۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

آیا شما با کسب درآمد اینترنتی موافق هستید؟ آیا با راه‌ها و روش‌های کسب درآمد آنلاین آشنا هستد؟ وب سایت‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها به درآمد برسید. همچنین اپلیکیشن های کسب درآمد را می‌توانید بر روی تلفن‌های همراه خود نصب کنید و از امکانات فراهم شده در آن‌ها استفاده کنید و درآمد به دست آورید. جالب است بدانید یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از طریق گوش دادن به موسیقی است و شما می‌توانید از این طریق پول به دست بیاورید. آیا مایلید تا با برخی از این وب سایت‌های موسیقی آشنا شوید؟ در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با سایت‌هایی برای کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی آشنا کنیم.

برای نقد کردن درآمد از گوش دادن به موسیقی، کلیک کنید!

معرفی چند وب سایت برای کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا برای شما عزیزان چند وب سایت را معرفی کنیم که بتوانید از طریق آن‌ها با گوش داده به موسیقی درآمد کسب کنید.

کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

Welocalize

در وب سایت Welocalize ، که یکی از وب سایت های کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی است، شما می‌توانید با گوش دادن و نوشتن متن موسیقی، درآمد کسب کنید. به عبارت دیگر ، شما فقط متن آهنگ را تایپ می‌کنید و برای پرداخت هزینه آن‌ها را به وب سایت ارسال می‌کنید. به ازای هر متن ارسالی، 4 دلار برای شما به حساب هایپروالت شما واریز می شود.

Genius

در وب سایت Genius که وب سایتی برای کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی است، شما می‌توانید به ازای ترجمه متن اشعار موسیقی، مبلغی را دریافت کنید. شرایط فعالیت در این وب سایت این است که :

  • شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید.
  • بتوانید خود را با شرایط کاری سخت وفق دهید
  • و با صفحات وب به خوبی آشنا داشته باشید.

Slice the Pie

SliceThePie برای شما این امکان را فراهم کرده است تا با گوش دادن به موسیقی و بررسی آن ، درآمد کسب کنید. بعد به محض اینکه حداقل به اندازه‌ی 10 دلار کار انجام دهید، آن مبلغ از طریق پی پال به شما پرداخت می‌شوید.

HitPredictor

وب سایت HitPredictor برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا با مرور آهنگ‌هایی که به آن‌ها گوش می‌دهید پول بدست آورید. تعداد آهنگی که قصد دارید بررسی کنید را می‌توانید به دلخواه خود انتخاب کنید. مبالغ پرداختی را نیز می‌توانید از طریق کارت‌های هدیه و ... دریافت کنید.

Music XRay

در وب سایت Music XRay  این امکان برای شما فراهم شده است که برای شروع با حداقل 30 ثانیه گوش دادن به موسیقی بتوانید درآمد کسب کنید و مبلغ دریافتی را به دلار از طریق پی پال کسب کنید.

کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی

UniqueRewards

اگر ساکن ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا هستید ، UniqueRewards به ازای گوش دادن به موسیقی‌های رادیوی اینترنتی به درآمد برسید. آن‌ها در هر 30 دقیقه یک بار بررسی می‌کنند تا ببینند هنوز به موسیقی گوش می‌دهید یا نه. زمانی که مبلغ دریافتی شما به20 دلار برسد ، از طریق PayPal می‌توانید آن را دریافت کنید.

Research.fm

وب سایت Research.fm به ازای ارائه بازخورد در مورد آهنگ‌ها، به شما کارت‌های هدیه آمازون پرداخت می‌کند که شما می‌توانید از آن در دستگاه‌های مختلف استفاده کنید، همچنین استفاده از آن برای کلیه‌ی افرادی که در سراسر جهان زندگی می‌کنند آزاد است.

Earnably

وب سایت  Earnably  یکی دیگر از شعبه‌های RadioLoyalty است که راه‌های دیگری برای کسب درآمد از طریق گوش داده به موسیقی برای شما ارائه کرده است.

Blogs like Pitchfork

راه دیگر برای کسب درآمد بیشتر از طریق گوش دادن به موسیقی ، راه اندازی یک وبلاگ شخصی مانند Pitchfork است. شما می‌توانید مشابه Pitchfork وبلاگی راه اندازی کنید و در آن موسیقی‌ها را مرورکنید ، اخبار جدید را در قرار می‌دهید ، یا 10 لیست برتر از آلبوم‌های جدید مورد علاقه خود و غیره را در وبلاگ قرار می‌دهید و به ازای این گونه فعالیت‌ها درآمد کسب کنید.

 به همین سادگی شما می‌توانید با گوش کردن به موسیقی و فعالیت‌های دیگر نظیر مرور موسیقی، نوشتن متن آن و ... کسب درآمد کنید.

در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از مهم‌ترین وب سایت‌ها برای کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی آشنا نمائیم. امید است آنچه گفته شد مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 03 شهریور 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر