۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

شبکه اجتماعی تامبلر یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که اخیرا دست به اقدامات جدیدی زده است. با توجه به اینکه مخاطب این شبکه اجتماعی افراد مختلف از سنین و گروه هایی با عقاید متفاوت هستند، تصمیم گرفته است که اشتراک محتوای غیر اخلاقی و پورنوگرافی را ممنوع اعلام کند. این ممنوعیت از ۱۷ دسامبر یعنی ۲۶ آذر اعمال خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تراپی همراه شوید.

 معرفی شبکه تامبلر :

این شبکه مشابه با سایر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است چرا که امکان اشتراک گذاری انواع محتوا را به کاربران خود می دهد. شما می توانید در این شبکه وبلاگی داشته باشید که در آن انواع عکس و فیلم را به اشتراک می گذارید. اما حواستان باشد از آن برای مقاصد بد استفاده نکنید چرا که سیاست های اشتراک پست در این شبکه در حال تغییر است.

بر اساس گزارشاتی که اعلام شده است، در گذشته رئیس این کمپانی حساسیت خاصی برای اشتراک گذاری انواع محتوا قرار نداده است اما اخیرا در تلاش است که امنیت اخلاقی را در شبکه اجتماعی تامبلر افزایش دهد. به همین دلیل به کاربران خود اعلام کرده است که انجام این کار صرفا از روی علاقه به حریم خصوصی افراد و برای راحتی آنها انجام می شود.

تامبلر

در همین جهت از جمله مواردی که برای اعمال امنیت انجام خواهند شد عبارت هستند از :

- حذف صفحاتی مانند Russian troll از این شبکه اجتماعی

- حذف محتواهای غیر اخلاقی از صفحه هوم

بنابراین بر اساس این قوانین جدید، کاربران نمی توانند عکس هایی که شامل بدن انسان چه مرد و چه زن می شود را آپلود کرده و یا با دیگران به اشتراک بگذارند. توجه داشته باشید که این تصاویر شامل هر قسمتی از بدن می شود. البته فعلا استثنائی در مورد پست ها و تصاویری که به نوعی نمایانگر هنر خاصی هستند، وجود دارد. در صورتی که توسط کمیته نظارت تایید شود که این پست ها برای ترویج مسائل غیر اخلاقی تولید نشده اند، می توانند در شبکه اجتماعی تامبلر باقی بمانند.

دلیل ممنوعیت پست های غیر اخلاقی در تامبلر چیست؟

همان طور که گفته شد این شبکه مخاطبان بسیاری دارد. به همین دلیل باید به محتوایی که در آن به اشتراک گذاشته می شود دقت کرد. اهمیت این مسئله از زمانی آغاز شد که اپل این برنامه را از اپ استور حذف کرد چرا که محتواهای غیر اخلاقی در رابطه با آزار جنسی کودکان در این شبکه به اشتراک گذاشته شده بود.

 

تامبلر

 

همان طور که می دانید محصولات اپل، مخاطبان بسیاری دارد. پس اگر اپل یکی از برنامه ها را از فروشگاه خود حذف کند به این معنا است که برنامه مورد نظر قشر عظیمی از کاربران خود را شاید برای همیشه از دست بدهد. پس برای جلوگیری از این اتفاق تامبلر تصمیم گرفته است که در محتوایی که به اشتراک گذاشته می شود، تجدید نظری داشته باشد. علاوه بر ممنوعیت انجام این کار، مسئول تامبلر اعلام کرده است که محتواهای غیر اخلاقی را از سایت اصلی پاک خواهد کرد.

بنابراین از این به بعد هر عکسی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، توسط یک کمپانی که در زمینه سوء استفاده های جنسی فعالیت دارد، اسکن شده و مورد بررسی قرار می گیرد. پس اگر این تصاویر مشکل داشته باشند، هرگز آپلود نخواهند شد. البته این برنامه هنوز فعال نشده است و احتمالا از ۲۶ آذر نظارت خود را بر روی پست های منتشر شده آغاز می کند.

در حال حاضر با استفاده از الگوریتم های فعلی، این شبکه اجتماعی برای کاربرانی که از این نوع محتوا در صفحات خود به اشتراک گذاشته اند ایمیل می دهد و از آنها می خواهد که محتوای خود را پاک کنند و در غیر این صورت به زودی خود شبکه مجبور به انجام این کار می شود. این نوع محتوا ها به حالت خصوصی در خواهند آمد تا دیگر قابلیت دیدن توسط غیر و یا اشتراک گذاری را نداشته باشند.

به نظر می رسد که ممنوعیت انتشار محتوای غیر اخلاقی در تامبلر بازخورد خوبی داشته است چرا که بزرگسالان از این موضوع استقبال کرده اند.

تاریخ انتشار 17 آذر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر