چرا قرار دادن " دکمه خرید " در وب سایت برای کسب و کار شما خوب است؟ همه‌ی صاحبان کسب و کارها در تلاشند تا در زمینه‌ی فعالیت خود جز موفق ترین‌ها باشند. آن‌ها همواره با انجام تبلیغات و استفاده از استراتژی‌های بازاریابی می‌خواهند مشتریان را به سمت وب سایت خود و در واقع محصول و خدماتشان جذب کنند. ولی در کل هدایت مشتریان سایت به سمت خرید، یک فرایند پیچیده است. در حقیقت آن‌ها به سمت سایت شما می‌آیند تا تجربه‌ای نو و متفاوت نسبت به گذشته کسب کنند و بر اساس آنچه به دنبالش می‌گردند با اتفاقات تازه‌ای  در سایت شما رو به رو شوند. در این راستا چنانچه راه‌ها و روش‌های آسانی برای انجام خرید برای آن‌ها وجود داشته باشد، این فرایند قدری ساده‌تر انجام خواهد شد. که قرار دادن " دکمه خرید " می‌تواند به تسهیل فرایند هدایت مشتریان به سمت خرید نیز بسیار کمک نماید. در ادامه با تراپی همراه باشید تا شما را با چگونگی انجام پرداخت در وب سایت با استفاده از " دکمه خرید " آشنا نمائیم.

دکمه خرید

با نحوه‌ی انجام پرداخت در وب سایت با استفاده از " دکمه خرید " آشنا شوید

به طور کلی زمانی که مشتری به سایت شما مراجعه می‌کند، نباید برای پرداخت هزینه با مشکلی مواجه شود که این مسئله باعث بی اعتمادی او می‌شود. بنابراین چنانچه مشتری در زمینه‌ی پرداخت هزینه با تجربه‌ی بدی در سایت شما مواجه شد، دیگر اعتمادش را به شما از دست می‌دهد.

پس اگر بتوان راه کاری ارائه داد که با استفاده از آن خرید از سایت و پرداخت هزینه‌ی آن به راحتی انجام شود، هم باعث افزایش رضایت خاطر مشتری و جلب اعتماد او می‌شود و هم فرایند ترغیب وی برای خرید از سایت شما به سهولت انجام می‌شود و مشتری به راحتی با کلیک کردن یک دکمه می‌تواند خرید خود را انجام دهد.

 بهترین راه برای پرداخت آسان با استفاده از " دکمه خرید " این است که برای پرداخت هزینه، به هیچ عنوان مشتری را به یک وب سایت واسطه برای پرداخت ارجاع ندهید و مشتری با کلیک بر روی " دکمه خرید " در وب سایت شما پرداخت هزینه را انجام دهد و فرایند خرید وی در سایت خودتان ادامه یافته و تکمیل شود. حتما می‌پرسید چگونه ؟ همچنان با ما همراه باشید تا شما را با چگونگی قرار دادن " دکمه خرید " در سایت آشنا نمائیم.

 آشنایی با " دکمه خرید " PaySimple

PaySimple یک برند ارائه دهنده‌ی " دکمه خرید " در وب سایت‌ها می‌باشد که مشتریان می‌توانند با کلیک بر روی این دکمه، خرید و پرداخت خود را انجام دهند و مزیتی که برای آن وجود دارد این است که PaySimple این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا همان موقع که خرید می‌کنند، پرداخت هزینه را نیز انجام دهند و فرایند پرداخت، هم برای مشتری و هم برای شما با اطمینان و امنیت کامل انجام شود.

دکمه خرید

" دکمه خرید " PaySimple چگونه کار می‌کند؟

قرار دادن " دکمه خرید " PaySimple در پلتفرم هایی مثل WordPress ، SquareSpace  و Wix اصلا کار سختی نیست و کاملا قابلیت خصوصی سازی دارد. برای این کار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول : در داخل پلتفرم PaySimple ، تب eCommerce را جستجو کنید و گزینه‌ی مربوط به استفاده از " دکمه خرید  " را پیدا کنید.

مرحله دوم : ایتمی را که می‌خواهید به " دکمه خرید " اضافه کنید را انتخاب کنید. با استفاده از آیتم موجود می‌توان برنامه‌ی صدور صورتحساب مجدد را در صورت نیاز تنظیم کرد.

مرحله سوم : استایل و ظاهر " دکمه خرید " را با توجه به طرح وب سایت خود انتخاب کنید. مثلا رنگ، شکل، متن، توضیحات و...

مرحله چهارم : گزینه‌ی “Generate Code” را انتخاب کنید و کدی که در پنجره ی pop-up نشان داده شده است را کپی کنید؛ حال کد را در محل درست در پلتفرم و سایت خود قرار دهید.

بیشتر بدانید : انتخاب درگاه پرداخت برای کسب و کارهای آنلاین

به این ترتیب " دکمه خرید " به وب سایت شما اضافه می‌شود و مشتریان می‌توانند به راحتی با کلیک کردن دکمه‌ی خرید پرداخت هزینه را با اطمینان و سرعت قابل قبول انجام دهند.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه و همگام بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. امید است مطالب ذکر شده در مورد قرار دادن دکمه خرید در وب سایت، مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. لطفا با ما تماس بگیرید  و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. 

تاریخ انتشار 21 تیر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر