افراد زیادی هستند که علاقه مند به سفر به کشورهای خارجه هستند ولی این را نمی دانند که برای کسب آمادگی های لازم از کجا باید شروع کنند و یا به دلیل اینکه قادر به انجام مراحل اداری آن نیستند از انجام سفر منصرف می شوند. اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که با مشکلات این چنینی مواجه شده اید تا پایان این مطالب همراه ما باشید. دوستان در مقاله ی تعیین وقت سفارت ایتالیا مطالبی کلی در خصوص تعیین وقت از سفارت کشورهای خارجی برایتان ذکر کردیم و همچنین گفتیم که اولین قدم برای اخذ ویزا برای سفر به خارج ، تعیین وقت از سفارت کشور مورد نظر می باشد. و نیز گفتیم که به علت طاقت فرسا بودن این فرایند بهتر است این کار را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. تیم تراپی به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه انجام خدمات ارزی برای شما عزیزان این کار را انجام خواهد داد. شما می توانید با اطمینان خاطر از طریق لینک زیر درخواست خود را به همکاران ما اعلام نمائید. در ادامه نحوه پرداخت هزینه و تعیین وقت سفارت استرالیا را برای شما عزیزان آورده ایم.


یکی از زیباترین کشورهای جهان که در فاصله ی بسیار زیادی از کشور ما قرار گرفته است، کشور استرالیا می باشد. ساکنان بومی کشور استرالیا  مردمانی  بسیار مهربان و ساده هستند. این کشور به لحاظ جاذبه های توریستی اش از جمله کشورهای محبوب در میان توریست ها می باشد. از جمله جاذبه های توریستی کشور استرالیا می توان به ساحل های زیبای آن، بندر سیدنی، صخره مرجانی و...اشاره کرد. حتی می توان گفت، بیشتر مسافران علاقه مند به موج سواری، کشور استرالیا را انتخاب می کنند. به طور کلی دلایل زیادی برای سفر به کشور استرالیا وجود دارد . اما سفر به استرالیا مقدماتی دارد که در ادامه برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

اخذ ویزا برای سفر به استرالیا

تعیین وقت سفارت استرالیا

مرحله اول :  تعیین وقت سفارت استرالیا

به منظور تهیه ویزا برای سفر به کشور استرالیا، اولین کاری که شما عزیزان باید انجام دهید، تعیین وقت سفارت استرالیا می باشد. چرا که پس از تعیین وقت ، شما قادر خواهید بود به سفارتخانه استرالیا مراجعه نموده و در آن جا از شما مصاحبه به عمل می آید.

چگونگی تعیین وقت سفارت استرالیا

همانطور که پیش از این ذکر کردیم، تعیین وقت سفارت فرایندی وقت گیر است و کار آسانی نیست. بنابراین بهتر است شما این کار را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپارید. همکاران ما در تیم تراپی به راحتی هر چه تمام تر تعیین وقت سفارت استرالیا را برای شما انجام خواهند داد و شما می توانید با فراغ بال، خود را برای انجام مصاحبه آماده نمائید.

مدارک لازم جهت تعیین وقت سفارت استرالیا :

 • ارائه گذر نامه- گذرنامه شما باید معتبر باشد.
 • تعیین تاریخ سفر
 • ارائه دعوت نامه ای که توسط یک شهروند استرالیایی یا فردی که مقیم این کشور است برای شما فرستاده شده باشد.

وقت سفارت برای استرالیا

مرحله دوم :  تهیه مدارک مورد نیاز

همراهان گرامی، پس از اینکه وقت سفارت برای شما تعیین شد، شما باید مدارک لازم را تهیه نموده تا در روز و ساعت معین شده آن ها را به سفارتخانه تحویل دهید.

توجه نمائید که در تهیه مدارک خود نهایت دقت را به خرج دهید تا مطلبی از قلم نیفتد و در هیچ یک از مدارک شما اشتباهی اتفاق نیفتد، چرا که برای مدارک نامعتبر به هیچ عنوان ویزا صادر نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

 • ارائه گذرنامه یا پاسپورت معتبر
 • ارائه اصل وکپی از تمام صفحات شناسنامه
 • ارائه اصل و کپی از پشت و روی کارت ملی
 • ارائه فرم تقاضای اخذ ویزای استرالیا
 •  ارائه سند ازدواج 
 • ارائه عکس 4*3 مناسب برای گذرنامه
 • ارائه مدارک لازم در خصوص شغل متقاضییان
 • ارائه سند ملکی
 • ارائه دعوت نامه معتبر از یکی از افراد مقیم استرالیا ، یا یک شهروند استرالیایی
 • ارائه سوابق بیمه

مرحله سوم : 

در این مرحله برای انجام مصاحبه در وقت تعیین شده سفارت، برای انجام عمل مصاحبه به سفارتخانه استرالیا مراجعه می نمائید.

 

توجه نمائید که : علاوه بر این که دقیق و صحیح بودن مدارک، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، خود فرآیند مصاحبه نیز بسیار پر اهمیت است. دقت نمائید که به سوالات فرد مصاحبه گر به دقت گوش فرا دهید و بادقت و صداقت و خونسردی تمام پاسخ دهید.

 

همراهان گرامی، چنانچه شما ویزا کارت یا مستر کارت در اختیار دارید  می توانید  پرداخت های خود را بسیار آسان و راحت انجام  دهید. اما چنانچه هیچ یک از این دو نوع کارت اعتباری را در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید. شما می توانید پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت استرالیا را با خیال آسوده به همکاران ما در تیم تراپی بسپارید
 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت توسط تراپی

 

دوستان، از اینکه تا پایان این مطلب ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. امید است مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. با آرزوی تجربه سفرهای شیرین و دل پذیر برای شما عزیزان.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر