شما دوستان عزیزی که از فروشگاه‌های مجازی، مانند : بادی بیلدینگ، میسیز و....خرید آنلاین انجام می‌دهید، قطعا با سیستم‌های پرداخت بسیاری نظیر ویزا کارت و مستر کارت آشنا هستید و قطعا درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال را نیز می‌شناسید. اما سوال این است که شما تا چه حد ارزهای دیجیتال را می‌شناسید؟ آیا با ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و غیره آشنا هستید؟ اخیرا خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه بیت کوین طی 10 سال آینده می‌تواند جای ویزا و مستر کارت را که جز بهترین سیستم های پرداخت جهان هستند، بگیرد. دوستان چنانچه مایلید تا در این مورد بیشتر بدانید، تا پایان این مقاله با تراپی همراه شوید.

آشنایی با یک از بهترین سیستم های پرداخت جهان به نام  ویزا

ویزا یک شبکه‌ی پرداخت بسیار امن و مطمئن است که عملیات پرداخت از طریق آن برای کاربران بسیار آسان می‌باشد. سیستم پرداخت ویزا انواع کارت‌های اعتباری را برای کاربران ارائه کرده است که متناسب است با اهداف کاربران در خرید. به طور مثال کارت سفر، کارت هدیه و...همچنین این شرکت کارت‌های چند منظور ه برای کاربردهای مختلف نیز صادر می‌کند.

مقاله مرتبط: ویزا کارت چیست؟

بهترین سیستم های پرداخت جهان

آشنایی با سیستم پرداخت مستر کارت یکی دیگر از بهترین سیستم های پرداخت جهان

مستر کارت در حقیقت یک شرکت پرداخت بسیار بزرگ است که خدمات فراتر از تراکنش‌های مالی برای کاربران خود ارائه داده است. در حقیقت خدمات برون مرزی مستر کارت به بسیاری از افراد کمک خواهد کرد تا مشکلات تبادلات مالی را در کسب و کار خود مرتفع سازند. جهت اطلاعات بیشتر درخصوص مستر کارت می توانید مقاله مستر کارت چیست؟ را مطالعه کنید.

خدمات مستر کارت

مستر کارت در حقیقت با بهره‌گیری از انجام تراکنش‌ها در زمان واقعی، جمع آوری داده‌های تراکنش‌های گمنام سازی شده برای امنیت بیشتر ، سیستم عامل‌های قدرتمند نرم افزاری و پلتفرم‌های خاص و...شرایط بسیار خاص و راحتی برای کاربران فراهم کرده است.

سیستم پرداخت بیت کوین

این روزها بازار ارزهای دیجیتال به یکی از پر طرفدارترین بازارهای سرمایه گذاری برای کسب سود و درآمد تبدیل شده است. بسیاری از فعالان دراین عرصه با استفاده از تکنولوژی بلاک چین به استخراج انواع ارزهای دیجیتال می‌پردازند که یکی از پر طرفدارترین آن‌ها، بیت کوین می‌باشد. سیستم پرداخت بیت کوین نیز یکی از پر طرفدارترین سیستم های پرداخت جهان است.

اما پیش بینی می‌شود که بیت کوین بتواند طی ده سال جای ویزا و مستر کارت، این دو شرکت بزرگ پرداخت‌های ارزی که جز بهترین سیستم های پرداخت جهان می باشند را تسخیر کند. برای آگاهی از جزئیات این مطلب همچنان با ما همراه باشید.

بیت کوین طی 10 سال آینده در جای بهترین سیستم های پرداخت جهان قرار خواهد گرفت

یک استارتاپ نرم افزاری به نام DataLight به این نتیجه رسیده است که بیت کوین باید بتواند سیستم‌های پرداخت سراسری موجود را در طی یک دهه در دست بگیرید.

در گزارش منتشر شده درمورد تراکنش‌های اخیر شبکه بیت کوین در مقایسه با ویزا و مستر کارت و پی پال، این شرکت پیش بینی کرده است که اگر بیت کوین با نرخ فعلی در شبکه درحال رشد باشد،  گوی سبقت را از شبکه‌های پرداخت بزرگ دنیا خواهد ربود.

بهترین سیستم های پرداخت جهان
بیت کوین برنامه ریزی کرده است که تنها در 10 سال با پیشگامان صنعت سیستم‌های پرداخت به رقابت بپردازد.

در حال حاضر بیت کوین در حدود 10000 گره فعال دارد و در مقایسه با ویزا که 119 گره فعال و مستر کارت که 98 و پی پال که 51 گره فعال دارد، توانسته است از آن‌ها پیشی بگیرد.

در حال حاضر حدود 25 میلیون کیف پول بیت کوین وجود دارد، در حالی که میزان کارت‌های اعتباری و  دبیت کارت‌های در گردش ویزا و مستر کارت به 5.3 بیلیون رسیده است.

با این همه، DataLight گزارش داده است که نشانه‌هایی از پیشرفت بیت کوین ظاهر شده است. در آینده‌ی نزدیک پیشرفت‌های بیت کوین، آن را به یک گزینه‌ی جذاب برای مشتریان تبدیل خواهد کرد.

بر اساس گزارشی  اعلام شده است که در حال حاضر سیستم پرداختی بیت کوین، در میان کاربران از محبویت بیشتری برخوردار است از لحاظ سهولت انجام تراکنش‌ها و خدمات آن. پیشرفت‌های تکنیکی شبکه‌ی بیت کوین، آن را به یکی از سیستم های پرداخت اصلی جهان تبدیل کرده است.

مدیر اجرایی توئیتر Jack Dorsey نیز اعلام کرده است که تا سال 2028 بیت کوین به شکل یک ارز اینترنتی سراسری تبدیل خواهد شد.

دوستان همیشگی تراپی، با مقاله‌ای دیگر در مورد اخبار ارز دیجیتال و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی در خدمت شما بودیم. امید است مطالبی که ارائه شده به حد کافی برایتان جذاب بوده باشد و به اطلاعات مفید شما در زمینه سیستم‌های پرداخت بین المللی افزوده باشد.

لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 21 اردیبهشت 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر