شما روی هاست قرار داده می شود. بنابراین باید دارای عملکرد مناسب باشد و همچنین پشتیبانی مناسبی از آن انجام شود. در صورتی که دنبال هاست مناسب برای سایت خود هستید می توانید از مقاله خرید هاست از سایت hostgator استفاده کنید که در آن روش پرداخت در این سایت نیز گفته شده است. در این مقاله من می خواهم مجموعه ای از سایت های خارجی را به شما معرفی کنم که می توایند در آن ها جدید ترین قالب ها را پیدا کنید. اما  در صورتی که شما سایت دیگری می شناسید که می خواهید از آن خرید کنید ولی نمی دانید چگونه، می توانید با استفاده از لینک زیر درخواست خود را برای مجموعه تراپی ارسال کنید تا پرداخت شما به سایت مد نظرتان انجام شود : 

خرید قالب از سایت های خارجی

قالب وردپرس

معرفی انواع سایت های خارجی برای خرید قالب : 

همانطور که می دانید انتخاب قالی در سرنوشت سایت شما تاثیر به سزایی دارد. این قالب ها باید به صورت بهینه کد نویسی شده باشند تا به سئوی سایت شما کمک کند. اکثر قالب هایی که توسط سایت های خارجی ارائه می شوند به صورت بهینه کد نویسی ایجاد شده اند. همچنین این قالب ها برای انواع سایت های فروشگاهی، آموزشی و ... آماده شده اند. تنوع زیاد این قالب ها باعث می شود که شما برای انتخاب تنها محدود به تعداد خاصی نباشید چرا که برخی از این سایت ها قالب های مبتنی بر جوملا و وردپرس ارائه می دهند. یرای استفاده قالب هایی که درون این سایت ها وجود دارد باید پرداخت به سایت خارجی انجام دهید. برای انجام این کار می توانید از طریق لینکی که در بالا قرار داده شده است این کار را انجام دهید. سایت های فروش قالب وردپرس و جوملا عبارتند از :

1. پرداخت در سایت elegantthemes | خرید قالب سایت از elegantthemes

2. معرفی سایت yootheme و نحوه پرداخت در آن

3. پرداخت در سایت woocommerce با پی پال

4. معرفی سایت TemplateMonster و خرید قالب از آن

همراهان گرامی این سایت ها صرفا پیشنهاد ما هستند. بر اساس بررسی هایی که من انجام دام قالب هایی که در این سایت ها وجود دارند، علاوه بر اینکه به اندازه کافی دارای زیبایی هستند همچنین دارای عملکرد ساده ای هستند به این معنی که می تواند تجربه کاربری ساده ای در اختیار کاربر قرار دهد و بنابراین استفاده از سایت شما برای کاربر آسان می شود.  شما می توانید سایت های فروش قالب وردپرس دیگری پیدا کنید و با استفاده از چت آنلاین اسم آن ها را برای ما ارسال کنید تا ما آموزش نحوه پرداخت در آن ها را در اختیار شما قرار دهیم. 

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان