انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران چگونه انجام می‌شود؟
پی پال یکی از سیستم‌های مالی بین‌المللی می‌باشد از آن برای خرید از سایت‌های خارجی و همچنین انتقال ارز به کشورهای خارجی و همچنین دریافت ارز در ایران استفاده می‌شود. یکی از سوا لاتی که برای بسیاری از شما همراهان گرامی مطرح می‌شود این است که انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران چگونه انجام می‌شود؟ به همین خاطر در این مقاله قصد داریم روش انجام این کار را به شما عزیزان آموزش دهیم. همراه ما باشید.

آیا امکان انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران وجود دارد؟

اگر بخواهیم جواب درستی به این سؤال بدهیم، باید بگوییم خیر! همان‌طور که حتماً می‌دانید پی پال یکی از شرکت‌های آمریکایی است. بنابراین تمام تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شده است، شامل این کمپانی نیز می‌شود. به همین دلیل، افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، قادر به استفاده از خدمات ارزی پی پال در ایران نخواهند بود.

اما این تمام ماجرا نیست. چرا که همیشه برای دور زدن تحریم‌ها، یک روش وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات ارزی شرکت‌های واسط نظیر تراپی، افتتاح حساب پی پال در ایران را انجام داده و سپس آن را وریفای نمایید. علاوه بر این، می‌توانید با در نظر داشتن برخی از نکات امنیتی، از ایران وارد حسابتان شده و نقل و انتقالات مالی تان را انجام دهید.

اما علاوه بر افتتاح و شارژ حساب پی پال، شما می‌توانید از خدمات ارزی تراپی، برای انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران نیز استفاده کنید. در ادامه روش انجام این کار را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم.

انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران چگونه انجام می‌شود؟

چگونگی انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران

همان‌طور که گفته شد، با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، شما نمی‌توانید حساب پی پالتان را به حساب بانکی خود متصل کرده و به طور مستقیم مبلغ دریافتی را ریال تبدیل نمایید. در نتیجه برای انجام این کار، باید از خدمات شرکت‌های واسط نظیر تراپی استفاده کنید.

 • جهت انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران توسط تراپی، شما باید در سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و آن را وریفای نمایید. به خاطر داشته باشید که اگر حساب شما در سایت تراپی وریفای نشود، قادر به انجام و ثبت هیچ‌گونه درخواستی نخواهید بود.
 • سپس به بخش سفارش جدید رفته و درخواست خود را در بخش نقد کردن ارز پی پال ثبت نمایید.

به همین سادگی و طی دو مرحله شما می‌توانید دلار یا یورو پی پال را به ریال تبدیل کرده و معادل آن را در حساب بانک ایرانی‌تان داشته باشید.

انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران چگونه انجام می‌شود؟

چه زمانی باید از انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران استفاده کرد؟

روش‌های مختلفی برای انتقال و دریافت ارز در ایران وجود دارد. اینکه شما از کدام یک از آن‌ها می‌توانید استفاده کنید به نیاز و هدف شما بستگی دارد. معمولاً انتقال ارز با پی پال زمانی توصیه می‌شود که شما عجله‌ای برای دریافت ارز نداشته و همچنین مبلغ انتقالی نیز زیاد نمی‌باشد. در غیر این صورت برای دریافت مبالغ بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، انتقال ارز با استفاده از حواله وسترن یونیون توصیه می‌شود.

نتیجه‌گیری

برای انتقال پول از پی پال به حساب بانک ایران می‌توانید از خدمات ارزی تراپی استفاده کنید. چرا که با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان اتصال حساب پی پال به حساب بانک ایرانی وجود ندارد. در صورت وجود سؤال در خصوص ثبت درخواست می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

نـظرات کاربـران

 • شایان خالصی ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ پاسخ دادن
  وقت بخیر
  من یک فریلنسر هستم و از طریق سایت UPWORK در آمد دارم مقالتون را مطالعه کردم
  می خواستم بدونم برای تبدیل دلار پی پال به ریال از حساب پی پال خودم چه اقدامی را باید انجام بدهم

 • مدیر سایت ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ پاسخ دادن
  سلام
  سایت تراپی به منظر سهولت در همکاری جهت نقد کردن و تبدیل دلار پی پال به ریال با فریلنسر ها و دوستانی که درآمدارزی پی پال دارند ویا درحساب پی پال خود موجودی دارند و می خوهند آن را تبدیل به ریال تبدیل کنند خدمات ارایه می دهد
  شما می توانید در سایت عضویت راانجام دهید و در خواست خود راازبخش ثبت تیکت جدید به واحد نقد کردن ارز ارسال کنید
  موفق باشید

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان