همان طور که می دانید آمازون یکی از شرکت های خدماتی است که شما می توانید همه نوع کالایی در آن پیدا کنید. آمازون این امکان را برای همه مردم دنیا فراهم می کند تا بتوانند به راحتی کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهند. تعجب نکنید منظور از همه جای دنیا ، ایران نیز هست. جدید آمازون طرحی ارائه کرده است که در آن با استفاده از پرداخت آنلاین تخفیف برای شما نظر گرفته می شود.

قبل از این که اطلاعات تکمیلی در مورد این طرح آمازون را در اختیار شما قرار دهم، خیلی خلاصه به این موضوع اشاره می کنم، که شما چگونه می توانید خرید از یک سایت خارجی داشته باشید. همراهان عزیز حتما می دانید که ایران همواره مورد تحریم های گوناگونی قرار می گیرد و این موضوع می تواند دامنه ارتباطات ما را بسیار کم کند. اما همیشه راهی هست برای این که بتوان به خواسته مورد نظر خود رسید.

آمازون

امروزه سایت های خدماتی مختلفی وجود دارند که خدمات و محصولات مختلفی را به مردم سراسر کشور ارائه می دهند. این سیستم ها برای این که بتوانند نیاز تمامی افراد سراسر جهان را با سیستم های بانکی مختلف برطرف کنند از سیستم های پرداختی گوناگونی استفاده می کنند. به عنوان مثال استفاده از پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و ... .

پی پال یکی از اولین سیستم های پرداخت آنلاین است که تمامی افراد می توانند از خدمات آن استفاده کنند. برای استفاده از این سیستم تنها نیاز است که شما یک حساب ایجاد کنید و سپس با پرداخت ریال به شرکت تراپی می توانید به هر میزانی که می خواهید ارز مورد نظر خود را در کیف پول پی پال داشته باشید. در صورتی که در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید.

آمازون

اما بپردازیم به سایت آکازون و روش پرداخت در آن. آمازون برای پرداخت خود استفاده از ویزا کارت و مستر کارت را پیشنهاد می دهد. همچنین اگر می خواهید شارژ کارت انجام دهید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید :

شارژ کارت

آمازون اعلام کرده است که افرادی که پرداخت خود را از طریق سیستم های آنلاین انجام می دهند می توانند از تخفیف برخوردار شوند. به این ترتیب آمازون می خوادهد تغییر بزرگی در روش پرداختی خود ایجاد کند. قبلا به ازای هر خریدی که توسط کارت اعتباری انجام می شد 2 درصد نیز مالیات دریافت می شد. در حالی که اکنون می خواهند این مالیات را متغیر با حجم خرید و روش پرداخت قرار دهند. بنابراین آمازون تصمیم گرفته است که برای خرده فروشان خود تخفیف خوبی در نظر بگیرد.

بنابراین تاجران کوچک می توانند با خرید از آمازون هم برای خود و هم برای آمازون سود خوبی فراهم کنند. همراهان عزیز پس همواره به یاد داشته باشید که با داشتن حسب پی پال، ویزا کارت، مستر کارت می توانید پرداخت خود را بدون واسطه در هر سایت خارجی انجام دهید.

تاریخ انتشار 18 اردیبهشت 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر