مهاجرت برای بسیاری از افراد ممکن است ترسناک باشد چرا که بسیاری از ما از همان ابتدا می خواهیم قدم های بزرگ برداریم. جهت مهاجرت می توانید از یک کشور با شرایط معمولی شروع کنید و بعد از مدتی به یک کشور اروپایی خوب سفر کنید. در این روش مهاجرت علاوه بر این که با شرایط مهاجرت به خوبی آشنا شده اید همچنین می توانید ویزای شینگن خود را دریافت نمایید. کشور گرجستان یکی از کشورهای اوراسیایی است که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد. 

برای مهاجرت به یک کشور دیگر، اول از همه باید با این کشور به خوبی آشنایی داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. مهم است که شرایط این کشور با شرایط مورد نظر شما مطابقت داشته باشد تا بتوانید تغییر وضعیت خود را مدیریت کرده و از پس خیلی از موارد برآیید. 

بیشتر بخوانید : 

کشور گرجستان

معرفی کشور گرجستان : 

این کشور در بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد که هیمن مسئله موجب ایجاد چشم اندازهای بی نظیر در این منطقه می شود. کشور گرجستان از شمال، جنوب، شرق و غرب به ترتیب با کشورهای روسیه، ترکیه و ارمنستان، جمهوری آذربایجان و دریای سیاه همسایه است. با وجود این که این کشور در هر دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد ولی کشور گرجستان تمایل دارد تا عضوی از اتحادیه اروپا و ناتو شود. به همین دلیل بسیاری از قوانین خود را مطابق با کشورهای اروپایی هماهنگ کرده است. بنابراین اگر تمایل شدیدی برای مهاجرت به کشورهای اروپایی دارید می توانید از کشور رو به رشد گرجستان دیدن فرمایید. بزرگترین شهر گرجستان، تفلیس نام دارد که پایتخت این کشور نیز می باشد. این کشور چیزی حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد و آمادگی بالایی برای پذیرش مهاجر دارد. 

مذهب مردم کشور گرجستان : 

گرجستان، دارای اقلیت های مذهبی مختلفی است و بعد از مذهب مسیحی که بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داده است، اسلام پر طرف دارترین مذهب است. البته اقلیت های دیگری مانند ارامنه و ارتدکس روس نیز در این کشور وجود دارند. 

کشور گرجستان

زبان مردم کشور گرجستان : 

زبان رایج در این کشور، زبان روسی و گرجی است. زیان گرجی دارای حروف الفبا است و بنابراین برای شما در ابتدای زمان مهاجرت خود اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید مشکل زیادی به وجود نخواهد آمد.

اقتصاد کشور گرجستان : 

موقعیت جغرافیایی این کشور، شرایط اقتصادی خوبی برای این کشور فراهم کرده است. بیشترین درآمد این کشور مربوط به صنعت گردشگری آن است. گرجستان، به دلیل وابستگی زیادی که در گذشته با روسیه داشته است، بعد از استقلال خود صدمه زیادی در این زمینه خورد. به طوری که حدود 1 سوم از کارخانه ها دست از ادامه فعالیت خود برداشتند. گرجستان در زمینه تولیدات چوبی، شیشه ای، سرامیک و ... فعالیت نسبتا خوبی دارد. 

 

همراهان عزیز در صورتی که برای مهاجرت به کشور گرجستان نیاز به انجام هر گونه پرداخت ارزی دارید می توانید از خدمات ارائه شده توسط شرکت تراپی استفاده نمایید. با ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 28 اردیبهشت 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر