برای مسافرت به خارج از کشور داشتن یک برنامه دقیق و از گیش تعیین شده به شما کمک می کند تا هم از زمان خود بهترین استفاده را بکنید و هم اینکه از ایجاد شدن هزینه های غیر قابل پیش بینی در امان باشید. یکی از کارهایی که قبل از سفر خود باید انجام دهید آشنایی با هتل های آن منظقه و بررسی و انتخاب یکی از آن ها بر اساس خواسته های شما است. یکی از وب سایت هایی که در این زمینه می تواند به شما کمک کند سایت hotels.com است. در این مقاله نحوه رزرو هتل از این سایت را به شما آموزش می دهیم.

 

سایت hotels.com چیست؟

با استفاده از این سایت شما می توانید چه از طرق خدمات تلفنی و چه از خود سایت هتل مورد نظر خود را در سراسر جهان انتخاب کنید. این سایت رنج وسیعی از انواع هتل ها را شامل می شود و علاوه بر این صرافی هایی که ممکن است در طول سفر به آنها نیاز پیدا کنید را به شما معرفی می کند. همچنین شما می توانید رزرو پرواز خود را از این طریق انجام دهید.  با استفاده از خدمات ارائه شده توسط سایت hotels.com می توانید به مقایسه بین هتل های مختلف پرداخته و متناسب با بودجه و نیازی که دارید یکی را انتخاب نمایید.

سایت hotels.com

چگونه می تواند در سایت hotels.com هتل رزرو کرد؟

شما باید به آدرس سایت مراجعه کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. بعد از بر اساس کشور مقصد هتل ها به شما پیشنهاد داده می شود که شما می توانید یکی را انتخاب کنید.

توجه : با توجه به این که ما ایرانی هستیم شما نمی توانید هتل های امریکا را به دلیل تحریم بودن رزرو نمایید!

آیا می توان رزرو خود را در سایت hotels.com کنسل کرد؟

بله. برای انجام این کار باید وارد حساب کاربری خود شده بعد از آن به قسمت manage your booking رفته و رزرو خود را با استفاده از گزینه cancel room کنسل کنید.

توجه : سایت hotels.com شما را بابت کنسل کردن جریمه نمی کند اما ممکن است هتل از شما عزینه کنسیل دریافت کند. پس بهتر است قبل از رزرو کردن با شرایط هتل به خوبی آشنا شوید و سپس رزرو کنید.

آیا می توان رزرو خود را در سایت hotels.com تغییر داد؟

اگر شما تصمیم گرفتید که هتل مورد نظر خود را عوض کنید باز هم باید همان مراحل گفته شده را طی کنید ولی این بار به جای گزینه cancel از گزینه change استفاده کنید. باز هم توجه کنید ممکن است به خاطر این تغییر هتل شما را جریمه کند نه سایت hotels.com!

سایت hotels.com

روش پرداخت در سایت hotels.com چگونه است؟

برای پرداخت این سایت گزینه هیا مختلفی را به شما پیشنهاد می دهد که شما می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید :

پرداخت از طریق ویزا کارت/ مستر کارت :

در صورتی که شما دارای یکی از این دو نوع کارت شارژ باشید می توانید به راحتی پرداخت را انجام دهید. می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

پرداخت با کارت                                                                                    شارژ کارت

اگر در مورد این روش پرداخت سوالی دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید :

بیشتر بخوانید : 

پرداخت با ویزا کارت - مسترکارت

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست؟

پرداخت از طریق تراپی :

اگر شما دارای این نوع حساب یا کارت نیستید می توانید بدون هیچ نگرانی درخواست خود را از طریق لینک زیر برای متخصصان تراپی بفرستید تا در زمانی کمتر از دو ساعت کاری، سفارش شما انجام شود :

تماس با ما

همراهان عزیز با استفاده از دنیای آنلاین و خدماتش مانند سایت hotels.com می توانید همه چیز را به ساده ترین روش ممکن حل کنید. پس از استفاده از این خدمات غافل نشوید.

تاریخ انتشار 08 شهریور 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر