آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده | نحوه باز کردن حساب perfect money

در بین ایرانیان، حساب پرفکت مانی (perfect money) طرفداران زیادی دارد. چرا که این حساب با توجه به اعتبار بالا در بیشتر سایت های معتبر خارجی مورد استفاده قرار گرفته است. برخی از دوستان تمایل دارند افتتاح حساب وریفای شده را خودشان انجام دهند. به همین دلیل در نظر گرفتیم تا در این مقاله با آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی در خدمت شما باشیم. اولین و مهم ترین نکته ای که برای باز کردن حساب پرفکت مانی باید بدان توجه فرمائید این است که به هیچ عنوان از مدارک جعلی جهت ایجاد اکانت استفاده نکنید. چرا که نقل و انتقال پول تان را در معرض ریسک قرار می دهید. برای آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده همراه ما باشید.

آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی

گام اول: به وب سایت رسمی پرفکت مانی بروید. در صورت راحتی می توانید مطابق شکل زیر، زبان فارسی را انتخاب نمائید.

آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی

 

گام دوم: سپس روی دکمه sign up کلیک فرمائید و در صورتی که سایت را به زبان فارسی تغییر داده اید، گزینه ساخت یک حساب را انتخاب نمائید.

 

گام سوم: در این مرحله مطابق تصویر، اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمائید. و در انتها پس از وارد نمودن کد امنیتی و تیک زدن "من با شرایط وضوابط موافقم" ، گزینه ثبت نام را انتخاب نمائید.

آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی

 

گام چهارم: به ایمیل تان که زمان ثبت نام وارد کرده اید رفته و ایمیلی که از طرف پرفکت مانی برایتان آمده است را باز کنید. دوستان عزیز در این مرحله آیدی تان را در یک مکان امن جهت ورود به حساب پرفکت مانی تان یادداشت فرمائید.

به همین سادگی آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی به پایان رسید.

ورود به حساب پرفکت مانی

جهت ورود به حساب تان، این بار بعد از رفتن به سایت پرفکت مانی، گزینه وارد را انتخاب نمائید. آی دی که در صندوق دریافتی ایمیل تان دریافت کردید را همراه با پسوردی که زمان ثبت نام تایپ کردید را مطابق با تصویر زیر در جایگاه مربوطه وارد نمائید تا وارد حساب تان شوید.

آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی

 

 

امیدواریم از آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی بهره کافی را برده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشورت، مشاوران ما در چت آنلاین پاسخگوی شما گرامیان خواهند بود.

حال که به کمک آموزش بالا توانستید حساب پرفکت مانی خود را وریفای کنید. برای بهره مندی از کلیه خدمات پرفکت مانی لازم است آن را شارژ کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی توسط تراپی

شارژ حساب  دلاری پرفکت مانی با کارت شتاب ریالی بسیار ساده است در سایت ثبت نام کنید و سپس از طریق فرم زیر حساب پرفکت مانی خود را در کمتر ۱ دقیقه به هر میزان دلخواهتان شارژ کنید  . 

برای شارژ حساب پرفکت مانی، همین حالا کلیک کنید!

1396/07/16
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

    سوالات خود را از ما بپرسید

    مشاوره رایگان