خرید با پرفکت مانی

در میان انواع روش‌هایی که برای خرید از سایت‌های خارجی وجود دارد، خرید با پرفکت مانی یکی از بهترین روش‌های پرداخت ارزی در سایت‌های خارجی برای ایرانیان محسوب می‌شود. چرا که محدودیت‌های سایر روش‌های پرداخت ارزی را دارا نمی‌باشد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم روش خرید با پرفکت مانی را به شما عزیزان آموزش دهیم. همراه ما باشید.

چرا خرید با پرفکت مانی؟

بهتر است قبل از اینکه نحوه خرید با پرفکت مانی را به شما عزیزان آموزش دهیم، دلیل استفاده از این روش پرداخت ارزی را بیان کنیم. همان طور که می‌دانید انواع شبکه های مالی در سراسر جهان در حال فعالیت می باشند. که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت هستند از پی پال، پرفکت مانی، وب مانی و ... . اما متأسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان استفاده از برخی از شبکه های مالی در ایران وجود ندارد. به عنوان مثال شما نمی‌توانید افتتاح حساب پی پال در ایران و وریفای کردن آن را به صورت مستقیم انجام دهید. در حالی که چنین محدودیتی برای شبکه های مالی وب مانی و پرفکت مانی وجود ندارد. یعنی شما می‌توانید به سادگی در ایران و بدون هیچگونه محدودیتی افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران را انجام داده و از مزایای آن برای خرید از سایت‌هایی که پرفکت مانی را به عنوان یک روش پرداخت قبول کرده اند و انتقال ارز به کشورهای خارجی بهره مند شوید.

البته لازم به ذکر است که به دلیل آنکه قوانین سیستم مالی پرفکت مانی بر اساس قوانین کشورهای اروپایی نمی‌باشد، امکان استفاده از این روش پرداخت در سایت‌هایی نظیر آمازون و ... وجود ندارد. به همین دلیل تعداد سایت‌هایی که در لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی قرار می گیرند چندان زیاد نبوده و گسترده نیست. به همین دلیل، ابتدا روش پرداخت در سایت مورد نظر را چک کنید. سپس اگر قصد خرید کالایی را دارید، بررسی کنید که آیا امکان ارسال کالا به ایران وجود دارد یا نه. چرا که مجددا به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان ارسال کالا به ایران از سوی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی وجود ندارد.

خرید با پرفکت مانی

نحوه خرید با پرفکت مانی

برای خرید توسط پرفکت مانی می‌توانید بسته به شرایطی که دارید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید:

خرید از طریق حساب پرفکت مانی

همانطور که گفته شده، افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران بدون هیچگونه محدودیت و مشکلی قابل انجام است. شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف حسابتان را وریفای کرده تا از تمام خدمات این سیستم مالی بهره مند شوید. بعد از آن می‌توانید از طریق خدمات ارزی تراپی، نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی اقدام نموده و آن را به دلار و یا یورو شارژ نمایید.

خرید از طریق ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یکی دیگر از روش‌های خرید با پرفکت مانی می‌باشد. با استفاده از ووچرهایی که توسط کمپانی پرفکت مانی به فروش می رسند، نه تنها می‌توانید حسابتان را شارژ نمایید بلکه می‌توانید از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید. برای خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن می‌توانید از خدمات ارزی تراپی استفاده نمایید.

خرید با پرفکت مانی

خرید از طریق تراپی

در صورتی که به هر دلیلی قادر به استفاده از دو روش گفته شده نیستید، می‌توانید از طریق خدمات ارزی شرکت های واسط نظیر تراپی این پرداخت را انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در سایت تراپی ثبت نام کرده و درخواست خود را ز طریق منو سمت راست و بخش سفارش جدید ثبت نمایید. شما با پرداخت ریال به ما، می‌توانید در بسیاری از سایت‌های خارجی، پرداخت ارزی داشته باشید.

توجه: در صورتی که قصد ثبت سفارش در سایت را دارید، باید لینک هر خرید را به صورت مجزا در سایت ثبت نمایید.

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالبی که در این مقاله در خصوص خرید با پرفکت مانی بیان شد، شما می‌توانید برای خرید از سایت‌های مختلف توسط پرفکت مانی هم از خدمات ارزی شرکت های واسط نظیر تراپی و هم حساب و ووچر پرفکت مانی استفاده نمایید.

1398/10/01
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  یونس کریمی ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ پاسخ دادن
  سلام و خسته نباشید
  من همیشه برای خرید پرفکت مانی از طریق سایت شما اقدام می کنم و واقعا می تونم بگم سایت تراپی بهترین سایت خدمات ارزی می باشد
  سفارشات بسیار سریع انجام میشن
  واقعا ممنونم

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان