زمانی که برای خرید به وب سایت های فروشگاهی خارجی مراجعه می کنید، بدون شک یکی از درگاه های پرداخت که در آن سایت مشاهده خواهید کرد، درگاه پرداخت PayPal است؛ به این دلیل که این سیستم پرداخت ارزی بین المللی یکی از معتبرترین سیستم های مالی آنلاین است و به عنوان جایگزینی برای روش های سنتی در مبادلات ارزی به حساب می آید؛ پی پال سال هاست با موفقیت در حال ارائه خدمات به مشتریان در سراسر دنیا می باشد و یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است. به همین دلیل، برای کاربران ایرانی امکان استفاده از درگاه پرداخت ارزی پی پال به علت تحریم هایی که برای کاربران ایرانی در نظر گرفته شده است، وجود ندارد. بنابراین استفاده از خدمات پی پال تنها از طریق شرکت های خدمات پرداخت ارزی امکان پذیر است. در این مقاله راهنمایی های لازم را جهت خرید دلار پی پال و فروش پی پال دریافت خواهید کرد.

خرید پی پال توسط تراپیخرید و فروش پی پال در تراپی

استفاده از پلتفرم پی پال برای کاربران ایرانی ممنوع می باشد و چنانچه بخواهید با استفاده از روش های موجود برای تغییر IP ، به این وب سایت وارد شوید و برای خود اکانت بسازید؛ دیر یا زود پی پال متوجه این مسئله خواهد شد و حساب شما را لیمیت خواهد کرد. بنابراین توصیه ما این است که برای استفاده از حساب پی پال که بتوانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید، خرید و فروش دلار پی پال را به یکی از شرکت های خدمات پرداخت ارزی معتبر بسپارید. به فرایند نقد کردن پی پال، فروش پی پال گفته می شود و به شارژ حساب پی پال، خرید دلار پی پال گفته می شود. که می توانید برای دریافت خدمات از لینک های زیر استفاده کنید.

برای درخواست خرید PayPal، کلیک کنید!           برای درخواست فروش PayPal، کلیک کنید!

 

شما می توانید نقد کردن درآمد ارزی خود و تبدیل دلار پی پال به ریال را به شرکت های خدمات پرداخت ارزی بسپارید که خدمت خرید پی پال را ارائه می کنند؛ همچنین برای شارژ حساب پی پال تان می توانید از طریق خدمت فروش پی پال در این شرکت ها اقدام نمایید. به این ترتیب از طریق خرید دلار پی پال شما، معادل ریالی موجودی حساب پی پال، به حساب بانکی شما انتقال پیدا خواهد کرد.

خرید پی پالمنظور از خرید دلار پی پال چیست؟

اگر درگاه پرداخت ارزی پی پال را برای انجام تراکنش های بین المللی خود انتخاب کرده اید؛ یا به عنوان یک فریلنسر با کلاینت های مختلف در سراسر دنیا در حال همکاری هستید و قصد دارید درآمد دلاری خود را در حساب پی پال تان دریافت نمایید، حتما می دانید که ابتدا لازم است یک حساب پی پال برای خود بسازید. پس از آن می توانید از کارفرمایان خود بخواهید که حقوق شما را به حساب پی پال تان واریز نمایند. در نهایت برای اینکه بتوانید از درآمد خود داخل کشور استفاده کنید، لازم است که آن مبلغ را به ریال تبدیل نمایید. حتما می پرسید چگونه؟ به این ترتیب که شما دلار پی پال خود را به ما می فروشید و ما دلار پی پال را از شما می خریم، سپس معادل ریالی آن را به حساب بانکی تان واریز می نمایید.

خرید پی پال

چرا به خرید دلار پی پال نیاز داریم؟

دلار پی پال زمانی که شما بخواهید مبلغی را برای دوستان و آشنایان خود که در کشور دیگری ساکن هستند واریز نمایید، یا زمانی که بخو.اهید پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی را انجام دهید، یا از فروشگاه های آنلاین خارجی خرید داشته باشید و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. اما زمانی که شما بخواهید دلار پی پال را در ایران استفاده کنید، لازم است که آن را به واحد پول ایران و به ریال تبدیل کنید. در این شرایط لازم است که به شرکت های خدمات پرداخت ارزی که خرید پی پال جز خدمات آن ها می باشد، مراجعه کنید و دلار پی پال خود را به آن ها بفروشید.

 

خرید پی پالچرا خرید و فروش دلار پی پال را به تراپی بسپاریم؟

ما در مجموعه تراپی خرید پی پال را در مدت زمانی کمتر از چند دقیقه برای شما انجام خواهیم داد و معادل ریالی آن مبلغ را به حساب بانکی تان واریز خواهیم کرد. به علاوه از جمله مزیت های خرید پی پال توسط تراپی این است که تراپی کلیه ی خدمات خود را با کمترین میزان کارمزد ممکن برای شما انجام خواهد داد و شما مجبور به پرداخت درصد بالای کارمزد نخواهید بود. از دیگر ویژگی های مهم تراپی این است که طی سال ها حضور فعال خود در حوزه ی خدمات پرداخت ارزی، توانسته است از طریق ارائه ی خدمات خود با بهترین سرعت و بالاترین کیفیت، رضایت کامل و اطمینان خاطر تمامی مشتریان محترم را جلب نماید.

 

برای استفاده از خدمت خرید پی پال در تراپی، کافیست از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید. ما پس از پیگیری های لازم، عملیات نقد کردن دلار پی پال را مطابق با قیمت پی پال در آن روز، آغاز کرده و معادل آن مبلغ را به ریال، به حساب شما واریز خواهیم کرد. 

 

همچنان همراه ما باشید تا با مطالب جالب تری در مورد فروش پی پال به تراپی نیز آشنا شوید!

خرید پی پالفروش پی پال

یکی دیگر از خدمات ما در تیم تراپی فروش پی پال است؛ به این معنا که ما دلار پی پال را به مشتریان محترم می فروشیم و حساب آن ها را به دلار شارژ می نماییم. بنابراین فروش پی پال به معنای شارژ حساب پی پال شما می باشد. برای این منظور لازم است که از طریق لینک زیر درخواست شارژ حساب پی پال را به ما اعلام نمایید. ما پس از دریافت درخواست شما بررسی های لازم را انجام داده و مطابق با قیمت دلار پی پال در بازار، از شما می خواهیم که معادل ریالی آن مبلغ را به حساب تراپی واریز نمایید. پس از آن فرایند شارژ حساب پی پال آغاز خواهد شد و شما می توانید آن موجودی را در حساب PayPal خود داشته باشید.

 

علاوه بر خرید و فروش دلار پی پال ، برای خرید یورو پی پال نیز می توانید روی کمک ما حساب کنید و تبدیل یورو به ریال را نیز به ما بسپارید. 

کلام پایانی در مورد خرید پی پال

PayPal یک سیستم پرداخت امن است و دارای زیرساخت های امنیتی فوق العاده ای می باشد. بنابراین افراد می توانند با اطمینان خاطر به هر جای دنیا پول ارسال کنند یا از هر جای دنیا پولی را در حساب پی پال خود دریافت نمایند. برای انجام این گونه تراکنش های مالی لازم است که از طریق خدمت فروش پی پال در مجموعه تراپی، حساب خود را شارژ نمایید یا دلار پی پال بخرید. علاوه بر این اگر اکنون در حال استفاده از حساب پی پال هستید و درآمد های ارزی خود را از طریق این سیستم مالی دریافت می کنید، می توانید از خدمت خرید پی پال در تراپی بهره مند شوید و موجودی حساب خود را به ریال تبدیل کنید.

از همراهی همیشگی تان تا پایان این مقاله صمیمانه سپاسگزاریم. لطفا در صورتی که با سوال یا مشکلی برخورد کرده اید و یا ابهامی در ارتباط با خرید و فروش پی پال برای شما وجود دارد، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما مطرح نمایید.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر