سفر به کشورهای خارجی مانند انگلستان می تواند خواسته و آرزوی بسیاری از افراد باشد. اما شما برای ورود به بیشتر کشورها نیاز دارید که اصطلاحا مجوز و یا ویزا داشته باشید. برای دریافت ویزای هر کشوری باید به سفارت آن مراجعه نمایید. برخی از کشورها مانند کانادا، انگلستان ، امریکا و ... سفارتی در داخل ایران ندارند و شما باید به یک کشور دیگر برای اخذ ویزا مراجعه نمائید. خوشبختانه مجموعه تراپی، می تواند در مراحل پرداخت هزینه وقت سفارت انگلستان به شما کمک کند. از طریق لینک زیر می توانید درخواست خود را برای پرداخت تعیین وقت سفارت انگلستان برای ما ارسال نمایید

پرداخت هزینه وقت سفارت با پی پال

سفارت انگلستان

همان طور که گفته شد، برای اخذ ویزای یک کشور مانند انگلستان باید به سفارت آن کشور مراجعه کنید. سفارت این کشور در ایران فعال نیست بنابراین شما باید از کشورهای همسایه مانند امارات، دبی، ارمنستان، ترکیه و ... برای دریافت ویزا استفاده نمائید. هر کسی که واجد شرایط برای ورود به انگلستان نباشد نیاز به ویزا دارد. قبل از درخواست تعیین وقت سفارت انگلستان، ابتدا بررسی کنید به چه نوع ویزایی برای درخواست و چه مدارکی نیاز دارید. همچنین بررسی نمائید که آیا شما نیاز به آزمایش سل (TB) دارید یا خیر. برای اخذ ویزا باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. در ادامه این مقاله شما عزیزان را با انواع برای سفر به کشور انگلستان آشنا کرده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

انواع ویزا برای کشور انگلستان :

هر کشوری انواع ویزا را در اختیار شما قرار می دهد که حتما نوع آن باید برای تعیین وقت در انگلستان معلوم باشد. هر کدام از این انواع ویزا را می توانید برای یک مدت معلوم دریافت نمایید. در صورتی که مدت اقامت شما بیش از 6 ماه باشد باید هزینه بیمه سلامت که به IHS معروف است را نیز پرداخت نمایید.

 • ویزای مهاجرتی
 • ویزای تفریحی
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای کاری
 • ویزای درمانی
 • ....

به عنوان یک متقاضی ویزا، باید تأیید کنید که تمام شرایط لازم برای پذیرش ویزائی را که درخواست می کنید، برآورده خواهید کرد.

سفارت انگلستانتعیین وقت سفارت انگلستان :

 • ابتدا در سایت visa4uk ثبت نام کنید. (فرم درخواست را باید به زبان انگلیسی پر فرمائید)
 • برای ثبت نام از ایمیل معتبر استفاده نمائید و رمز آن را به خاطر داشته باشید.
 • نوع ویزای خود را تعیین کنید. (به انواع ویزا در بالا اشاره شده است.)
 • فرآیند درخواست وقت خود را کامل کنید.
 • اطلاعات وارد شده را تایید فرمائید.
 • هزینه مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت انگلستان را پرداخت نمایید. (این مرحله را می توانید به تراپی بسپارید.)

 

توجه داشته باشید که از اطلاعات تکمیلی خود حتما یک کپی و یا پرینت تهیه کنید. همچنین جهت ارسال درخواست در سایت visa4uk، نیاز است که یک حساب کاربری ایجاد نمائید وسپس وارد شوید.

توجه :  زمانی که فرآیند ثبت نام شما اتمام یافت 2 کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در حفظ آن کوشا باشید. یکی  شماره ارجاع یا همان (Unique Visa Application Reference Number) و شناسه پرداخت یا (Payment reference number) .

سفارت انگلستان هزینه تعیین وقت سفارت انگلستان :

این هزینه متناسب با نوع ویزا در مدت زمانی که شما در انگلستان اقامت دارید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال :

 • ویزای تفریحی – توریستی به مدت 6 ماه ، 133 دلار
 • ویزای بازدید خانواده به مدت 6 ماه ، 133 دلار
 • ویزای تحصیلی برای شرکت در دوره های زبان ، 254 دلار
 • ویزای Tire 1 برای سرمایه گذاری ، 2355 دلار
 • ویزای Tire 1 برای کار آفرینی ، 1482 دلار

 

 همراهان عزیز زمانی که شما درخواست تعیین وقت برای اخذ ویزا از سفارت انگلستان می کنید باید توجه داشته باشید که   درخواست شما برای یک مدت محدود معتبر است. به عنوان مثال برای کشور امارات 60 روز و برای سایر کشورهای گفته   شده 90 روز می باشد.

نکات مهم:

در روز مراجعه به سفارت، زمان خود را به گونه ای تنظیم نمائید که تا 15 دقیقه قبل از زمان در نظر گرفته شده آنجا باشید. به مدارکی که هنگام درخواست ویزا ارسال می فرمائید دقت کنید! زیرا تنها اسنادی است که در نظر گرفته خواهد شد و دیگر قادر به کم یا اضافه کردن مدارک تان نیستید.

در روز مراجعه به سفارت، زمان خود را به گونه ای تنظیم نمائید که تا 15 دقیقه قبل از زمان در نظر گرفته شده آنجا باشید. به مدارکی که هنگام درخواست ویزا ارسال می فرمائید دقت کنید! زیرا تنها اسنادی است که در نظر گرفته خواهد شد و دیگر قادر به کم یا اضافه کردن مدارک تان نیستید. .

در صورتی که شما دارای ویزا کارت و یا مستر کارت باشید به راحتی پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلستان برای شما قابل انجام است. اما اگر به هر دلیلی قادر به انجام این کار نیستید می توانید با خیال راحت درخواست خود را از طریق لینک زیر برای متخصصان ما ارسال نمایید تا فرآیند پرداخت، توسط مجموعه تراپی انجام شود.

 

پرداخت هزینه وقت سفارت با پی پال

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر