همه می دانند که نویسندگی درآمد چندانی ندارد و یک نویسنده ممکن است هیچ گاه ثروتمند نشود؟ اما نویسندگان عزیز، خیلی هم نا امید نباشید، راه ها و روش هایی وجود دارد که با به کارگیری آن ها می توان از نویسندگی هم یک درآمد خوب و رضایت بخش به دست آورید. استراتژی های متقاوتی وجود دارد که به شما یاد می دهد که چگونه از راه نویسندگی پولدار شوید. در این مقاله به بیان این استراتژی ها خواهیم پرداخت و برای شما خواهیم گفت که چگونه با دورکاری از طریق نوشتن پولدار شوید. لطفا با ما همراه شوید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند 

 • یک حقیقت در مورد اینکه چگونه با دورکاری از طریق نوشتن پولدار شویم
 • برای ژورنال ها، مجلات و بلاگ های معروف و مشهور، مقاله بنویسید
 • برای کسب و کارهایی که به محتوا نیاز دارند، به طور منظم محتوا تولید کنید
 • به یک نویسنده ی محبوب و مطرح تبدیل شوید
 • کپی رایت را به روش "تمرکز بر تغییر" انجام دهید
 • یک بلاگ کوچک و ساده ایجاد کنید و دیگر محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید
 • انتخاب مسیر به سوی کسب درآمد از راه نویسندگی.

دورکاری از طریق نوشتن

چگونه با دورکاری از طریق نوشتن پولدار شویم

یک حقیقت در مورد اینکه چگونه با دورکاری از طریق نوشتن پولدار شویم

دورکاری به عنوان یک نویسنده می تواند مزایای بسیاری برای داشته باشد، به طور مثال شما می توانید انتخاب کنید که چه موقع، کجا و برای چه کسی کار کنید.شکی نیست که موفقیت شما در نویسندگی، در گرو خلاقیت و آزادی تصمیم گیری شخصی شما می باشد و از این طریق شما قادر به جذب مشتری خواهید بود. اما یک حقیقت در مورد همه ی فریلنسرهای نویسنده این است که آن ها نمی توانند بپذیرند که رویای نویسندگی که در سر می پرورانند روزی محقق خواهد شد و عملا آن ها به یک نویسنده ی محبوب تبدیل خواهند شد. البته تا زمانی که دست به کار نشوند و از یک جایی کار را شروع نکنند، این رویا به حقیقت نخواهد پیوست. پس دوستان عزیز هم اکنون دست به کار شوید و با دورکاری از طریق نویسندگی پولدار شوید. اما شاید با خود بگوئید چگونه؟ از کجا شروع کنم؟ در ادامه استراتژی هایی رادر این رابطه برای شما ذکرخواهیم کرد. لطفا با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید : چند شغل برتر فریلنسری (قسمت اول)

معرفی راه هایی برای کسب درآمد  با دورکاری از طریق نوشتن 

 • برای ژورنال ها، مجلات و بلاگ های معروف و مشهور، مقاله بنویسید

ژورنال ها، مجلات و...همواره نیاز دارند که به طور روزانه محتواهای جدید و به روز منتشر کنند و قطعا به افرادی نیاز دارند که بتوانند برای آن ها محتوا های منحصر به فرد و تازه تولید کنند. بنابراین نویسندگی برای مجلات و نشریاتی که دائما به نیروی محتواکار نیاز دارند، می تواند راه مناسبی برای کسب در آمد باشد.

 • برای کسب و کارهایی که به محتوا نیاز دارند، به طور منظم محتوا تولید کنید

امروزه تولید محتوای قوی و هدفمند برای جذب مشتری و جلب اعتماد او به یک بازارکار داغ تبدیل شده است و چنانچه تخصص لازم و کافی برای ایجاد چنین محتواهایی را داشته باشید، درآمد بسیار خوبی از این راه می توانید به دست آورید. به طور مثال شما باید با مبانی بازاریابی و تکنیک های سئو به خوبی آشنا باشید.

 • به یک نویسنده ی محبوب و مطرح تبدیل شوید

بیائید با یک تصمیم جدی به یک نویسنده ی بزرگ تبدیل شوید. شاید ابتدافکر کنید کهاین کارغیر ممکن است، اما باید بگوئیم که سال ها پیش نوشتن کتابی که جز پر فروشترین ها محسوب شود، کاری بس دشوار بود، اما این روزها به لطف  Amazon و Kindle بازار کتاب های خود انتشار، بسیار داغ شده است و کسب درآمد از طریق نویسندگی دیگر چندان دشوار نیست.

 • کپی رایت را به روش "تمرکز بر تبدیل" انجام دهید

به زبان ساده کپی رایت عبارتست از نوعی از متن که طوری نوشته شده است که خواننده را وادار به انجام کاری خاص می کند. تبلیغات فروش، ویدئو اسکریپت ها و توصیف محصولات و... همگی نوعی کپی رایت محسوب می شوند که نتیجه ی آن به فروش یا عدم فروش محصول منجر خواهد شد. بنابراین توصیه می شود که چنانچه می خواهید به عنوان یک کپی رایتر فعالیت کنید، حتما آنچه می نویسید بر "تبدیل" (تبدیل بازدیدکننده به مشتری) متمرکز باشد.

دورکاری از طریق نوشتن
 • یک بلاگ انبوه ایجاد کنید و دیگر محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید

راه دیگری که وجود دارد این است که همزمان با نویسندگی، از طریق یک بلاگ جایی که مخاطبان علاقه مند زیادی در آن وجود دارد، محصولات وابسته و خدمات مربوط به کار خود را ارائه دهید. تبلغ محصولات وابسته، راهی هوشمندانه برای شروع کسب درآمد از محصول اصلی است. همچنین دریک بلاگ، فیدبک مشتریان نیز می تواند به کسب درآمد بیشتر شما کمک کند.

بیشتر بخوانید : اشتباهات رایج فریلنسرها

انتخاب مسیر به سوی کسب درآمد از راه نویسندگی.

حال زمان آن رسیده است که ببینید آیا واقعا به طور جدی می خواهید کار نویسندگی را به عنوان یک شغل برای کسب درآمد انتخاب کنید یا نه، فقط از روی بیکاری رویای نویسندگی را در سر می پرورانید و با دیدن نویسندگانی که موفق نبوده اند از ورود به این حرفه امتناع می ورزید؟

زمانی که تصمیم خود را گرفتید که به عنوان یک نویسنده کار خود را آغاز کنید، باید از میان را ه های ارا ئه شده طبق علایق و استعدادهای خود، یکی را برگزینید و به عنوان یک فریلنسر از نویسندگی کسب درآمد نمائید.

تاریخ انتشار 19 دی 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر