امروز وقتی اخبار را نگاه می کردم، متوجه شدم با توجه به اینکه افراد زیادی از ایران به ترکیه مسافرت می کنند، قطعا باید نیاز به برقراری ارتباط با مردم این کشور داشته باشند تا بتوانند از مسافرات خود لذت ببرند. ممکن است الان شما بگویید با استفاده از زبان انگلیسی می توان بسیاری از نیاز ها را برطرف کرد. ولی اگر کمی با دقت فکر کنیم و همه حالت ها را در نظر بگیریم با این مسئله مواجه می شویم که ممکن است افراد زیادی در ترکیه انگلیسیی بلد نباشند. بنابراین بد نیست که کمی از اصطلاحات کشور دوست را بلد باشیم. برای اینکار نیازی نیست شما سری به آموزشگاه ها بزنید و یا کتابی بخرید. تنها نیاز است که به اینترنت متصل شوید! بله درست شنیدید!با استفاده از سایت turkishclass101 می توانید این زبان را همراه با روش های مختلف یاد بگیرید. بنابراین در این مقاله همراه ما باشید تا روش استفاده و پرداخت در این سایت را به شما آموزش دهم.

سایت turkishclass101

معرفی سایت turkishclass101 : 

این سایت یک سایت آموزشی است که با هدف آموزش زبان ترکی راه انداری شده است. در این سایت تعداد زیادی فیلم ، متن و فایل های صوتی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید گام به گام این زبان را یاد بگیرید. برای استفاده از این فایل های آموزشی شما باید اول از همه یک حساب کاربری بسازید. در صورتی که شما میخواهید ابتدا با عملکرد سایت و آموزش های آشنا شوید می توانید بعد از ساخت حساب کاربری به مدت 7 روز از آموزش های آن البته به صورت محدود استفاده کنید. بعدر از این مدت حساب شما بسته شده و باید برای استفاده بیشتر از آموزش آن را ارتقا دهید. نکته مثبتی که در مورد این سایت وجود دارد این است که شما می توانید بیش از 1 بار از یک آموزش استفاده کنید. بنابراین اگر شما برای بار اول به خوبی درس را یاد نگرفتید نگران نشویو برای ارتقای حساب خود باید به سایت هزینه ای را پرداخت کنید. در سایت 2 روش وجود دارد. ولی من امروز روش سومی هم به شما آموزش خواهم داد. در 2 روشی که توسط سایت به شما پیشنهاد می شود، در صورتی که شما دارای حساب حساب پی پال و یا ویزا کارت و مستر کارت باشید می توانید خودتان بپرداخت را انجام دهید. در وصرتی که با این روش ها آشنایی ندارید می توانید از مقاله های تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست ، حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند  ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال استفاده کنید. در صورتی که نمی خواهید از هیچ کدام از این روشها استفاده کنید می توانید این کار را به راحتی به مجموعه تراپی بسپارید. 

سایت turkishclass101

نحوه پرداخت در سایت turkishclass101 توسط تراپی : 

1. درخواست خود را از طریق لینک زیر برای مجموعه تراپی بسپارید : 

پرداخت در turkishclass101

2. لینک پرداخت در سایت turkishclass101 را وارد کنید. 

3. هزینه معادل سایت turkishclass101 را به تراپی پرداخت کنید. 

متخصصان ما بعد از بررسی و تایید، پرداخت را به سایت turkishclass101 انجام می دهند. بنابراین اگر شما خدمات خود را به تراپی بسپارید در کمترین زمان می توانید کار های خود را انجام دهید. همراهان گرامی در صورت وجود هرگونه سوال، می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 01 بهمن 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر