برای موفقیت در هر زمینه ای نیاز به داشتن برنامه ریزی است. برای موفقیت در کسب و کار هم باید از ابزاری استفاده نمائید که راهنمای تان بوده و در بهتر انجام شدن امور کاری راهنمایی تان کند. تراپی در این مقاله بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار را به شما معرفی می کند. با استفاده از این برنامه ها شما می توانید شاهد افزایش بهره وری در کار و درآمدتان باشید.

بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار :

در این مقاله، اپلیکیشن های مناسب کسب و کار را بر اساس موضوع، دسته بندی کرده ایم تا بهتر بتوانید آن ها را انتخاب کنید. این دسته بندی ها عبارتند از برنامه های مدیریت امور مالی، مدیریت امور ارتباطی، مدیریت زمان، مدیریت پرداخت با موبایل و مدیریت و بهینه سازی در کسب و کار.

برنامه های مدیریت امور مالی کسب و کار :

این برنامه ها می توانند تمام وظایف مالی کسب و کار شما، از جمله حقوق و دستمزد و مالیات را ساده تر کرده و تصویری بهتر از شرایط مالی شرکت شما ارائه دهند.

برنامه GUSTO :

با استفاده از برنامه که قبلا به اسم ZenPayroll شناخته می شد، می توانید پردازش حقوق و دستمزد، مالیات را به شکل بهتری مدیریت کنید. با استفاده از این برنامه امکان برقراری ارتباط آنلاین با همکاران خود را نیز خواهید داشت.

برنامه QUICKBOOKS :

اگر می خواهید بدانید که شرایط مالی شرکت شما در چه وضعیت است، بهتر است که از امکانات این برنامه استفاده کنید. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود که گزارش میزان فروش، سود، زیان، پرداخت هایی که به کارمندان داده شده است، فاکتورهای پرداخت نشده و ... را پیگیری کنید. مزیت استفاده از این برنامه این است که شما می توانید این برنامه را به هزاران حساب مالی مانند پی پال، کارت های اعتباری و ... متصل کنید.

برنامه FRESHBOOKS :

اگر پیگیری فاکتورها برای شما کار مشکلی است، پس چرا از یک برنامه کمکی استفاده نکنید!؟ با استفاده از این برنامه که به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار شناخته می شود، شما می توانید، پیگیری و سازماندهی فاکتورهای مرتبط با مشتریان مختلف را به راحتی انجام دهید.

برنامه WAVE :

این برنامه از این جهت به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار شناخته می شود، که برای تمامی کسب و کارها خصوصا آنهایی که کوچک بوده و کارمندان زیادی ندارند، مفید است. کاربری آسان این برنامه جهت انجام اموری مانند پیگیری، مدیریت فاکتورها و پرداخت مشتری، پرداخت کارکنان و ... موجب شده که بسیاری از افراد از آن استفاده کنند.

بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار

برنامه های مدیریت امور ارتباطی در کسب و کار :

برقراری ارتباط موثر با کارمندان و مشتریان یکی از عوامل اصلی برای موفقیت شما در کسب و کار است. پس با استفاده از برنامه های زیر این مهارت ها را بهبود ببخشید :

برنامه ADDAPPT :

با استفاده از این برنامه مدیریت اطلاعاتی که از مشتریان خود دارید، ساده تر خواهد بود؛ چرا که می توانید هر آنچه که در مورد آنها مانند آدرس، شماره تلفن و ... را در این برنامه ذخیره کرده و مهم تر از همه، به روز کنید.

برنامه FUZE :

Fuze یک برنامه ویدئو کنفرانس است که میزبان جلسات آنلاین برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها، از جمله iPads و نسخه هایی مانند Galaxy سامسونگ است. برقراری ارتباط با این نرم افزار با صدا و وضوح بالا امکان پذیر است و به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار شناخته می شود.

برنامه PUSHOVER :

اگر به دنبال ارسال پیام به مشتریان خود هستید، حتما از این برنامه استفاده کنید؛ چرا که قابلیت ارسال ۷۵۰۰ پیام در هر ماه به سیستم عامل های اندروید و iOS را برای شما فراهم می کند.

برنامه SLACK :

با استفاده از این سیستم پیام رسان فوری، می توانید فایلی را که مد نظر دارید با یکی از کارمندان و یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید. دلیل اینکه این برنامه جزء بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار شناخته می شود، این است که شما می توانید انواع مختلفی از فایل ها مانند تصاویر، فایل های پی دی اف را به صورت ارتباط چتی با افراد به اشتراک بگذارید.

برنامه SKYPE :

اگر به برقراری ارتباط تصویری هم علاقه و هم نیاز دارید، این برنامه را از گوگل پلی دانلود نمایید و با ۲۵ نفر به صورت همزمان صحبت کنید.

برنامه های مدیریت زمان در کسب و کار :

زمان ارزشمند ترین دارایی شماست پس با استفاده از برنامه های زیر به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

برنامه RESCUETIME :

اگر می خواهید بدانید چه مقدار زمان در سایت ها و برنامه های مختلف سپری کرده اید، از این برنامه در سیستم عامل های مک، لینوکس، اندروید استفاده کنید.

برنامه MY MINUTES :

اگر نمی توانید روی وظایف خود به ترتیب اولویت تمرکز کنید، این برنامه که به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار شناخته می شود، زمان بندی را برای شما انجام می دهد.

برنامه OMNIFOCUS :

اگر فایل های شما در تلفن همراه و در دسکتاپ ذخیره شده است، می توانید با استفاده از این برنامه آنها را با هم همگام سازی کنید.

بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار

برنامه مدیریت پرداخت با موبایل در کسب و کار :

با استفاده از این برنامه های کمکی دیگر نیاز به هر بار مراجعه به بانک برای انجام امور مالی نیست.

برنامه PAYPAL :

اگر شما یک کسب و کار پویا و فعال در سطح بین المللی دارید می توانید با نصب این برنامه در تلفن همراه خود، سرعت انجام امور مالی را چندین برابر کنید.

برنامه های مدیریت و بهینه سازی در کسب و کار :

اگر می خواهید وظایفی که مد نظر دارید را به بهترین شکل بهینه سازی کنید، می توانید از برنامه های زیر استفاده کنید.

برنامه ASANA :

با استفاده از این برنامه می توانید میزان پیشرفت خود را در برنامه هایی که مد نظر دارید، ملاحظه کنید و همچنین یادداشت های تان را در شبکه هایی مانند گوگل درایو، دراپ باکس و ... آپلود نمایید.

برنامه PROVEN :

اگر می خواهید نیروی کار جدید استخدام کنید با استفاده از قابلیت های این برنامه که یکی از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار است، آنها را در دسته بندی های مختلف مانند موافق، مخالف و مصاحبه قرار دهید.

همراهان عزیز با استفاده از بهترین اپلیکیشن های مناسب کسب و کار می توانید روند پیشرفت امور کاری خود را سریع کنید و به اهداف مد نظرتان به موقع برسید. در صورتی که تجربه استفاده از این اپلیکیشن ها را دارید لطفا در کامنت ها با سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

تاریخ انتشار 23 آذر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر