گشت و گذار در خارج از کشور یکی از بهترین راه ها برای تعطیلات است. امروزه با داشتن اطلاعاتی مفید می توانید تجربه سفر با قیمت ارزان را داشته باشید! مطمئنا از قرار گرفتن در مکان ناشناخته لذت خواهید برد. یکی از مهمترین موضوعاتی که در انتخاب مقصد تاثیرگزار می باشد؛ هزینه است. پیدا کردن مکان های ارزان برای سفر می تواند بهترین راهکار باشد. مقصد های زیادی وجود دارد که توجه شما را جلب خواهد کرد و خاطره خوبی برای شما به رقم می آورد از طرفی تجربه یک سفر ازران را برای تان می سازد. اگر بخواهید ایده های سفرهای ارزان تر را در اختیار داشته باشید با ما مثل همیشه همراه باشید.

سفر با قیمت ارزان

کامبوج

کامبوج، مکانی ارزان برای رفتن به تعطیلات است که شما می توانید با هزینه کمی به آنجا سفر کنید. مسافرانی که به دنبال هتل لوکس پنج ستاره با قیمتی مناسب هستند، کامبوج بهترین انتخاب است. اگر به این کشور سفر کنید نمی توانید بدون بازدید از معابد زیبای آن، آنجا را ترک کنید.

ویتنام

یکی از مقاصد شما برای سفر با قیمت ارزان می تواند ویتام باشد. ویتنام، همچنان یک مقصد سفر فوق العاده ارزان و همچنین یک کشور زیبا با کوه های سرسبز و ماسه های سفید است. مهمان خانه، غذای محلی، حمل و نقل و کمی در این کشور قیمت مناسیب دارد. اگر به این کشور سفر کردید حتما از پنیر این کشور نیز بچشید.

هندوستان

هند، هفتمین کشور بزرگ جهان است که یکی از کشورهایی است که با هزینه بسیار کمی می توانید به آنجا سفر کنید. بهترین غذاهای خیابانی را در هند تجربه کنید مخصوصا در خیابان های باریک و بلوار های شلوغ! قیمتی ارزان با طعمی دلچسب که تا مدت ها مزه آن زیر زبان تان می باشد. یادتان باشد معروف ترین معبد جهان، یعنی تاج محل را نیز در برنامه خودتان قرار دهید.

بولیوی

یکی از مکان هایی به شما حتما پیشنهاد می کنم بولیوی است. آن هم با وجود ساختمان های بسیار زیبا که با بالکن هایی گران قیمت و دیدنی درست شده اند. همچنین اگر مثل من از آن دسته افرادی باشید که به دیدن موزه علاقه مند باشید؛ مسافرت به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید. لازم به توضیح است بولیوی یکی از ارزانترین کشورها برای غذا و نوشیدنی در تمام آمریکای جنوبی است. 

 

دوستان عزیزم، مطمئنا سفر با قیمت ارزان می تواند علاوه بر اینکه باعث شود شما به کشورهای بیشتری سفر کنید همچنین خاطرات دلنشینی را در کنار دوستان و خانواده تان تجربه کنید. مسلما سفر با قیمت ارزان ، به این معنی نیست که غذای خوب نخورید و یا در مکان هایی نامطمئن و بدون امکانات به سر ببرید. بلکه این می باشد که شما بهترین خدمات را با پائین ترین قیمت تهیه بفرمائید.

تاریخ انتشار 08 آبان 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر