انسان‌ها همواره از گذشته تا کنون به سفر علاقه‌مند بوده‌اند و به عقیده‌ی خیلی‌ها سفرکردن و دنیا دیدن از ضروریات زندگی بشر است چرا که بر تجربیات و دانش آن‌ها افزوده خواهد شد و این تجربیات انسان را پخته‌تر و کامل‌تر خواهد کرد. برخی از افراد ترجیح می دهند تنهایی سفر کنند، برخی دیگر به دنبال سفر بدون ویزا هستند، عده ای دیگر که مایلند سفر گروهی با اعضای خانواده یا دوستان داشته باشند، ترجیح می دهند طوری سفر کنند که هزینه ها را کاهش داده و به حداقل برسانند. به این گروه افراد مژده می دهیم که آن ها می توانند بدون پرداخت هزینه به خارج از کشور سفر کنند. حتما می پرسید چگونه؟ از طریق وب سایت HelpX شما می توانید به راحتی هزینه های سفر خود را کاهش دهید. با تراپی همراه شوید تا به شما چگونگی سفر رایگان به خارج از کشور را آموزش دهیم.

معرفی وب سایت HelpX

در این وب سایت شما می توانید به راحتی و بدون داشتن هیچ گونه پول و هزینه ای به خارج سفر کنید. به این ترتیب که شما می توایند برای کار در کشور مورد نظر خود داوطلب شوید و به ازای انجام کار و فعالیت 4 تا 5 ساعت در روز اقامت و خوراک رایگان داشته باشید. برای این منظور شما باید با کارفرمای خود در کشور مورد نظر در ارتباط باشید و توافقات لازم را با یکدیگر انجام دهید. به این ترتیب شما می توانید تنها با پرداخت هزینه ای ناچیز برای مدت زمان کوتاهی در کشوری دیگر اقامت داشته باشید. برای پیدا کردن کار در کشورهای خارجی وب سایت های مختلفی وجود دارد. یکی ازاین وب سایت ها سایت HelpX  است . در این وب سایت شما می توانید کارفرما یا به عبارتی میزبان خود در آن کشور را انتخاب کنید.

HelpX

در سایت HelpX  عناوین شغلی مختلف و فعالیت های گونتگونی وجود دار که شما می توانید با توجه و به توانایی ها و مهارت های خود از میان آ نها انتخاب کنید. برای این منظور شما باید ابتدا در سایت HelpX  ثبت نام کنید.

ثبت نام در سایت HelpX

برای عضویت در سایت HelpX به آدرس www.helpex.net مراجعه کنید و برای عضویت در سایت بر روی گزینه ی Join Now کلیک نمائید.

و یکی  از گزینه های میزبان (Host) و یا کمک کننده (Helper) را انتخاب کنید و سپس وارد بخش قوانین سایت شوید و آن ها را به دقت مطالعه کنید.

حال در صفحه ای که برای شما نشان دادهمی شود فرمی وجود دارد که باید مشخصات خواسته شده را در آن به دقت وارد کنید. به این ترتیب شانس پیدا کردن میزبان مناسب تری را برای خود پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید کشورهایی را که علاقه من هستید به آن ها سفر کنید را وار نمائید. شما می توانید کلیه ی سوالات خود را نیز در این بخش مطرح کنید. به علاوه کلیه ی مهارت ها و علاقه مندی هایتان را نیز مطرح کنید.

در این مرحله باید حق عضویت را پرداخت کنید. بای پرداخت حق عضویت نیاز به کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت و ... دارید. پس از پرداخت حق عضویت می توایند به میزبان های وب سایت هلپکس دسترسی داشته باشید و میزبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

HelpX

نکاتی که باید در نظر داشته باشید

  • شما قبل از هراقدامی باید با میزبان خود تماس بگیرید و در مورد کلیه ی موارد از جمله جزئیات کار، مدت زمان آن، اقامتگاه شما و ... با دقت صحبت کنید. حتی سعی کنید کلیه ی نکاتی که فکر می کنید مهم نیست، بپرسید که بعدا با مشکل مواجه نشوید.
  • توجه داشته باشید که ویزایی که دریافت می کنید ویزای توریستی است و ویزای کار نیست چون قرار است در کشور مقصد به طور رایگان کار کنید. برای دریافت ویزای توریستی باید خودتان اقدام کنید و میزبان شما در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
  • برای اینکه بتوانید در طول سفر نیز با میزبان خود در ارتباط باشید، باید کل هزینه عضویت در سایت را بپردازید.
  • وب سایت هلپکس به شما پیشنهاد می کند که  حتما بیمه سفر تهیه کنید و یک کپی از بیمه سفر به همراه کپی پاسپرت خود را به میزبان خود نیز بدهید.

خدمت تراپی برای پرداخت حق عضویت وب سایت HelpX

دوستان گرامی، چنانچه برای پرداخت هزینه حق عضویت در وب سایت HelpX به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و یا هیچ گونه کارت اعتباری در اختیار نداشتید، می توانید روی کمک ما حساب کنید و پرداخت هزینه را به ما بسپارید. کافیست لینک پرداخت را برای ما ارسال کنید. ما در کوتاهترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

تاریخ انتشار 15 شهریور 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر