با در نظر گرفتن تحریم های صورت گرفته نسبت به بانک های ایرانی، یکی از بهترین گزینه ها برای انجام مبادلات ارزی، پرفکت مانی می باشد. این موضوع دو علت مهم دارد: ۱- پرفکت مانی دارای پنل فارسی است و کار کردن با آن برای کاربران فارسی زبان، بسیار ساده می باشد. ۲- تاکنون، پرفکت مانی در تمامی این سال ها، هیچ گونه تحریمی نسبت به کشور عزیزمان نداشته است. برای همین مجموعه تراپی ساخت و ایجاد حساب پرفکت مانی را به شما توصیه می کند. لازم به توضیح است، افتتاح حساب پرفکت مانی و استفاده از آن، ریسک کمتری نسبت به پی پال دارد.

 

 با ۳۵۹٬۰۰۰ تومان حساب خود را افتتاح کنید

حساب افتتاح شده وریفای و به همراه مدارک می باشد

 

افتتاح حساب پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money)، یک سیستم پرداخت آنلاین است که به شما، این امکان را می دهد تا بتوانید هزینه های فوری و انتقال پول را به صورت مطمئن در هر کجای دنیا که هستید؛ انجام دهید. با افتتاح حساب پرفکت مانی، به راحتی می توانید در سایت هایی که پذیرنده درگاه پرفکت مانی هستند، کالا یا خدمت خود را خریداری نمائید.

همه کاربران پرفکت مانی به راحتی می‌ توانند با کمترین شرایط و با نرخ مناسب وجوه خود را به سایر ارزهای الکترونیکی تبدیل کنند. روش برقراری همکاری با بانک‌ها ، به پرفکت مانی امکان دریافت و ارسال نقل و انتقالات در سراسر جهان را می‌ دهد.

با ثبت نام در سیستم پرفکت مانی، می‌ توانید یکی از سه وضعیت متفاوت را انتخاب کنید. وضعیت حساب‌های زیر موجود است: عادی، پریمیوم (Premium) و شریک. حساب کاربری عادی، یک حساب کاربری است که به کلیه مشتریان جدیدی که در وب سایت پرفکت مانی ثبت نام می‌ کنند اختصاص داده شده است. حساب عادی هیچ محدودیتی نیز به شما نمی‌ دهد.

حساب پریمیوم (Premium) به کاربرانی داده می‌ شود که حساب کاربری خود را در طول یک سال فعال نگه می‌ دارند. به منظور به روزرسانی حساب کاربری خود از حساب عادی به حساب شریک اول باید درخواست این سرویس را به بخش خدمات مشتری ارسال کنید. حساب های پریمیوم دارای مزایایی هستند که شامل 2٪ هزینه کم در نقل و انتقالات از طریق بانک و همچنین اولویت در کلیه سپرده ها و برداشت وجوه حساب شما، می باشد.

حساب های شریک فقط به عهده تشخیص مدیریت پرفکت مانی انجام می یابد. حساب های شریک به افرادی که مایل به بهینه سازی وب سایت های خود برای تجارت و معاملات تجاری هستند، داده می شود. به طور معمول، افرادی که مشاغل خود را از طریق اینترنت اداره می کنند، مشتریان اصلی یکی از این حساب های شریک هستند. حساب های شریک، ممتازترین نوع حساب هایی است که سطح اعتماد به نفس دارنده و تجارت خود را افزایش می دهد.

افتتاح حساب پرفکت مانی

زمان افتتاح حساب پرفکت مانی، توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده را با دقت و مطابق با اطلاعات فرم های شناسایی خود برای ما ارسال نمائید. هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی به همراه مدارک ۱۰۰ درصد وریفای شده، توسط متخصصان مجموعه تراپی، فقط ۸۵ تومان می باشد. جهت بهره مندی از این خدمت، بر روی لینک آن کلیک فرمائید. متخصصان ما در زمانی کمتر از 24 ساعت به خدمت شما رسیدگی خواهند کرد.

این نوید را به شما می دهیم، در صورتی که خود، اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی کرده اید اما هنوز آن را وریفای نکرده اید، می توانید این کار را به ما بسپارید! خدمت وریفای حساب پرفکت مانی شما، در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مزیت های ایجاد حساب پرفکت مانی

  • معاملات انجام گرفته بین کاربران، خیلی سریع انجام می شود.
  • پس از پایان هر تراکنش، صورت حساب عملکرد خود را در پروفایل حساب کاربری تان، می توانید مشاهده فرمائید.
  • هر تراکنشی، پس از احراز هویت از طریق SMS انجام می شود، که این عمل امنیت حساب پرفکت مانی را حفظ می کند. تحقیقات بی شمار ثابت کرده اند که پرفکت مانی فرآیند امنیتی چند سطحی را به همراه سادگی و راحتی استفاده از سیستم را در اختیار کاربران قرار می دهد. خطرات را برای کاربران پرفکت مانی به کمترین درجه می رساند. علاوه بر این، هر کاربر سیستم پرفکت مانی حق دارد تنظیمات امنیتی را به صورت جداگانه تنظیم کند.
  • به دلیل وجود اپلیکیشن آن بر روی گوشی های موبایل، با دو سیستم عامل Android و IOS ، کارکردن با آن بسیار ساده می باشد.

معایب ساخت حساب پرفکت مانی

  • کارمزد برداشت پول در حساب پرفکت مانی، بیش از 2% می باشد.
  • استفاده از پرفکت مانی برای شهروندان آمریکایی و ساکنان آن ممنوع می باشد.

 

 با ۳۵۹٬۰۰۰ تومان حساب خود را افتتاح کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان