ادامه کار و یا شکست؟ این جمله ایده اصلی برای برگزاری انواع استارت آپ (startup) است. اینترنت و دنیای دیجیتال فرصت های بی نظیری در اختیار انسان قرار می دهند البته اگر به خوبی از آن ها بتوان استفاده کرد. در این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید اطلاعات دقیقی از این مفهوم و نحوه استفاده از آن در کسب و کارتان آشنا شوید. 

استارت آپ (startup) یعنی چی؟

اگر بخواهیم تعریف دقیقی از این مفهوم به شما ارائه دهیم، باید بگوییم به کمپانی و یا شرکتی که در حال ظهور بر اساس ایده های جدید و خلاقانه توسط یک سری افراد است، استارت آپ گفته می شود. جالب است بدانید بسیاری از چیز هایی که شما روزانه در حال کار کردن با آن ها هستید مانند فیسبوک، آمازون و گوگل در همین استارت آپ ها ایده شان مطرح شد و سپس رشد یافتند. هرروزی که می گذرد کشور های جهان اول توجه بیشتر به این مسئله می دهند و اکثر کارآفرینان در تلاش هستند تا با بیان یک ایده خلاقانه و جدید شانس خود را در این زمینه امتحان نمایند. 

استارت آپ (startup)

راه اندازی شرکت با استفاده از شرکت در استارت آپ (startup) : 

زمانی که شما ایده خود را در یک استارت آپ مطرح می کنید، در صورتی که توسط داوران این استارت اپ مورد تایید واقع شود، شما می توانید ایده خود را به مرحله پیاده سازی برسانید. جالب است که بدانید شما برای ایجاد شرکت خود نیاز به سرمایه ندارید! بله درست است! بر خلاف روش های سنتی برای ایجاد یک شرکت که نیاز به یک سرمایه زیاد دارد، شما می توانید از کمپانی های قوی تری برای پشتیبانی مالی خود استفاده نمایید. 

ایده در استارت آپ (startup) چگونه به شرکت تبدیل می شود؟

برخی از افراد تصور می کنند تنها می توانند یک ایده بدهند و سپس با سرمایه کذاری شخصی دیگر کار را آغار کنند. در حالی که یان کار به همین سادگی ها هم نیست. شما برای این که بتوانید ایده خود را به یک شرکت عمومی تبدیل کنید باید یک سری پروسه های زمانی را طی کنید و در طول این زمان کاربردی بودن ایده خود را بار دیگر به داوران و سرمایه گذران ثابت نمایید. در واقع برای تایید ایده، شما باید تلاش زیادی بکنید تا بتوانید نظر سرمایه گذاران را به خود جلب نمایید.

استارت آپ (startup)

زمانی که ایده شما ویژگی های زیر را داشته باشد دیگر وابسته به استارت آپ (startup) نیست و به عنوان یک شرکت مستقل شناخته می شود : 

- به صورت عمومی شناخته شود. 

- شروع به رقابت با سایر همکاران خود کند.

- کارمندان آن حداکثر 8 ساعت در روز کار کنند.

- نبود کارمندان بنا به دلایلی مانند مسافرت، مریضی و ... مانع عملکرد درست شرکت نشود. 

مخاطبان گرامی برای موفقیت در یک استارت آپ (startup) شما باید یک ایده جدیدی و کاربردی داشته باشید تا بتواند زندگی را برای انسان در آینده راحت تر کند.  یا حداقل ایده ای داشته باشید که نواقص ایده های قبلی را نداشته باشد. همچنین شما به گروهی نیاز دارید تا بتوانید با همکاری قویی که با یکدیگر دارید در مدت زمان کم برگزاری استارت آپ (startup) به خوبی خود را به داروان و سرمایه گذاران ثابت نمایید. در سراسر جهان استارت آپ (startup) های مختلفی تحت عناوین مختلف برگزار می شوند که شما می توانید با یک برنامه ریزی درست رد آن ها ثبت نام نمایید و شانس خود را امتحان کنید. 

تاریخ انتشار 01 خرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر