نصب وب مانی کیپر موبایل | آموزش نصب و فعالسازی

نرم افزار وب مانی کیپر موبایل بر روی سیستم عامل های مختلف تلفن همراه از جمله اندروید (Android)، آی او اس اپل (iOS) و بلک بری (BlackBerry) قابل نصب و استفاده است. در این قسمت به آموزش نحوه نصب وب مانی کیپر موبایل روی سیستم عامل های اندروید می پردازیم. نصب و استفاده از کیپر موبایل (Webmoney Keeper Mobile) در سیستم عامل اندروید ساده است.

برای ایجاد حساب وب مانی کیپر ، کلیک کنید!

ویژگی های نرم افزار وب مانی کیپر موبایل :

  • ساده : تمامی مراحل انجام کار به سادگی از طریق منوی نمایش قابل انجام است.
  • کم هزینه :برای انجام یک تراکنش، صدور فاکتور، دریافت وجوه، پرداخت هزینه خدمات ارتباطات تلفن همراه، کافیست یک دستور کوتاه رمزنگاری شده ی GPRS ارسال نمائید.
  • امن :  کلیه دستورات با استفاده از الگوریتم سه گانه DES رمزگذاری می شوند.

آموزش نصب وب مانی کیپر موبایل (Keeper Mobile) بر روی گوشی ‌های اندروید:


کاربران گرامی! اولین کاری که برای نصب وب مانی کیپر موبایل باید انجام دهید این است که نرم‌افزار وب مانی کیپر موبایل را دانلود نمائید. این نرم افزار را می توانید از سایت وب مانی به راحتی دانلود کنید یا لینک download.webmoney.ru/wmk-android.apk را در آدرس مرورگر خود وارد کنید:

پس از اتمام دانلود، هنگامی که فرآیند نصب کیپر موبایل آغاز می شود، سیستم عامل اندروید دسترسی هایی که این نرم افزار نیاز دارد را به شما اطلاع داده و از شما یک سوال می پرسد که: " آیا با آنها موافق هستید یا خیر؟" شما نیز برای موافقت با ادامه نصب کیپر موبایل، لازم است گزینه Next (شماره 1) را لمس کنید.

نصب وب مانی کیپر موبایل

جهت استفاده بهینه از اپلیکیشن اندرویدی وب مانی کیپر موبایل، لازم است که در حساب وب مانی خود نیز، دسترسی های لازم به اپلیکیشن اندروید را تایید کنید. برای اینکار در حساب وب مانی خود، بر روی گزینه Applications (شماره 1) کلیک کنید. لیست سمت راست نشان داده میشود. لازم است بر روی گزینه Android Allow که با شماره 2 در شکل نشان داده شده است کلیک کنید:

نصب وب مانی کیپر موبایل

پس از اینکه بر روی Allow کلیک کردید، صفحه ای باز می شود که شماره تلفن شما بر روی آن نوشته شده است. در حقیقت اینکار برای کانفرم کردن درخواست شماست. با کلیک کردن بر روی دکمه Send، کدی به تلفن همراه شما ارسال می شود که از آن برای فعالسازی استفاده خواهید کرد. این کد را در کادر شماره 1 وارد کنید و سپس بر روی دکمه OK (شماره 2) کلیک کنید.

نصب وب مانی کیپر موبایل

با اتمام این مراحل و تایید کد فعال سازی، دسترسی اپلیکیشن موبایل وب مانی، برای مدیریت حساب شما ایجاد خواهد شد. در مرحله بعد لازم است وب‌ مانی کیپر موبایل را نیز فعال سازی کنیم.

فعال سازی وب مانی کیپر موبایل:

اپلیکیشن وب مانی نصب شده بر روی موبایل را باز کنید. کادری مطابق تصویر زیر نمایان میشود. در این قسمت میبایست شماره موبایل خود در کادر شماره 1 وارد نمایید. سپس در کادر شماره 2، می بایست کدی که در تصویر مشاهده میکنید را وارد کرده و دکمه OK را لمس کنید.

نصب وب مانی کیپر موبایل

کد فعالسازی جدیدی به تلفن همراهتان ارسال می شود. این کد را در صفحه جدیدی که ظاهر شده وارد کنید تا شماره تلفن همراه شما تایید شود. کادر شماره 1 نمایانگر شماره تلفن همراه شماست. کد فعال سازی را در کادر شماره 2 وارد کنید. اگر کد فعالسازی را دریافت نکرده اید، با لمس قسمت شماره 3، مجدد کد جدیدی برای شما ارسال خواهد شد. پس از وارد کردن کد فعالسازی، Ok را لمس کنید.

نصب وب مانی کیپر موبایل

دوستان همراه! در این مرحله کیپر موبایل وب مانی شما فعال سازی شده و آماده استفاده می باشد.

توجه!
کاربران ارجمند! چنانچه قصد استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر موبایل را دارید اما هنوز موفق به افتتاح حساب وب مانی نشده اید، مطالعه مقاله آموزش گام به گام ساخت حساب وب مانی را به شما پیشنهاد می دهیم.
1396/01/06
مدیر سایت

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان