همانطور که می‌دانید بهتر است قبل از سفر ابتدا اقدامات لازم را انجام دهید، که یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم قبل از سفر این است که چنانچه قصد سفر به صورت هوایی، زمینی و یا دریایی را دارید، بلیط رزرو نمائید. همچنین برای اسکان در کشور مورد نظر باید مکانی مناسب را انتخاب نمائید و آن محل را نیز رزرو نموده و پس از اینکه از این دو مورد اطمینان حاصل نمودید، هر آنچه که لازم است حین سفر به همراه داشته باشید را جمع آوری نمائید. اگر بخواهید به تنهایی به سفر بروید، نیز خوب است نکات مفید برای تنهایی سفر کردن  و همچنین کاهش هزینه ها در سفر را بدانید. اما چنانچه قصد سفر دریایی کرده‌اید برای رزرو بلیط کشتی از چه طریقی اقدام خواهید کرد؟ در این مقاله با تراپی همراه شوید تا سایت‌های رزرو کشتی را به شما معرفی نمائیم.

معرفی معروف‌ترین سایت‌ها برای رزرو بلیط کشتی

چنانچه به دنبال رزرو آنلاین بلیط کشتی برای سفر دریایی خود هستید، مواردی هست که باید آن‌ها را در نظر داشته باشید، پیش از اینکه برای رزرو بلیط اقدام نمائید. این موارد عبارتند از : مدت زمان سفر، خط آبی مورد نظر، نوع کشتی، تاریخ سفر و...که این‌ها فاکتورهایی هستند که برای انتخاب خط آبی مورد نظر شما می‌توانند تعیین کننده باشند.

رزرو بلیط کشتی

برای به منظور کمک به شما عزیزان در انتخاب یک خط آبی مناسب با توجه به فاکتورهای ذکر شده، در این مقاله به معرفی چند وب سایت برای رزرو بلیط خواهیم پرداخت به همراه بیان مزایا و معایب هر کدام ازآن ها.

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که قیمت‌ها تقریبا در تمامی سایت‌ها یکسان هستند. که این می‌تواند از طرفی خوب باشد و از طرفی بد. از این منظر که قیمت‌ها یکسان است و شما می‌توانید فاکتورهای انتخابی خود را بر موارد دیگر ممتمرکز نمائید این مسئله خوب است اما از نظر اینکه چنانچه فرد یا افرادی به دنبال بلیط های ارزان قیمت باشند، نمی‌توانند قیمت‌های پائین‌تری در هیچکدام از وب سایت‌ها پیدا کنند، این نکته می‌تواند چندان برای آن‌ها خوشایند نباشد.

حال به نظر شما، آیا این راه خوبی است که بدون توجه به ویژگی‌های خط‌ های آبی مختلف، به صورت تصادفی یک وب سایت را انتخاتب نموده و بلیط رزرو کنیم؟ مسلما پاسخ این سوال منفی است. پس پیشنهاد می‌شود قبل از اینکه برای رزرو بلیط کشتی اقدام نمائید، حتما از ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده توسط هر کدام اطلاعات کافی کسب نمائید.

رزرو بلیط کشتی از طریق وب سایت‌های مربوط به خطوط آبی

در گذشته برای رزرو بلیط می‌بایست به آژانس‌های مربوطه به صورت حضوری مراجعه می‌کردید و یا از طریق تماس تلفنی با آن‌ها برای خرید بلیط اقدام می‌نمودید. هنوز هم استفاده از این روش‌ها مرسوم می‌باشد، اما راه بهتر این است که از طریق وب سایت‌ها برای رزرو آنلاین بلیط کشتی اقدام کنید.

برخی از این وب سایت‌ها عبارتند از :

  • Carnival.com
  • RoyalCaribbean.com
  • DisneyCruises.com
  • MSCCruisesUSA.com
  • Princess.com
  • NCL.com

مزایای رزرو بلیط کشتی از این وب سایت‌ها

رزرو بلیط و پرداخت هزینه در این وب سایت‌ها و خط های آبی، به صورت کاملا بی واسطه صورت می‌گیرد و هنگامی که بخواهید تغییری در بلیطی که رزرو کرده‌اید ایجاد کنید و یا بخواهید مبلغی را باز پس بگیرید، بروز مشکل بسیار نادر است و به راحتی انجام می‌شود.

رزرو بلیط کشتی

معایب رزرو بلیط کشتی از این وب سایت ها

تنها مشکلی که وجود دارد این است که با رزرو بلیط  کشتی از این وب سایت‌ها شما تنها به نوع خط های آبی، زمان و تاریخ مربوط به موارد موجود در این وب سایت‌ها محدود می شوید.

شما عزیزان چنانچه با این مسئله مشکلی ندارید می‌توانید رزرو بلیط کشتی خود را از این وب سایت‌ها انجام دهید، اما چنانچه به دنبال گزینه‌های دیگری هستید می‌توانید ما را در قسمت دوم این مقاله دنبال نمائید تا گزینه‌های دیگری را به شما معرفی نمائیم.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از خط های آبی و وب سایت های رزرو بلیط کشتی برای سفرهای دریایی آشنا نمائیم. امید است از مطالعه‌ی مطالب ارائه شده کمال استفاده را برده باشید و موارد ذکر شده برای شما مفید بوده باشد.

 از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودی از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا سوالات و مشکلات خو را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 07 اردیبهشت 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر