صدور و ارسال حواله ی ارزی با پی پال

دانلود مطلب

امروزه با استفاده از امکاناتی که تکنولوژی برای ما فراهم کرده است، نقل و انتقال ارز بسیار آسان شده است؛ همچنین با روی کار آمدن انواع موسسات انجام خدمات پرداخت های ارزی جابه جایی ارز برای کاربران مثل گذشته، چندان دشوار به نظر نمی رسد. دوستان آیا می دانید به این ترتیب، صدور و ارسال حواله ی ارزی  چقدر آسان شده است؟ همانطور که می دانید حواله ی ارزی نیز یک دستور پرداخت است که با استفاده از آن، مبلغی معین شده و به تقاضای صاحبان حساب های بانکی و توسط یکی از درگاه های پرداخت ارزی، به خارج از کشور ارسال می گردد. در ادامه به نحوه ی صدور و ارسال حواله ی ارزی با پی پال توسط تراپی مطالبی را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

معرفی درگاه پرداخت اینترنتی پی پال

همانطور که می دانید یکی از این درگاه های پرداخت ارزی، درگاه پرداخت اینترنتی پی پال ( Paypal ) می باشد که میلیون ها نفر در سراسر دنیا از این درگاه پرداخت ارزی برای نقل و انتقال ارز خود استفاده می کنند. همچنین پی پال از امنیت بالایی برخوردار است و تا کنون بسیاری از مشکلات احتمالی در زمینه ی پرداخت های ارزی پی پال برطرف شده است و به طور کلی می توان گفت تا کنون پی پال توانسته است اطمینان بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و درگاه پرداخت الکترونیک پی پال، این سیستم بسیار پیشرفته و قابل اطمینان، که امکان نقل و انتقال ارز را در سراسر دنیا فراهم کرده است، توانسته است در میان صاحبان حساب از محبوبیت خاصی برخوردار شود. در این جا باید به شما عزیزان بگوئیم که برای ارسال حواله های ارزی خود کافیست حساب پی پال خود را شارژ نمائید.

صدور و ارسال حواله ی ارزی

نحوه شارژ حساب پی پال برای صدور و ارسال حواله ی ارزی با پی پال

همراهان گرامی به منظور شارژ حساب پی پال خود و به ه مندی از این خدمت مجموعه ی تراپی، مراحل زیر را دنبال کنید:

اولین گام برای شارژ حساب پی پال این است که شما به سایت تراپی وترد شده برای ثبت نان اقدام نمائید.(برای ثبت نام کافیست که یک شماره موبایل وارد نموده و مورد تائید همکاران ما قرار گیرد.)

گام دوم : حال به راحتی از طریق لینک زیر برای شارژ حساب خود اقدام نمائید.

شارژ کردن حساب پی پال

نکاتی که در مورد شارژ حساب پی پال باید بدانید

  • برای انجام عملیات انتقال وجه  از حساب پی پال، حتما می بایست حساب مورد نظر وریفای شده باشد.
  • در عملیات انتقال وجه حدود سه الی پنج در صد کارمزد از حساب گیرنده کسر می شود.
  • قبل از ارسال وجه، از شخصي كه مي خواهيد عمليات انتقال را به حسابش انجام دهيد، مطمئن شويد. در صورت بروز مشكل بعد از ارسال، اعم از عدم دريافت خدمات يا سرويس مناسب از شخص مورد نظر، مسئوليتي برعهده تراپي نميباشد. همچنين امكان باز كردن dispute يا پيگيري مشكل از سمت ما وجود ندارد.
  • مسئولیت تمام پیگیری های مورد نیاز با سایت مورد نظر با شما می باشد و تراپی فقط مسئول عملیات پرداخت برای خرید شماست.
  • در صورتی که به هر دلیلی نیاز به برگشت زدن مبلغ به حساب ما پیش آمد، خواهشمند است از ذکر هرگونه کلمه در رابطه با ایران مانند اسم شهر یا استان، شماره تماس با کد ایران و ... در توضیحات برگشتی پی پل خودداری نمایید.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

همراهی شما تا  پایان این مقاله صمیمانه سپاسگزاریم. هر گونه سوال یا مشکلی را با همکاران ما در تیم تراپی در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

 

1397/08/26
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان